2009 mart bebeklerinin kiloları

maşallah yavrularınıza...ayy yerim ben onları..benim leylek bacak ne kadar olacak bakalım 3 hafta sonra...boyunu çok merak ediyorum özellikle..bana uzun geldide geçen hafta...

benim oğluşumda 29+0 da 1300 gr dı..maşallah kuzuma..dr um gayet iyi dedi..
Rabbim hepimizin bebişlerini korusun,sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin..

kocaman bir maşallah zelfa. İyi temenniler için teşekkürler Amin..

benim kuzuda dün gittik 1200 grdı

kocaman bır masallah da sana

29+1 1328 gr, 38 cm teyzeleri

kocaman bir maşallah da prensese..

Maşallah bebişlere
Biz 15.12.2008 randevu ya gittik 25 haftalik 710 gr dik.Umarim,buyuduk kaydirigubbakcemile3

buyumezmı bundan sonra daha da hızlı buyuyecek. kocaman bır nazar boncugu da sana

Merhaba,ben aranıza yeni katıldım ve kısmetse bende mart annesi olacagım. en son 27+0 haftalıktı dr gıttıgımde.bebısım bıraz tombık sanırım 1.300 gr olmus.:ecrin_bebek:

hosgeldın tules. Masallah

kızıma kocaman bir maşşallah teyzeleri..:nazar::nazar:30 haftalık..1760 gram.40 cm kuzum benim...:nazar::nazar::nazar:hihoyyyt

bak sen tombıseeee masallah

:nazar:

bizzde dün gittik dokotora 31 haftalık 1900 gramdı maşallah oğluşuma
çok hareketli olan oğlum ultrasona girdiğinde ya uyuyor yada hiç hareket etmiyor
inatçı olacak galiba:)

bende şu an 32 haftalığım 2 hafta önce doktora gittiğimde 1500 gramdı bu cumartesi kontrol var. Bakalım büyümüş mü kızım?
Bu arada emekbebek benim kız da aynı senin oğlan gibi normalde kıpır kıpır ultrasona girince durup kalıyor yada sırtını dönüyor napcaz biz bunlarla Allah canlarını sağ etsin.

slm kızlar bende yazayım bebişim son kilosunu 28+0 haftalık 1350 gr boyunu sölemedi normal dedi sadece büyüyolar iyiyce artık 1 ay sonra görcez asıl kiloları 2 ye katlarlar herhalde sağlıklı olsunlar geresi önemli degil

bursercim maşallah bebeğine evet canım en önemlisi onların sağlıklı olması

X