2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

CANIM,benim kızımın adını da ekleyebilirsin listeye.son anda değiştirmezsek meriç yada aleyna. ikisini de yazabilirsin.a.s.

canım benim son durumu vereyim dedim de: şimdi 106 kilo olmuşum ve oğlum olacak hayırlısıyla. düzeltirsen sevinirim

Benim sezeryan olacağı için verilen doğum tarihi 2 mayıs.

Canım aramıza hoşgeldin. Öncelikle son regli tarihini söylersen muhtemel doğum tarihini yazalım ki hafta karışmasın. Ve hamileliğe başladığın kilo ile şu anda ki kilon? Belli ise cinsiyeti?

Haftanın son gününün ilk listesi...

kızlar mrb benide ekler misiniz muhtemel doğum tarihim 30 mayıs,bebeğim kız,normal doğum düşünüyorum ve şu an 14+4 üz.Birde başlangıç kilom 70 şu an 73 kiloyum :)

kızlar mrb benide ekler misiniz muhtemel doğum tarihim 30 mayıs,bebeğim kız,normal doğum düşünüyorum ve şu an 14+4 üz.Birde başlangıç kilom 70 şu an 73 kiloyum :)

Listeye ekledim canım. Hayırlı uğurlu olsun. Ama 30 Mayıs'a göre 15 haftalık oluyosun tam...

Canım yeni kilom 63,9 bide canım bir problem çıkmazsa inşallah normal doğum olucak

pnrhlt teşekkür ederim canım benimki biraz önden gidiyor ya o yüzden :) tekrar ellerine sağlık

Buyrun bacılar. Buda haftanın son listesi. Bayramda burda olamayacağım. Şimdiden bayramınız kutlu olsun. Bebeişlerimizle hayırlı bayramlar geçiririz inşallah...

slm mayıs annelerı.....
oglum olacakmış kızlarrrr:)cuma gunu dr daydık.dogum tarıhımız 14mayısa cektı,gelısımı onden gıdıo bızım oglanın:)))suan 17+3 hamışım ve 71 kıloyum.......isim konusunda yağızefe yada demir dusunuoruz sımdılık.değişmezse tabiii:)))cok superrr bır duygu.rabbım herkeze yasatsın !!!!bızımde bebışlerımızı sag salım kucaklarımızı almamızı nasıp etsın.herkese ii bayramlar kızlar.

Arkadaşlar bayramınız kutlu olsun
Eşiniz ve doğmuş ve doğacak bebeklerinizle sağlıklı mutlu huzurlu nice bayramlar geçirmeniz dileği ile.....

Merhaba güzel mayıs anneleri ve bebişleri,bende 25 mayısta doğum yapacağım kısmetse,18 ağustos benim son adet tarihim:CüvCüv:

ya kızlar bende cinsiyetini öğrenmek istiyorum artık şuan 16 haftalıgım doktor 18 haftadan öncekiler sadece üstünkörü tahmin dedi ya tutarsa hesabı gibi bişey dedi en kesin 18. haftaymış ama ben merakdan çatlıycam bugun bebek için alışverişe gitcem ne renk alsam nasıl alsam düşünüyorum ama bilsem ona göre alırdım üff ya birde cuma günü 4lü test yapacakmış sizlerden yaptıran varmı?

Benisec2 merhaba

Ben de 17 haftalığım ve cuma(12.12.2008) bana da 4'lü test yapılacak
Merak edilecek bişiy yok sanırım aynen 2'li testte olduğu gibi ultroson sonucu ve kan tahlili veriyosun...
Bu arada inş.yarın benim de cinsiyeti belli olucak hihoyyyt

arkadaşlar,

hepinize merhaba!
çok hoş bi forum olmuş. emeği geçen herkesin, özellikle de Pınar'ın eline sağlık.
Listeye beni de ekleyebilirse sevinirim...

Muhtemel doğum tarihi: 10 mayıs 2009
başlangıç kilom: 55
bebişim 18+0 haftalık
şu anki kilom: 62!!!! (ama yarın dikkat etmeye başlıyorum!)
doğum:sezeryan
adına daha karar vermedik...

sevgiler

Eveeet arkadaşlar.Nihayet cinsiyetimizi öğrendik.Bir oğlumuz olacakmış.Bir kızım vardı şimdi de erkek.Allah herkese nasip etsin.
Bu arada 48 kiloyum ve adını bulamadık...

Eveeet arkadaşlar.Nihayet cinsiyetimizi öğrendik.Bir oğlumuz olacakmış.Bir kızım vardı şimdi de erkek.Allah herkese nasip etsin.
Bu arada 48 kiloyum ve adını bulamadık...

Rabbim uzun ömürler versin canım.Kolay doğumlar dilerim
hihoyyythihoyyyt

Herkese selam bayanlar... Uzun bi aradan sonra buyrun bakalım haftanın ilk listesi... Aramıza yeni katılan ve cinsiyetini öğrenen tüm arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…