2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

pnr cim benimde bebeğim erkek oluyor kilom 65 olmuş tabloya ilave edersen sevinirim arkadasım

bende randevu alabilrisem bugün gidicem belli ederse bizimki cinsiyetini gelince haberdar ederim inş.

Hadi bakalım hayırlısı inşallah canım...

pnr cim benimde bebeğim erkek oluyor kilom 65 olmuş tabloya ilave edersen sevinirim arkadasım

Ekledim canım. Bir sonraki listede gözükecek. Hayırlı uğurlu olsun...

canım benimki de daha kesin değil ama kız gibi dedi doktor. istersen ekle,değişrise bildiririm. bu arada kilom hala aynı:)

ooo masallah ne de cok mayis annesi varmis ..Allah artirsin ..hadi bakalim kizlar,hayirlisiyla bebislere kavusursunuz insallah....

amiinn kançiçeğim seninde çok az kalmış allah kurtarsın sağ sağlim kucağına alırsın inşallah

Günaydınlar... Herkese keyifli günler. Buyrun salı gününü ilk listesi...

Efenim buyrun haftanın son listesi... Yeni bilgier öğrenen arkadaşlarım hayırlı uğurlu olsunnnn yerimseniben

beni de eklermisiniz:CüvCüv:

tahmini doğum tarihi 7 mayıs
17+5 hafta
başlangıç kilo 60
şimdiki kilo 68
cinsiyet kızkaydirigubbakcemile2

beni de ekle canım listeye,kızım olacak inş,16+1 im şimdi ve 65 kilo olmuşum ya
bu arada 18 mayıs mış doğum tarihi

slm pnrhlt!
benimde kızım olacak. ismi nevin zeynep. bir aksilik çıkmazsa normal doğum düşünüyorum. sabah tartıldım ve 64 kiloyum. benide yenilersen sevinirim

Merhaba Arkadaşlar,

Bende cinsiyeti yeni öğrendim. Oğlum olacak inşallah.
Bilgilerimi yenilersen sevinirim pnrhlt. :)
Başlangıç kilo 60 şimdi 63
İsim ve doğum şekline karar vermedik daha.

Görüşmek üzere

canım yeni bilgilerimi eklersen sevinirim.oğluşumun adı şimdilik aras düşünüyoruz.doğumu ise epidural normal doğum düşünüyoruz tabi şimdilik böyle, bir değişiklik olursa haberdar ederim kilom ise 64 şimdiden teşekkürer..

canım benim cinsiyet bölümüne kız yazabilirmisin ikinci prensesimi alcam kucağıma inşallah.kilom
57,5 50yle hamile kalmıştım normalmi sizce yaa.tansiyonum çok düşüyor acaba onunla alakalımı.doğum şeklide ilki gibi sezeryan olucak.hepinize sevgiler inşallah hepimiz sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımıza:)

pınarcım benı eklemıssın ya kesın degıl ama kız dedı doktorum bu c.tesı kesınlesır ıns baslangıc kıloma 62,5 sımdıkı kılomda 65 canım yenılersen sevınırım dogumumda ıns normal ıstıyorum

Düzeltmeler, eklemeler yapıldı... Hayırlı olsun diyorum tüm arkadaşlara... Buyrun bakalım perşembe günün ilk listesi...

saol canım eklediğin için. ellerine sağlık.
mahkeme işini çok fazla stress yapma burası türkiye. bizimde 2 seneyi geçti sonuçlanması. ama demesi kolay diyeceğini biliyorum bende yaşadığım için. umarım sonu güzel biter canım. sonra benim gibi keşke üzülmeseydim diyeceksin. güzel kızını düşünmen gerekir.

Sağolasın canım. Evet bu ülkede mahkemeler maalesef yıllarca sürüyor. Ama üzülmemek elde değil. Çünkü işin içinde abim var ve biz ailecek 1,5 senedir her mahkeme dönemi perişan oluyorz. Allah beterinden saklasın yinede ne diyelim. Bitecek elbet...

kızlar erkekim geliyomuş listeye eklersiniz müsait bi zamanda
hoşçakalın

:uhm:Arkadaşlar tüm cinsiyeti belli olanları tebrik ederim yarın inşallah bende öğrenicem bu gece uyuyamam heralde.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…