2009 Kasm Annelerinin Gbleri

elifimcok cicisin masallah
ama ben face deki yakindan cekilmis halini daha cok begendim daha belli oluo göbisin

filizonursanada kocaman bi masallah
bi masallah ta popona:roflol:

popomada maşsallah demeseydin alınırdım yani hadi göbişten prensesim çıkıcak inicekte popom ne olcak çok merak ediyorum :)

arkadaşlar merhaba bende kasımda 36. haftamda ikiz annesi olucam....

bu resmim 21 haftalıkken.... sizlerin göbişlerinden biraz farklı demi :)))))

maşallah canım.hoşgeldin aramızaopuyorumnanaktan
allah devamını erdirir inşallah:Saruboceq:
bizim kasım ayı annelerinin listesi var canım sen de bilgilerini verde oraya eklesinler

mureda ve karazeytin hoşbulduk arkadaşlar.... güzel temennileriniz için teşekkür ederim... allah hepimizin yardımcısı olsun.... karazeytin listeniz nerede canım bulamadım... ben sizleri ara ara okuyordum... bende ikiz annleri bölümündeyim esasen... ama baktım bende bir kasım annesi olucam yazayım bari dedim....

nehiriver, filiz_onur çok teşekkür ederim... sizlerde sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah......

canbebek çok güsel bi hamile olmuşsun yaaaaa maşallah
ay Allah ikinci kez hamilelik nasip ederse bende ikiz bebek isterim aslında
eşim kalabalık aile sevio

2 hafta önceee 26 haftalıkken...

bide bana diyorlar göbiş nerde diye yaaa hani elifim göbişin yaaa
maş.kuzumuza

maş.canım eee ikiz annesi olmak kolay mı
sağlıcakla alırsın inş.bebişlerini kucağına
canbebek çok güsel bi hamile olmuşsun yaaaaa maşallah
ay Allah ikinci kez hamilelik nasip ederse bende ikiz bebek isterim aslında
eşim kalabalık aile sevio

bende kalabalık aileyi seviyorum ama doğurma korkusu başa bela valla:kedi:

kızlar teşekkür ederim... valla ben ikizlerimi allah izin verirse 36 yaşında kollarıma alıcam.... ikiside erkek.... 40 ımdada iki kız niyetine girdim valla... opuyorumnanaktan ben bunlar için 8 yıl beklemişim... hiç usanmam valla....

bi kasim annesi daha eklenmis aramiza hosgeldin sefa geldina.s.
allah saglikla kavusmayi nasip etsin insallah...
göbisin cok tatli
bizimkilerden biraz farkli evet ikiz annesi olmak ayricaliktir sende o ayricaligi yansitiyosunopuyorumnanaktan

oy canım maşallahhh.Rabbım nazarlardan saklasın canım.yemınle çok tatlı göbişinnn....
Rabbım sağlıkla kucağın almayı nasıp etsin....
buarada aramıza hoşgeldın canımmm:1hug:

aaaaaaaa benım bole değil ama bana tekmı dıolar ayy pek uzuldum sımdıöncelıkle hosgeldın canım benımde iki erkek gelıcek ınsallah ekimde(normalde kasım ikiz olunca ekim:))) allah sağlıkla kucaklamak nasıp etsın hepımıze bebıslerımızı.....

arkadaşlar hoşbulduk öncelikle......... burasıda bayağı canayakın ve sıcak bir topikmiş.... göbiş olarak evet sizden biraz ileride gidiyorum... hele bu son halimi bir görseniz mafoldumben

nilkancım ben zaten hamileliğe kilolu başladım canım... ama inan kolay bişey değil... bırak göbişin küçük kalsın..... bana şimdiden kaç günün kaldı diye soruyorlar..... bu arada seni ikiz anneleri topiğinde hiç göremedim... oraya girmiyorsun herhalde.....

canım benım ıkız annaelrı top.gırırp yazıları takıp edeıyorum sadece,kasım annelerıyle basladım burası sardı baya ne bılıyım iki topik ıdare etmek zor gelıo:))))ama ikiz göbişlerine resım ekledım.eeee gorusuruz bundan sonra...sevgıler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…