2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba arkadaslar aranizdan ayrildim ama size o kadar alismisim ki kendimi hergün burada buluyorum.yazdiklarinizi okuyorum.ben cuma günü düsük yaptim ama hala sancim var.içimde parça kalmis ilaçla düsürüyorum.güzel dilekleriniz için ayrica tesekkür ederim.Allah sizi ve meleklerinizi korusun.existhunder ve lazanya arkadasim yoklugumu farkedip merak etmeniz beni ayrica mutlu etti.kendinize iyi bakin hamisler ben hep buralarda olucam sizlerin ve bebislerinizin güzel haberlerini almak için.

merhaba arkadaslar aranizdan ayrildim ama size o kadar alismisim ki kendimi hergün burada buluyorum.yazdiklarinizi okuyorum.ben cuma günü düsük yaptim ama hala sancim var.içimde parça kalmis ilaçla düsürüyorum.güzel dilekleriniz için ayrica tesekkür ederim.Allah sizi ve meleklerinizi korusun.existhunder ve lazanya arkadasim yoklugumu farkedip merak etmeniz beni ayrica mutlu etti.kendinize iyi bakin hamisler ben hep buralarda olucam sizlerin ve bebislerinizin güzel haberlerini almak için.

canım allahım bır daha bu acıyı yasatmasın hiç kimseye :Saruboceq:nice saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlara inşaallah

benım su anda daha belırtı yok ara ara bas dönmesi oluyor oda cok rahatsız edıcı degıl bulantı yok şükür gerci neden olmuyor dıyorum arada ama böylesi daha rahat heralde bel etrafımda kalınlasma basladı sol kasıgımda agrı oluyor arada genel durumum cok iyi allahıma şükür inşaallah böyle rahat bır gebelık gecırırız diyorum mart güzelleri :):):):) a.s. doktora 3eylulde gıdecegım nasıpse ıkılı için daha cok var ya bebişimi merak ettım

gunaydin kızlarrr,iyi haftalar herkese kaydirigubbakcemile2
site iyice agirlasti mutemadiyen database error verip duruyo :1no2:
neyse bugun fenayim ben midem cok fena coookkk mirmirmirmir

Bende de bugün bulantı fazla ve doktorun söylediğine göre 5 hafta daha sürecekmiş.Allah yardımcımız olsun...

günaydın kızlar kızıldeniz benimde hiç bulantım falan yok.bende ilk başta kafaya cok taktım ama sonra böyle daha iyi diyorum

Ben de geçen haftaya kadar merka ederdim bu bulantı nasıl birşey diye.Hatta yemeğimi de çok güzel yerdim ama hepsi bitti.Şimdi ekmek süt ve peynir zamanı....

Canım ben de merak ediyordum acaba nasılsın diye.Tekrar çok geçmiş olsun.Sen hep aramızda ol biz seni özlüyoruz.Senin güzel haberlerini bekliyoruz işallah canım.a.s.

benimde yok bulantım, ama son bir kaç gündür ekşime yanma karışımı bişey var. aç kalmaya tahammül edemiyorum. sürekli tuzlu bişeyler atıştırıyorum. birde dün ilk defa bir koku rahatsız etti beni. iyi mi kötü mü bilmiyorum. hani böyle 1-2 kez olsa iyi hamiş olduğumu anlayacağım ama Allah sürekli böyle olanların yardımcısı olsun harbiden zor işmiş.

Arakadaşlar günaydınnnnnn....
Bulantısı olan arakdaşlar sizi çok iyi anlıyorum.Bulantısı olmayanlar daha ne istiyosunuz.İnanın çok şanslısınız.Tadını çıkarın valla harika bişey :)

merhaba beatrise inan çok üzüldüm umarım en kısa zamanda rabbim tekrar nasip eder sana hamileliği. kendine iyi bak.

İyi ama başka bir mesajda 16 haftalık olan bir arkadaşın takviminde de 209 gün yazıyor bu nasıl oluyor?

senin gün daha az diyor ben şmdi kendiminki hesaplattım benim 211 diyor, o zman nasıl 16 haftalıkta 209 diyor. tuhaf. takvimden günleri mi saysak tek tek hangisi doğru diye. merak ettim şimdi.

X