2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm hanımlar ayyy bugün benim için çok berbat sinirlerim çok bozuk sabah kalktım defneyş yıkadım sonra oturdum ağladım ayyy hiç bişeyi yetiştiremiyorum ben yaaaa askıda çamaşırlar ütü masası ortada mutfak desen makine boşalcak kirliler koncak çamaşır sepeti dolu offff hani tv de çıkar ya saçı başı bi yerde ev gidiyo neye elini atsa yarım bırakmış tipler aynı onlar gibi oldum offff ben iyi bi ev kadını olamadım sanırım bu gidişle iyi bi annede olamıycam :KK43:((((((((((((((((((((

herkeşlere slm nasılsınıs bakem ocak anaları.
inannacım saol canım sizede geçmiş olsun.

slm hanımlar ayyy bugün benim için çok berbat sinirlerim çok bozuk sabah kalktım defneyş yıkadım sonra oturdum ağladım ayyy hiç bişeyi yetiştiremiyorum ben yaaaa askıda çamaşırlar ütü masası ortada mutfak desen makine boşalcak kirliler koncak çamaşır sepeti dolu offff hani tv de çıkar ya saçı başı bi yerde ev gidiyo neye elini atsa yarım bırakmış tipler aynı onlar gibi oldum offff ben iyi bi ev kadını olamadım sanırım bu gidişle iyi bi annede olamıycam :KK43:((((((((((((((((((((

:roflol::roflol::roflol: ayyy daha neler kıs sen gözlerinmi dünyaya yeni açmış ve muhtemel gaz sancılarıyla dünyayı dar eden bir melek büyütüyosun daha ne olsun taktığın şeye bak işlerde aksayı versin yada olmasın ne olcek sıkıldığın şeye bak.üzme kendini böle şelere bebişine bak bu günler bi daha geri gelmes canımm.şutarafagitti

nazo bozma moralini tek değilsin canım benim kızım sadece kucağımda uyuyo yatırınca uyanıyo emziğede alışmadı sürekli memede ya düşün bende aynı durumdayım saçımı bile banyodan banyoya tarıyorum anne olmak çok zormuş valla kafamçokkarıştı

:roflol::roflol::roflol: ayyy daha neler kıs sen gözlerinmi dünyaya yeni açmış ve muhtemel gaz sancılarıyla dünyayı dar eden bir melek büyütüyosun daha ne olsun taktığın şeye bak işlerde aksayı versin yada olmasın ne olcek sıkıldığın şeye bak.üzme kendini böle şelere bebişine bak bu günler bi daha geri gelmes canımm.şutarafagitti

eşimde öle diyo senden iş isteyenmi var sen kızımıza bak yeter yetişmezse yetişmesin dio ama ben temizlik ve düzen takıntılı olduğum için heeryer derli toplu temiz olsun istiyorum yapamayınca da böle oturup ağlıyorum

aman nazocum yapma böyle güzelim.

bizim anneleri düşün bide bez yıkıyorlarmış elde ... tüm çamaşırlar elde yıkanıyormuş.

biz makineye atıyoruz anca güzelim.

temizliğe bir kadın bul yarım günde ütüye al kadını kendini böyle harab etme güzelim..

ben dün kuaföre gittim röflemi yaptırdım eşimi de aradım gel kahfe ısmarlyım sana dedim :))

sevgilileer gibi buluştuk kahve içtik. aynı evde görüşmiyoruz adamla. anladımki çok boşlamışım kocamı....

boşver güzelim sende böyle bir düzen kur zamanını kızınla geçir çamaşırla bulaşıkla ugraşma...

nazo bozma moralini tek değilsin canım benim kızım sadece kucağımda uyuyo yatırınca uyanıyo emziğede alışmadı sürekli memede ya düşün bende aynı durumdayım saçımı bile banyodan banyoya tarıyorum anne olmak çok zormuş valla kafamçokkarıştı

ay aynen yaaa adamın karşısına süklüm püklüm çıkmak istemiyorum rahatsız oluyorum gerçekten hayatım tamamen değişti şunun şurasında bi sene önce nasıldım şimdi nasılım

aman nazo aman dağıtmayın hanımlar kendinizi eşleri boşlamaya gelmez...ona göre

nazo bende obsesifim düzen tertip hastası ama olmuyo valla ben koyverdim çoğu gün evde yemek olmuyo eşim dışardan getiriyo yada gelince yapıyorum üzme kendini meleklerimiz sağlıklı yanımızda olsunda boşveeeerhihoyyyt

ay iki haftadır annem gelemedi ondan böle oldu yoksa annem geliyo beraber toparlıyoruz bayağğğ gidiyo bende sabah erkenden kalkıyorum kızımla ilgileniyorum sadece ama arada böle ipin ucu kaçıyo deli oluyorum

kesinlikle marsg katılıyorum eşleri savsaklamayn gelmez ama işte çocuk ev koca derken salıyosun bi ara havalar ısınsa çıkıcam kızımla kafa dağıtıcam arada
aynen ela çoğu zaman bende de yemek olmuyo eşim sorun etmiyo ne yemeği ne işi ama ben rahatsız oluyorum ona yetersiz geliyorum gibi hissediyorum

ben kafayı yicem fırsat bulup yemek yiyemiyorum ama kilo duruyo ay eski halime dönüp kotlarımı giymek istiyorum nasıl gidicek bu 8 kg senağlama
eşleri boşlamamak lazım ama adamlar gelince piller bitmiş oluyo ay valla yanında yardım edeni olan çok şanslıa.s

eşimde öle diyo senden iş isteyenmi var sen kızımıza bak yeter yetişmezse yetişmesin dio ama ben temizlik ve düzen takıntılı olduğum için heeryer derli toplu temiz olsun istiyorum yapamayınca da böle oturup ağlıyorum

canım o takıntı bende de var bende hastalık derecesinde hatta herşey simetrik falan aşırıyım yani bununda farkındayım ama bu olay daha bi yoruyo insanı bebişim doğalı 50 gün oldu günde en fazla 4 saat uyku ve belki bir saat oturma diğer tüm zamanlar ayaktayım işleri yetiştirim die dinlenebilceğim zamandan çalıyorum ve okadar yorgunumki anlatamam her akşam yarın sadece kızıma bakıp dinlenicem diyorum ama yok ertesi sabah gene girişiyorum ama bu kendime zarar valla 50 günde doğumdan önceki kilomunda altına düştüm.dinlenmek lazım sağlığımızdan olmamak için iş bitmess.eşler bile daha az yoruluyolar valla.:dance:

kiloyu sorma zaten o ayrıca deli ediyo doğum yaptım daha zayıftım süt muhabbetine bi sürü şe yiyince bide gelen misafirle öteberileri götürünce kilo aldım hiç bişeyim olmuyo sırtım bile kat oldu hamileyken daha zayıf ve güzeldim ben yaaaaaaaaaaaa :KK43:(((((((((

aman arkadaşlar takmayın.bende o kadar titizdimki şimdi bebeğin sadece gezmeye giderken giyeceği kıyafetleri ütülüyorum.onuda şu pasaklı kadına bak derler diye:kahve:zaten ütülemeye kalksam hiç bitmez çünkü çok kusan bir bebek olduğu için.iki günde bir makinayı dolduruyoruz.

taş mı atıosun sen bana:))valla keşke yapmasaymışım,bi yandan emzirirken bi yandan da kurabiye bile yuvarladım ama ne,kim anlıo??dün hiç duymayacğımı sandığım sözler duydum kocamdan,başka bi adamla evliyim sanırım artık..bundan soona nil için yapacağım temizlik dışında hiç bişi yok....
ya bi taş bin ah,çok dertliyim çooooookkkkkkkkkkkk:KK43::-)çok üzgünüm:

Amanın İnanna sende mi yapıyosunbenneyaptımki Ben şimdi adını hatırlayamadığım bi arkadaştan bahsetmiştim valla..Sana da helal olsun..Keşke ben de becerebilsem..Çocuk yokken bile misafir ağırlamak öyle kasardıki akşamdan hazırlanırdım..Böyle olan arkadaşları alınlarından öpüyorum..Yetenek bu..Amannnn İnannacım al benden de o kadar..Bu adamlar lohusalıktan çıkamamış daha..Değmez valla..Hem bebek,hem iyi iş...Boşverrrrrrrr..Sen de yorma kendini..Bizimkisi de kızla ilgili her olumsuzlukta beni suçlar..Sanki kendi doğurdu..Ben de üvey anneyim ya..Alla Allaaa..Bazen çok sinir oluyorumsositososito

yazdıklarını okuyunca ay dedim ne ara yazdım ben bunları fisfisfis aynı ben demek tek değilim. neden bilmiyorum çok duygulandırdı bu yazı beni gözlerimö doldu sanırım halimize acıdım :1no2:

Okuyuncaya kadar kızım uyandı yahuuuu..Ben de kara kara düşünüyorum valla..Annem yakında gidicek ve ben büyük ihtimal bi süre oturup ağlıycam..Sonra da durumu kabullenip hız kazanmaya çalışıcam..ınanna dr endişelenme dedi aradım..Yakında yine gidicez zaten..ınşallah hayırlı sonuçlar çıkar

aman hanımlar yapmayın böyle bunalım ya... bebeğinizin tadını çıkarın valla... bu günler bir daha gelmiycekki...

annem hep der biz elde çamaşır bulaşık bez yıkamaktan sizi oturup sevemedik... sen kızını sev bol bol bu günler cabuk geçiyor. sonra gel öpiyim gel kucağıma dersin o gelmez dedi... çok haklı düşününce...

bu arada ben kanguru aldım gaza gelip strok marka benim kız içinde kayboldu ya bide 3.5- 9 kilo arası bebeklere diyo benim kız 6 kilo anlamadım ben bu işi...

siz nasıl kullanıyorsunuz

kıslar takmayın bence bu kadar bende acaip düenli ve titiz biriydim ama şimdi hiç umrumda değil haftada bir temizlik yapıyorum hafta sonları yeter valla yemek deeniz eşim yapıyor enelde akşam işten gelince yada ben çağan uyursa yapıyorum yada dışardan gündüzleri çağanla geçirmek daha zevkli bence sizde öyle yapın şu zamanın tadını çıkarın oğlumla oynarken zaman su gibi geçiyor bir bakmışız büyümüşler kocişe gelince onada oğlum 4 aylık olana kadar sadece onunla ilgilenicem dedim seni boşladım sanma telafi ediecm deyip gaz verdim :)

X