2009 Kasm Annelerinin Gbleri

:nazar::nazar::nazar:
buda karakızımiz ve onun minik kizi DURU zemuszemuszemuszemus
25+4 :nazar:

karakiz0.jpg

karakiz2img6530.jpg

Buda benim aldığım eklemeye söz verdiğim elbise :kedi: beyaz olduğu için çok belli değil üstü beyaz küpür gül dolu zemuszemus

nazbfv.jpg

naz2.jpg

ElifFatihEfuh canımmmmmmm çok teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zahmet verdim sana bide yaaaaa zemuszemus opuyorumnanaktan

Buda benim aldığım eklemeye söz verdiğim elbise :kedi: beyaz olduğu için çok belli değil üstü beyaz küpür gül dolu zemuszemus

nazbfv.jpg

naz2.jpg

oyy oyyy maşallah maşallah nazar boncuğu taktınmı sen bakim düğünlere giderkene canımın içi çok tatlı olmuşsun :nazar: :nazar: :nazar:

nazbfv.jpg

naz2.jpg

ayyyyyy ablacım yaaaaaa yağmurumuzun melek annesi çok şık olmuşsun gerçekten çok yakışmış allahım nazarlardan korusun
hep siyahlarla ve spor kıyafetlerle görmeye alışmışız ama çok yakışmış güzel günlerde giyersin inş.:nazar::nazar:

oyy oyyy maşallah maşallah nazar boncuğu taktınmı sen bakim düğünlere giderkene canımın içi çok tatlı olmuşsun :nazar: :nazar: :nazar:

Takmadım herkez fırça attık annem çok kızdı:umursamaz: :sinifsinif: mafoldumben Ama bu c.tesi takıcam akıllandım kafamçokkarıştı

nazbfv.jpg

naz2.jpg
masallah masallah valla göbek show o bicim..
nazli cok güzel canim yaazemuszemus:nazar:

ElifFatihEfuh canımmmmmmm çok teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zahmet verdim sana bide yaaaaa zemuszemus opuyorumnanaktan

ne zahmeti tatlim tas attimda kolum mu yoruldu alt tarafi iki dk ugrastim klavyenin tuslarina bastim

ayyyyyy ablacım yaaaaaa yağmurumuzun melek annesi çok şık olmuşsun gerçekten çok yakışmış allahım nazarlardan korusun
hep siyahlarla ve spor kıyafetlerle görmeye alışmışız ama çok yakışmış güzel günlerde giyersin inş.:nazar::nazar:

:kedi: :kedi: Yok klasikte giyiniyorum ama genelde ev hali olunca malum kot spor kaydirigubbakcemile3Canımsın çok teşekkür ederim daha iyileri katkat senin olsun küçük annem Allahım hepimizi korusun:Saruboceq:

masallah masallah valla göbek show o bicim..
nazli cok güzel canim yaazemuszemus:nazar:

ne zahmeti tatlim tas attimda kolum mu yoruldu alt tarafi iki dk ugrastim klavyenin tuslarina bastim

Öteki aya kadar mola artık dimi Elifim opuyorumnanaktanAllahım hepimizi nazarlardan saklasın canım :nazar::nazar:

:nazar::nazar::nazar:
buda karakızımiz ve onun minik kizi DURU zemuszemuszemuszemus
25+4 :nazar:

karakiz0.jpg

karakiz2img6530.jpg

eneeeeeeee karakızı sonunda gördük oleyyyyyalkisalkisalkis
çok iyi görünüyon şekerim
duru da amma büyümüş gııı
maşallah canım allah nazarlardan korusun ikinizi de:nazar::nazar:

nazbfv.jpg

naz2.jpg

nazlım ya elbisen çok şık ve sana da çok yakışmış cnaım
gübürleri azçok belli tahmin edebiliyorum gerisini
elbiseyi çok güsel taşıyorsunuz canım
güsel günlerde giymeyi nasip allah yüce rabbim
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nazbfv.jpg

naz2.jpg

ayyyyy, nazlim masallah.:nazar: cok guzel bir elbise bulmussun, cokda yakismis. iyi gunlerde giy insallah.opuyorumnanaktan

nazlımmmmm :lepi::lepi::lepi::lepi:
süper olmuşsun ama nazar boncuksuz gitmen olmamış yaaa :eek:lmaz:

ehh bu kadar manken arasına bir balina lazım dimi :roflol:

bu göbüşün içinde Melisam var benim opuyorumnanaktan

ehh bu kadar manken arasına bir balina lazım dimi :roflol:

bu göbüşün içinde Melisam var benim opuyorumnanaktan

abartip durdugun gobek bu mu canim? masallah oldukca guzel gorunuyor.:nazar:

bu arada sana patates cuvali diyen kadinin gozune gozluk.sengözlerimebaksanab

bu arada senin oglan diilmiydi ya? sonradan kiz mi oldu? ben mi yanlis hatirliyorum?:uhm:

X