2009 mart bebeklerinin kiloları

ay kızlar maşaallah bebişlerinize..benimki biraz küçükmü kaldı ne..28+5 iken 1300 gr ve 40 cmdi..sağlıcakla doğsunlar inş...

hay masallah bebelerimize..
boylarina poslarina kilolarina..
kendileri kücük varliklari büyük mucizeler
:nazar:

kızlar bende sımdı geldım dotordan ve kızım 29 haftalık ve kılosu 1300gram ama boyunu sormayı unuttum heyecandan yaaa :)

alyasulın
zynp82 masallah bebıslerınıze..

alyasulin doktor ultrason sonrasında degerlerının yazılı oldugu ultrason kagıdını verdıyse orda yazıyor boyu

arkadaşlar mrb dün dr a gittim bebğim 27+2 de 1100+ -150 dedi bazıları çok az diyor kilosu ben de endişelendim sizce nasıl

arkadaşlar mrb dün dr a gittim bebğim 27+2 de 1100+ -150 dedi bazıları çok az diyor kilosu ben de endişelendim sizce nasıl

hiçde az değil bende 26+5 iken gittiğimde 1131 gr demişler. Gayet normal.Endişelenme zaten az aşağı ya da az yukarıda olabilir ortalam bi ağırlık bu. Maşallah bebişine:nazar:

kızlar bizde 26+1 haftalığız bebişimin ikisi 1000 gr, biri de 950 gram boylarını bilmiyorum.

ohh maşallah mehlika. Üçüz olmasına rağmen çok güzel bakmışsın bebişlere.. :nazar::nazar::nazar:

kızlar hepinizin bebislerine massallahhh:nazar:x41

sanirim benim topaç oglum sizi biraz yanıltıyor, kızlar bizimkinin iri olma sebebi ne yazik ki pek hayırlı degil; seker cıktı bende ve rejime dikkat edemiyorum:KK43: bu da bebegin iri olmasina sebep oluyor, her ne kadar kayinvalidem aman aman iyi dese de bu gidisle doguma 6 kilo bebekle gidecek olacagimdan dolayi hayatımı tehlikeye de atmıs olacagim, peki napiyorum bu durumda aksam aksam profiterol yiyorum:KK43:(

bir de tabi genetik faktorler var, esimin ailesi cok iri, bebek de onun tarafina cekti diye dusunuyoruz.babası karnımı nasılsın ayı yavrusu diye seviyor dusunun.

o yuzden kimse bize bakıp benim melegim kucuk mu diye dusunmesin. kilo ile saglık olsaydi obezlere hasta denmezdi

zaten doktorlar kucukse bebek soyluyor, eger doktorunuz normal dediyse dogrudur.

doktorlar hep sakın kıyaslamayın diyor. hepinizi opuyoruz kizlarrr

benim oğluşumda 29+0 da 1300 gr dı..maşallah kuzuma..dr um gayet iyi dedi..
Rabbim hepimizin bebişlerini korusun,sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin..

:nazar: kızlar maşallah bütün bebişlere sizlerede tabiki :nazar: allah kucağımıza da almayı nasip etsin meleklerimizi.nur topu gibi bizim kontrolumuz 12 ocakta o zamana kadar merakla kilo alıp büyümesini bekleyeceğim onu çok merak ediyorum ....a.s.

Maşallah bebişlere:nazar:
Biz 15.12.2008 randevu ya gittik 25 haftalik 710 gr dik.Umarim,buyuduk kaydirigubbakcemile3

Merhaba,ben aranıza yeni katıldım ve kısmetse bende mart annesi olacagım. en son 27+0 haftalıktı dr gıttıgımde.bebısım bıraz tombık sanırım 1.300 gr olmus.:ecrin_bebek:

X