2009 Mayıs Kuzusu Bunlarrrrrrrr :)

kızlar kuzularınıza maşallah biz nisan anneleri olarak nerdeyse hepimiz doğurduk az doğurmayan kaldı onlarında eli kulağında. size devir teslim yapıoruz yavaş yavaş sağlıcakla kavuşun yavrularınıza. dünyadaki enn güzel duygu bu

kızlar kuzularınıza maşallah biz nisan anneleri olarak nerdeyse hepimiz doğurduk az doğurmayan kaldı onlarında eli kulağında. size devir teslim yapıoruz yavaş yavaş sağlıcakla kavuşun yavrularınıza. dünyadaki enn güzel duygu bu

Sağolasın canım. Allah kuzularınızı size bağışlasın inşallah. Bizde dökülmeye başladık yavaş yavaş. Ay sonuna çoğumuz bitmiş olacak heralde hihoyyyt Bize de o günleri göstersin inşallahhh a.s.

41 kere maşallah bu kuzulara nasıl özendim anlatamam yerim ben onları canlarım benim

Maşallah kuzularımıza,devamını bekliyoruss hihoyyythihoyyyt

kızlar,bu resmi korsan olarak ekliyorumsırnaşık şey buda hülya'mızın bebişi GAZEL bebek!

Gazelde,Yağızda çok tatlı maşallah:nazar: Allah nazardan saklasınhihoyyyt ayy özeniyorum ya off zaman geçmiyor :nazar:

maşhh kızlarr.. mayıs derken nisanda doğurmuşlar bile.. maşhh kuzuzlarada çok datlular.. benim daha iki ayımvar.. bende istiyorum artık kuzuumu koklamayı böyle gördüçe .. darısı sizlere sonrada bizler haziran annelerine inşş:))amin..

ay daha benim kuzumu koklamama nerden baksan 1 ay var!! bu erkenci karuları gördükçe ortadan ikiye ayrılasım geliyordelikafadulden
daha dün burda laf yarıştırıyorduk. şimdi gidip ana oldular yaaakaydirigubbakcemile2hihoyyyt
hadi kuzum,elini çabuk tut sendenaniknanik neyse şaka şaka, daha vaktin var senin. accuk daha bekle annem:1rolleyes:

maşhh kızlarr.. mayıs derken nisanda doğurmuşlar bile.. maşhh kuzuzlarada çok datlular.. benim daha iki ayımvar.. bende istiyorum artık kuzuumu koklamayı böyle gördüçe .. darısı sizlere sonrada bizler haziran annelerine inşş:))amin..

Canım Rabbim kucağınada almayı nasip etsin inş, takvimini görünce mayıs annesi sandım seni 33 haftalık gözüküyor

ay daha benim kuzumu koklamama nerden baksan 1 ay var!! bu erkenci karuları gördükçe ortadan ikiye ayrılasım geliyordelikafadulden
daha dün burda laf yarıştırıyorduk. şimdi gidip ana oldular yaaakaydirigubbakcemile2hihoyyyt
hadi kuzum,elini çabuk tut sendenaniknanik neyse şaka şaka, daha vaktin var senin. accuk daha bekle annem:1rolleyes:

canım beklesin bizim bebişler daha vakitleri var:1hug:

bebişlerimiz birbirinden güzel maşallaaaahhh. :nazar::nazar::nazar:
sağlıkla, mutlulukla büyüsünler kuzucuklar
darısı doğurmayanların başınaaaa:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ayyy masallah GAZEL Kuzumuza....Rabbım nazardan korusun onu..masalahhh masallahh...:nazar::nazar:
ayyy bu kuzucukları gordukce bırde gobüşüme bakıorum kızlar yaaaaa benım kuzuda varmı bukadar yahu..delikafaduldendelikafaduldenayy tutup sıkıveresım gelıo az kaldı sabır dıorum:CüvCüv::CüvCüv:sırnaşık şey

kızlar,bu resmi korsan olarak ekliyorumsırnaşık şey buda hülya'mızın bebişi GAZEL bebek!

Ay ay ay maşallaaaahhh :nazar: Kız bu ne böyle. Yerim ben o Gazel'i hihoyyyt Allah nazarlardan saklasın bacım. Sağlıkla büyüt inşallah kuzunu a.s.

Canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebişini a.s.

Sizde mayısta başlarsınız patır patır dökülmeye kaydirigubbakcemile3

X