2009 Kasm Annelerinin Gbleri

anam anam anam :1shok: :1shok: :1shok:

ayyyyyyyyy maş. yaaa büyümüş valla bıdık kıs ikizmi yoksamkaydirigubbakcemile3ayyy dur kıskandım bide ben koyam bakam

hadi nan o kadar olmuşmuu hihoyyythihoyyyt
allaaaahhııım çok mutluyuuuuummm hihoyyythihoyyyt
koy nan sendeee :mymeka: alıyım boyunun ölçüsünüü :roflol:

eda nan emekli mankenler gibi cıkmısızzzzzzzzzzzzzzzzz hahhahahhahah

ayyy canım beniimm layık olmaya çalışacağım :lepi::hooray:

sen hak etmissin o kupayi anacim. bende kalsa ayip olurdu. bakalim onumuzdeki ay geri alabilecekmiyim?delikafadulden

bu arada bak kimse gobeginin ustundekilere birsey demiyor. rahat rahat koy sen resimlerini tatlim.opuyorumnanaktan

hadi nan o kadar olmuşmuu hihoyyythihoyyyt
allaaaahhııım çok mutluyuuuuummm hihoyyythihoyyyt
koy nan sendeee :mymeka: alıyım boyunun ölçüsünüü :roflol:

kuzum b foto çekmeyi beceremedim yaa dur akşam kocişime diyimde çeksinde koyayım bari deminden beri uğraşıyorum olmadı:gitme:benim oğlan utangaç heral:roflol:

sen hak etmissin o kupayi anacim. bende kalsa ayip olurdu. bakalim onumuzdeki ay geri alabilecekmiyim?delikafadulden

bu arada bak kimse gobeginin ustundekilere birsey demiyor. rahat rahat koy sen resimlerini tatlim.opuyorumnanaktan

hee kızz çaktırmaa vallaa :1ninca:
demekki geçmiş göbüşş kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aboooooooow maş kıs herkesin kocaman duruyor benimki kendime hala küçük gibi geliyor acep fotoda benimkide mi böyle durur

Almışız yolları gidiyoruz valla herkezde kocaman göbişler kaydirigubbakcemile3 Tugbacım seninde bebiş kocaman olmuş büyümüşsünüz canım Allah nazarlardan saklasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…