2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

Arkadaşlar merhaba!
Ben de Mayıs 'da doğum yapacağım.
19 Mayıs düşünüyorum.Sezeryan tabii.
Beni de tabloya eklerseniz sevinirim.:dance::dance:

Aramıza hoşgeldin... Son regli tarihini söylersen muhtemel doğum tarihini hesaplayalım. Yanına sezaryen yazar, son tarih kesinleştiğinde ekleme yaparız. Ayrıca hamile kaldığın kilo ve şu anda kaç kilosun?

Günaydınlar... Soğuk bir gün İstanbul'da :)

Merhaba ; Son regl tarihim 14.08.2008
Muhtemel doğum tarihim 21.05.2008 ama ben 19.05.2008 de doğum yapıcam
Sezeryan doğum olucak
Hamile kaldığım kilo 44 kg.
15 haftalık gebeyim ve şu anda 46 kg dayım.
Cinsiyeti henüz belli değil
Teşekkür ederim.:1hug:

Günaydınlarrrr. Hayırlı cumalar bacılar. Buyrun bakalım cuma gününü ilk listesi... naniknanik

bugün tekrar tartıldım 63,8kg. olmuşumkafamçokkarıştı aldım başımı gidiyorum :1no2: buarada canım bebişimizin ismi iklim olucak öyle yazarmısın gerçi karasızıs 2-3tane daha ver beğendiğimiz gerçi o güne kadar çok fikir değişir

cnm benim sat 15 ağustos.doğum 22 mayıs.15 haftalığım. cinsiyetini halaa öğrenemedim.57 kiloydum simdi 59 um cnm..

bende bugün gidiyorum kızlar ultrasona gireceim bakalım bizim ufaklık gösterecekmi ne yi var neyi yok.dua edin nolur göstersin bizi iyice merakta bıraktı zaten babasıda çok merak ediyo ne olursa olsunda yeterki belli olsun artık inşallah bakalım hayırlısı

biz geldikkkk
cinsiyetimizide öğrendik
kızımız geliyor belinayımız kilomuz 71oldu
normal doğum düşünüyorum ama kısmet listeye eklersiniz

canım benide eklersen kız olucak.isimde bengü olabilir muhtemelen....eşimin tercihi onuda kırmayalımm:)))

canım benimde kızım olacak listeye eklersin kilom 63 oldu 18 haftalığım. bir kızım vardı şimdi kızıma arkadaş geliyor kısmetse

Efenim buyrun haftanın son listesi... Yeni bilgier öğrenen arkadaşlarım hayırlı uğurlu olsunnnn yerimseniben

inşallah yarın benimde cinsiyet belli olur. öğleden sonra yazarım hem kilomu, hem cinsiyetini, hemde ismini.

evet kıslarr nihayet öğrendik ailemize bi tosuncuk geliyooo oğlumuz bende 67 kilo oldum canım 18+1 günlüğüm bugün

günaydın kızlar!
sonunda cumartesi günü cinsiyetini bizde öğrendik ve evimizze bi prenses geliyor. ismi de nevin zeynep olacak.
kilom 64 olmuş (bu arada fazla yemişim galiba). herkes sağlıcakla kucağına alr inşallah. herkese keyifli ve sorunsuz bir hafta diliyorum.

Günaydınlar, İyi haftalar bacılar... Cinsiyetini öğrenen tüm arkadşalarım hayırlı uğurlu olsun... Bu arada bende toplamda 4,8 kg almışım

Buyrun bakalım haftanın ilk listesi...

bende randevu alabilrisem bugün gidicem belli ederse bizimki cinsiyetini gelince haberdar ederim inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…