2009 Kasm Annelerinin Gbleri

Buda benim aldığım eklemeye söz verdiğim elbise :kedi: beyaz olduğu için çok belli değil üstü beyaz küpür gül dolu zemuszemus

ElifFatihEfuh canımmmmmmm çok teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zahmet verdim sana bide yaaaaa zemuszemus opuyorumnanaktan

Buda benim aldığım eklemeye söz verdiğim elbise :kedi: beyaz olduğu için çok belli değil üstü beyaz küpür gül dolu zemuszemus

oyy oyyy maşallah maşallah nazar boncuğu taktınmı sen bakim düğünlere giderkene canımın içi çok tatlı olmuşsun

ayyyyyy ablacım yaaaaaa yağmurumuzun melek annesi çok şık olmuşsun gerçekten çok yakışmış allahım nazarlardan korusun
hep siyahlarla ve spor kıyafetlerle görmeye alışmışız ama çok yakışmış güzel günlerde giyersin inş.

oyy oyyy maşallah maşallah nazar boncuğu taktınmı sen bakim düğünlere giderkene canımın içi çok tatlı olmuşsun

Takmadım herkez fırça attık annem çok kızdı:umursamaz: :sinifsinif: mafoldumben Ama bu c.tesi takıcam akıllandım kafamçokkarıştı

masallah masallah valla göbek show o bicim..
nazli cok güzel canim yaazemuszemus

ElifFatihEfuh canımmmmmmm çok teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zahmet verdim sana bide yaaaaa zemuszemus opuyorumnanaktan

ne zahmeti tatlim tas attimda kolum mu yoruldu alt tarafi iki dk ugrastim klavyenin tuslarina bastim

:kedi: :kedi: Yok klasikte giyiniyorum ama genelde ev hali olunca malum kot spor kaydirigubbakcemile3Canımsın çok teşekkür ederim daha iyileri katkat senin olsun küçük annem Allahım hepimizi korusun:Saruboceq:

masallah masallah valla göbek show o bicim..
nazli cok güzel canim yaazemuszemus

ne zahmeti tatlim tas attimda kolum mu yoruldu alt tarafi iki dk ugrastim klavyenin tuslarina bastim

Öteki aya kadar mola artık dimi Elifim opuyorumnanaktanAllahım hepimizi nazarlardan saklasın canım

buda karakızımiz ve onun minik kizi DURU zemuszemuszemuszemus
25+4

eneeeeeeee karakızı sonunda gördük oleyyyyyalkisalkisalkis
çok iyi görünüyon şekerim
duru da amma büyümüş gııı
maşallah canım allah nazarlardan korusun ikinizi de

nazlım ya elbisen çok şık ve sana da çok yakışmış cnaım
gübürleri azçok belli tahmin edebiliyorum gerisini
elbiseyi çok güsel taşıyorsunuz canım
güsel günlerde giymeyi nasip allah yüce rabbim
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayyyyy, nazlim masallah. cok guzel bir elbise bulmussun, cokda yakismis. iyi gunlerde giy insallah.opuyorumnanaktan

karakızımm maşallah göbüşüne cnmmm opuyorumnanaktan durumuz kocaman olmuşş

nazlımmmmm :lepi::lepi::lepi::lepi:
süper olmuşsun ama nazar boncuksuz gitmen olmamış yaaa lmaz:

ehh bu kadar manken arasına bir balina lazım dimi :roflol:

bu göbüşün içinde Melisam var benim opuyorumnanaktan

ehh bu kadar manken arasına bir balina lazım dimi :roflol:

bu göbüşün içinde Melisam var benim opuyorumnanaktan

abartip durdugun gobek bu mu canim? masallah oldukca guzel gorunuyor.

bu arada sana patates cuvali diyen kadinin gozune gozluk.sengözlerimebaksanab

bu arada senin oglan diilmiydi ya? sonradan kiz mi oldu? ben mi yanlis hatirliyorum?:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…