2009 Kasm Annelerinin Gbleri

filizcigim masallah sana da kizina da gecen gün ekledigin resimden daha farkli dahada büyümüs
hem bu sefer popoyu fazla belli etmemissinkaydirigubbakcemile3

filizcigim masallah sana da kizina da gecen gün ekledigin resimden daha farkli dahada büyümüs
hem bu sefer popoyu fazla belli etmemissinkaydirigubbakcemile3

evet hayatım bu sefer daha bilinçli çektirdim :)) tam profil vermiyorum biraz makinaya dönüyorum yok muş gibi görünüyo :)) o foto biraz eskiydi ama bu 1 haftadır bebeğin duruşundanmıdır nedir bi anda büyüdü karnım... kızım dönüyo mu ne anlamadım ama... senden de bekliyorum foto :))

filizcim maşallah cnm çok iyi görünüyon
allah devamını erdirir inşallah

çok teşekkür ederim canım büyütmeye çalışıyorum işte prensesimi gittikçe yaklaşıyo vuslatımız :)) çok heyecanlıyım çook.

kızlar bu arada hepinize ayrı ayrı teşekkür ederm :):CüvCüv:

hizli gelismeye basladiklari icin artik göbeklerde ona oranla hizli büyüyo...bend ebu günlerde daha hizli büyüyo gibi hissediyorum cünkükaydirigubbakcemile3
kasim annelerinde en cok benim resminm vardir herhalde sen görmedin mi hic durmadan ekliyorum..eklerim bi ara yine

filizcim maş.çok güzel görünüyor bebişin
sağlıcakla kucağına alırsın inş.

öne doğru fazla mı kaykılmışım ne :)))))

yav bu resim niye küçük çıktı nasıl büyütülüyo bilen var mı ???

abooowwwww milletin gözüne girdi şimdi de :)))))))) ortasını bulamadım kızlar idare edin artık :)

ayyy yeni göbisler gelmishihoyyyt

büyük olmamis tatlim cok güzel masallah

sanada masallah kenyam
ne güzel yaa minik göbekli kimse yok herkesin göbisinin masallahi var

artık ne kaa kaldı doguma kimse küçük olmaz benle cok dalga gectiydiler nann büyütte gel diye alın nenn size büyüttüm göbeeemii :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…