2009 Mart Bebişlerine İsimler...

kaydirigubbakcemile2

açelya
almina
azra
bera
berra
berre
bennu
cemre
ceylin
deniz
deren
ecrin
ela
eslem
meriç
mina
mira
reyyan
selen
selin
serra
sude
zeynep

Son düzenleme:
berre
deren
ela
ceylin kız için

tuna
ada
doğu
yağız erkek için olabilir

benim kızım oluyor Allahın izniyle inşallah:Saruboceq:
ismini derin düşündük ama iki isim istediğim için yanına bişe bulamadım

bende daha cinsiyetini bilmiyorum ,isim de düsünmedim dogrusu.Daha 11 haftalik hamileyim ve bunun icin daha cok erken olduguna inaniyorum.Sizler yazin aklinizda olan isimleri belki benimde hosuma geden olabilir.Cünkü hic bir fikrim yok bu konuda.

kizim olursa rabia sena oglum olursa ömer faruk koymak istiyorum esim bisey demedi ama kabul eder heralde :)

Yaaaa arkadaşlar şimdi cinsiyetler belli oldu isimde karrarsiziz...ben yağiz efe düşünüyordum cinsiyet belli olmadan önce şimdide internetten baktikça değişecek gb.
Sizce çinar.....ege.....toprak........efe......alperen......içlerinden hangisi güzel karar veremiyorum

kaydirigubbakcemile2

açelya
almina
asel
azra
bera
berra
berre
berzemsu
bennu
buğlem
cemre
ceyda derin
ceylin
deniz
deren
derin
derin alya
ecrin
ela
eslem
güner
hayat
inci ece
meriç
mina
mira
rabia sena
reyyan
secem
selen
selin
serra
sude
yaren
zeynep

gamyoncuiremsu

ada
alperen
anıl
arda
arda can
burç alp
çınar
deniz
doğu
doğukan
efe
ege
ibrahim eymen
ihsan
kağan ege
kayra
kıvanç kaan
meriç
muhammed emir
ömer
ömer faruk
rüzgar
timur alp
toprak
tuna
yağız
yağızefe
yekta

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım,bir tane dünyalar tatlısı iki yasında oğlum var ismi ARDA CAN ,ben bıle bazen bir kızım olursa adına ne koyarım die düşünüyorum,herkes için hayırlısı olsun.:CüvCüv:

Arkadaşlar 13 haftadan sonra bakıyorum cinsiyetleri biliyo gibisiniz. Ne kadar çabuk teşhis koyulmuş. Dr mu söyledi yoksa içinizemi doğuyor. Daha geç belli oluyordu bildiğim kadarıyla

bende erkeke olursa kağan ege düşünüyorum kız olursada babasının ıstegı olucak oda inci ece düşünüyor nasıl begendınız mı

kızlar kızımızın ismi kesinleşti:lepi:
dün akşam eşimle derinin yanına isim seçtik nihayet..
ismimiz derin alya:sm_cool:

Mrb .ben kizim olursa güner koymak istiyorum erkek olursa babasi koyacak o da düşün me aşamasin da :) karasiz şey....

hayırlı olsun canım. bizimde kız olursa büyük ihtimalle yaren olucak ama 2. olarak aselde olabilir erkek olursa eşim ön ismini timur(rahmetli kayınpederimin ismi) 2. yi alp düşünüyoruz

kız olursa jeyan(okyanusun en derin mavisi)
erkek olursa çınar veya ateş

kızlar bebişim ismi kesinleşti GÜNER olacak kızımın ismi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…