2009 Kasm Annelerinin Gbleri

maşallahh canımmm
buda benim 24+3 göbüşüm
bu sefer bende tuttum :dance:
çok tatlısınız yavruşunla kız maşallahh

ben tutamam ellerim yetişmess gayrııııııııııııııııııı
Asrınımız büyüyo yaa kocaman olcek tabııı annesi.Asrınımızada maşşallahhhhhh sende koy cancumm fotonu ya görek paşamızı
CANLİZ GACISININ 20 + 6 GÖBÜŞÜ TAZE ÇIKTIII

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]
anam maşallah çok tatlısınız yaa tütütütühhh maşallahhh size canımmm

alin size bi gobik daha
kiskandim sizin göbisleri
caniniz deniz sefasi cekmesin haaalmaz:
sizde çok tatlısınız maşallahhhh gıııı
çoşmuşunuz kızlar ya hepinize KOCAMAN MAŞALLAHHHHHH öptüm bakem sizi de bebişlerideeee

ay günlerdir koymıım diomda ufacık göbüşlerin yanında benimki cok büyük kalacak içerde aslan parcası var diom kimse beni dinlemiooo bugün 27 haftamızın ilk günü 7nci aya geldin 13 hafta sonra meleğim evimizde olacak inşallah alın anasını şişirdi bakında geleceğinizi görün :roflol::roflol:

[/URL][/IMG]

oyy canım arkadaşımm kızz çok tatlısınız siz asrınlaa anammmm az kalmış kızzzzz doğurcan az kaldı yavrumm yaaa....yerim ben o içindekı aslan parcasınıııı yerimmm..maşallah canım Rabbım nazarlardan saklasın tatlımmmm

saol canımmm az kaldı evet yaaa cok heycanlıyım en büyük göbek rekorunu elimde tutuğum içinde cok mutluyum :roflol::roflol:

anammm kız kocceman olmusun sen cok yakısmıs bady

tugba_şeker, ayşe_on, funda, incisu, karazeytin, wannababy, kenya, canliz, elifatihefu, nehriver
kızlar maşallah göbüşlere ne kadar güzel olmuşlar tocaman tocaman olmuşlar artık varlıkları hissedilecek kadar olmuşlar yerim ben o içerideki yaramazları

saol cnmopuyorumnanaktan zaten benimkşnş hissetememe için deli olmak lasım davul oldu:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kısssss maşallah maşallahhhhhh 41 kere maşallahhhh

çok datlu olmuşsun yavrim

anaaaaaa, harbi kocaman kiz gobegin.kaydirigubbakcemile3 buyut buyut, insan bir daha ne zaman gobegini gere gere gezer. masallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…