2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

sağol tatlım teşekkür ederim aminnnnnnn inşlh 3kişi kutlarız seneye
bende öyle biliyordum ama dr.un biri her defasında eksik diğeri fazla hesaplıyor karışmıyorum bende hee deyip geçiyorum
dün yine 32/3 diince yazayım dedim boşver öyle kalsın 22mayıs diyorlar çünkü doğuma anlamadım bende
tekrar sağol

Tamam canım 22 Mayıs olarak kalıyo o zaman a.s.

doumlistesil.jpg

selam arkadasşlar. uzun zamandır yazamadım. güncel bilgiler. son kontrol:03.04.2009.
kilom:59- bebişimin kilosu:1890gram. doktor biraz ufak kaldığını söyledi. üzüldüm yaa.:çok üzgünüm:

Pınarcım benim oğluş 36 haftada 3100 gr 50 cm.
Bende 84 oldum cnm.

pınarcım,

bendeki son durum şu:
33+3 , kilom: 73 , kızımıb kilosu: 2080gr boyu:42cm
sezeryan olacak, tahmini doğum tarihi: 5 mayıs...
adı hala belli değil:KK43:

bu arada kızlar,

doktorunuzdan son ayınızda kan sayımınızı bi daha isteyin. demir hapı almama rağmen ben de demir eksikliği çıktı... doktor ilacın dozunu arttırdı... birkaç hamile arkadaşımda da aynı şey olmuş. artık bebe nasıl sömürüyorsa bizim kanı...
sonuçta aldığımız o demir hapları hakkaten hayat konforumuzu bayaa arttırıyor. daha az yorgunluk... daha az çarpıntı, daha bol yürüyüş , vs vs

biz 02-04-2009 da gittik kontrolümüze 31+6 da Emir Efe Bey 2000 Gr geldi..Boyu uzun diyor ama yine de boyunu söylemiyo doktorumuz tahmini olduğundan dolayı... Bebişimiz 4 haftada 800 gr almış ama anası 3 kilo almayı becermiş ve 84 olmuş... 1 ayda 3 kilo alınırmı be ya :))

Bebişimizde hala baş aşağı doktorumuz dönmez bunda sonra kolay kolay dedi.. inşallah sezeryan olmıyacazzzzz

biz 02-04-2009 da gittik kontrolümüze 31+6 da Emir Efe Bey 2000 Gr geldi..Boyu uzun diyor ama yine de boyunu söylemiyo doktorumuz tahmini olduğundan dolayı... Bebişimiz 4 haftada 800 gr almış ama anası 3 kilo almayı becermiş ve 84 olmuş... 1 ayda 3 kilo alınırmı be ya :))

Bebişimizde hala baş aşağı doktorumuz dönmez bunda sonra kolay kolay dedi.. inşallah sezeryan olmıyacazzzzz

Maşallah canım bebişine. İnşallah normal doğum olur a.s.

doumlistesig.jpg

Pınar bacım nolcek benim bu halim bilmem, sen oraaya 81 yazıver gitsin artık bebeleri doğurunca bide forum açarız"" 2009 mayıs anneleri zayıflıyor"" diye şakkıdışakkıdı

Pınar bacım nolcek benim bu halim bilmem, sen oraaya 81 yazıver gitsin artık bebeleri doğurunca bide forum açarız"" 2009 mayıs anneleri zayıflıyor"" diye şakkıdışakkıdı

Bacım sen sürekli niye tartılıp keyfini kaçırıyosun kaydirigubbakcemile3 Sal gitsin boşver. Nasılsa elimizden bişey gelmiyo. Ben en son doktora gittiğimden beri tartılmadım bile kaydirigubbakcemile3

benim doğumda şimdilik normal gözüküyor
bakalım artık
bende 75 kilo olmuşum yahu

Bacım sen sürekli niye tartılıp keyfini kaçırıyosun kaydirigubbakcemile3 Sal gitsin boşver. Nasılsa elimizden bişey gelmiyo. Ben en son doktora gittiğimden beri tartılmadım bile kaydirigubbakcemile3

Bence de hiç tartılmayın insanın asabı bozuluyo valla ..

ama doktora gidincede bin naz bin niyaz çıkıyorum tartıya kendim bakmıyorum bile asistan kız bakıp söylüyor.. :bbo:

Bebişlerimiz sağlıklı olsun da kilo elbet dert değildeeee, böyle bir sürecte hızlı kilo alımı insanın psikolojisini de etkilemiyor değil hani :)))

BİZ DOKTORDAN GELDİK TEYZOŞLARR!! 33+4'te kilom tam 2691gr. boyumsa 47cm olmuş!!hihoyyyt
annemse doktorun tartısında 85.5 çıktı ama kendi düzenli tartıldığı tartısında 86 çıkıyor. pınar teyze,sen listeye 86 yaz yinede tombiş annemikaydirigubbakcemile2 doktor amca da keyfimin pek yerinde olduğunu söylüyorkaydirigubbakcemile3

benim bebek biraz zayıf maalesef en son doktora gittiğimde 32+6 1880 gr 41 cm benimde son regli tarihim 04/08/2008 doktorumun demesine göre en geç 21/05/2009 doğum yapacam büyük ihtimalle normal doğum yapacam bu arada bende 60 kiloyum

Pınarcım biz geldik kızımla biraz canımız sıkıldı doktorumuz 3 gün öncehastaneyi bırakmış yeni dr gelmiş şok olduk ne yapcaz şimdi son zaman tam bilmiyorum.
Türkiz im 33+4 te 2150 gr olmuş ultrason resmi almayı unuttuk ama kızımın burnu babası büyümüş maşallah hiç kilo almamışım hala 70 kiloyum şaşıııırdım.NST ye girdik sancı yoktu buda iyi doğum tarihimiz dr a göre değişti şimdi 7-13 Mayıs arası duruma göre bakalım.

benim doğumda şimdilik normal gözüküyor
bakalım artık
bende 75 kilo olmuşum yahu

Bence de hiç tartılmayın insanın asabı bozuluyo valla ..

ama doktora gidincede bin naz bin niyaz çıkıyorum tartıya kendim bakmıyorum bile asistan kız bakıp söylüyor.. :bbo:

Bebişlerimiz sağlıklı olsun da kilo elbet dert değildeeee, böyle bir sürecte hızlı kilo alımı insanın psikolojisini de etkilemiyor değil hani :)))

BİZ DOKTORDAN GELDİK TEYZOŞLARR!! 33+4'te kilom tam 2691gr. boyumsa 47cm olmuş!!hihoyyyt
annemse doktorun tartısında 85.5 çıktı ama kendi düzenli tartıldığı tartısında 86 çıkıyor. pınar teyze,sen listeye 86 yaz yinede tombiş annemikaydirigubbakcemile2 doktor amca da keyfimin pek yerinde olduğunu söylüyorkaydirigubbakcemile3

benim bebek biraz zayıf maalesef en son doktora gittiğimde 32+6 1880 gr 41 cm benimde son regli tarihim 04/08/2008 doktorumun demesine göre en geç 21/05/2009 doğum yapacam büyük ihtimalle normal doğum yapacam bu arada bende 60 kiloyum

Pınarcım biz geldik kızımla biraz canımız sıkıldı doktorumuz 3 gün öncehastaneyi bırakmış yeni dr gelmiş şok olduk ne yapcaz şimdi son zaman tam bilmiyorum.
Türkiz im 33+4 te 2150 gr olmuş ultrason resmi almayı unuttuk ama kızımın burnu babası büyümüş maşallah hiç kilo almamışım hala 70 kiloyum şaşıııırdım.NST ye girdik sancı yoktu buda iyi doğum tarihimiz dr a göre değişti şimdi 7-13 Mayıs arası duruma göre bakalım.

Güncellemeleri yaptım kızlar hayırlı uğurlu olsunnnnn a.s. a.s. a.s.

doumlistesi.jpg

kizlar merhaba .benim ogluma kavuscagim gun belli oldu.20 nisan saat 7 hastanedeyiz.8 mayis derken 20 nisan sezaryana karar verdi dokr.hyirlisinlan ins .gunu bilmekde ayri bir heyecanmis.herkeze hayirli dogumlar:emir_bebek:

pınarcım merhaba kilom 76 suanda bebegımde 2 kılo olmus cok sukur :) güncellersen sevınırım öptum canm ...

X