2009 Kasm Annelerinin Gbleri

lan allahın delisi harbi ojemi sürdün bende saka yapıonuz sandımmmmmmmmmmmmm :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:bikez daha sana hayran kaldımmmmmmmmmmmmmmm:roflol::roflol::roflol:

bak işte görsün bebem onun için nelere katlanıyom
gel sana da yapam anacımzemuszemus
hadi yarın sen de yaz senin göbeciğine bakam hadi

bak işte görsün bebem onun için nelere katlanıyom
gel sana da yapam anacımzemuszemus
hadi yarın sen de yaz senin göbeciğine bakam hadi

hahahha yok annem ben almayım :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:ben oakadar acıya cocugum için bile olsa katlanamammmm:roflol::roflol::roflol:

yalnız deilsin canım
eskiden fotograf cekilmekmi varmıs
gerci ben 2 yasındayım annemin kucagında ama
bebegim saglıklıca gelsinde her halini cekicem inş.

ben yasina kadar her ay dogdugu gun oglumun resimlerini cekmistim. cok guzel kademe kademe buyuyusunu gosteren bir arsivimiz var simdi.

dijital kameralar cikti resim bastirilmaz oldu. Allah saglik verirse kizimda da bir sene klasik fotograf makinesiyle cekicem insallah. insan onu mecbur bastiriyor.

evet canım rujlan yazdım
wannacım ne çekmiştim ojeyi çıkartacam deyükaydirigubbakcemile3
ama o da pek canlıydı canımzemuszemus

hatirliyorum ne kadar zor cikardigini deli kiz. hatta kizmistim sana asetonu boca ettin gobegine diye.kaydirigubbakcemile3

iyi bu sefer ruju cikarmak daha kolay olmustur.yerimseniben

Nehiriver ,kenyaa,Funda72,incisu,karazeytin oyy oyyyyyyyyy Allaha emanetsiniz hepiniz ve bebeişlerinizde pek bi datlu olmuşsunuz kızlar..Nazar değmesin size ve tabikiiii fıstık içlerine maşallah :nazar:
Tocamannn oldu bu göbekler:))))))))heleki bu son 3 ay sanki birşey şişirecek görün bak nasılda büyüyeceğiz..Çok güzel şeyler bunlar ..Rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin a.s. a.s.

ben yasina kadar her ay dogdugu gun oglumun resimlerini cekmistim. cok guzel kademe kademe buyuyusunu gosteren bir arsivimiz var simdi.

dijital kameralar cikti resim bastirilmaz oldu. Allah saglik verirse kizimda da bir sene klasik fotograf makinesiyle cekicem insallah. insan onu mecbur bastiriyor.

hatirliyorum ne kadar zor cikardigini deli kiz. hatta kizmistim sana asetonu boca ettin gobegine diye.kaydirigubbakcemile3

iyi bu sefer ruju cikarmak daha kolay olmustur.yerimseniben

heee kolay oldu vallahihoyyyt
bende her ayında seninde deiğin gibi bastırmayı düşünüyom
bu konuda kendimdeki eksikliğimi gidermiş olcemhihoyyyt
dijitaller o açıdan kötü ama ben her çektirdiğimden seçip bastırıyom cnm
albüm olmayınca cdlerden takip etmek de zor kalıcı olmuyor bide

Nehiriver ,kenyaa,Funda72,incisu,karazeytin oyy oyyyyyyyyy Allaha emanetsiniz hepiniz ve bebeişlerinizde pek bi datlu olmuşsunuz kızlar..Nazar değmesin size ve tabikiiii fıstık içlerine maşallah :nazar:
Tocamannn oldu bu göbekler:))))))))heleki bu son 3 ay sanki birşey şişirecek görün bak nasılda büyüyeceğiz..Çok güzel şeyler bunlar ..Rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin a.s. a.s.

sol gülüüüümopuyorumnanaktan

bu da 5.5 aylık halim
ama bugün biraz erdim kıslar
malum çırçır olmuşum:KK43:((((((((((((((

kıs allah iyiliğini versin senin alemsin sen ya gene yazmış göbeğene kaydirigubbakcemile3 koptum ya
maşallah maşallah diyeyimde nazar değmesin canım arkadaşıma :nazar: :nazar:

haklısın canım inş. sağlıklıca gelsinde bebişimiz bende cekecegim fotolarını
dijitallerle bastırmaya üşeniyor insan
benim hala düğün ve nişan fotolarım var basılacak
gerci sadece nişanda adam 1000 küsür foto cekmiş hepside bastırılmaz ki :roflol::roflol:

haklısın canım inş. sağlıklıca gelsinde bebişimiz bende cekecegim fotolarını
dijitallerle bastırmaya üşeniyor insan
benim hala düğün ve nişan fotolarım var basılacak
gerci sadece nişanda adam 1000 küsür foto cekmiş hepside bastırılmaz ki :roflol::roflol:

bizimde hala oglanin sunnet fotolar basilacak. basili sadece studyo fotolari var. diger cekilenler hala cd de.kafamçokkarıştı

canım benim sağol. opuyorumnanaktan
amin inşallah.
:Saruboceq:

kıs allah iyiliğini versin senin alemsin sen ya gene yazmış göbeğene kaydirigubbakcemile3 koptum ya
maşallah maşallah diyeyimde nazar değmesin canım arkadaşıma :nazar: :nazar:

saol bitanem.
ama seni hiç göremiyoz bu topicte
hadi at da bi göbecik görelim canım
bekliyorum ona göre

buda benim son halim denizden dönerken cekilmistim
önceden deli gibi atladigim yüzdügüm iskelede bu yil milleti izlerken ve kara kara ic cekerkenmafoldumben

dsc00224slf.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
masallah elifcim cok tatli görünüyosun.. baslarda sana erkege benziyo demistim ama simdi kiz göbisi olmus..:nazar:

sagol canim ...
benim karnimi gören herkes erkek bu bebek diyo sipsivri öne dogru , hatta burdaki doktorum bile 16.haftada kordonu benzettigi ama emin olamadigi icin erkek demisti tr de doktora gittim 21.haftada kiz oldugunu ögrendik

Elif çok tatlı olmuşsun cnm sende ama neden izledin cnm azıcık yüzseydin sende deniz için bir yasak getirmiyor doktorlar biz her hafta giriyoruz çok şükür ters bir durum yok.Bu arada kız basenden aldırır derler du bakalım son 3 ay gelir esas kilolar nasıl olacağız:)Maşallah cnm sizede :nazar:

önceden deli gibi atladigim yüzdügüm iskelede bu yil milleti izlerken ve kara kara ic cekerkenmafoldumben

dsc00224slf.jpg
[/URL][/IMG]

maşallah göbişine elif.:nazar:

ama hiçç kara kara iç geçirme. seneye kızınla girersin inşallah.opuyorumnanaktan

Elif çok tatlı olmuşsun cnm sende ama neden izledin cnm azıcık yüzseydin sende deniz için bir yasak getirmiyor doktorlar biz her hafta giriyoruz çok şükür ters bir durum yok.Bu arada kız basenden aldırır derler du bakalım son 3 ay gelir esas kilolar nasıl olacağız:)Maşallah cnm sizede :nazar:
yüzdüm canim yüzmem mi ama denizi temiz buldugum günlerde kiyidan girdim öyle iskelelerden baliklama dalmak sandaldan atlamak falan gecmis benden..dikkatli olmak adina kiyidan girdim hep...bide denide bu sene su kahverengi deniz analari vardi ahtapota benziolardi onlarin olmadigi günlerde yüzebildim sadece, denizin zevkine varamadim yani

maşallah göbişine elif.:nazar:

ama hiçç kara kara iç geçirme. seneye kızınla girersin inşallah.opuyorumnanaktan

insallah canim yaa kucagimiza alalim hayirlisiyla seneye yazin insallah hepimizinki kocaman olcak..bu zamanlarda emeklemeye bile baslar bizim kasim veletleri kim bilir:teytey:

insallah canim yaa kucagimiza alalim hayirlisiyla seneye yazin insallah hepimizinki kocaman olcak..bu zamanlarda emeklemeye bile baslar bizim kasim veletleri kim bilir:teytey:

İnşallah canım ya. bu sene ben yuzmeyi bile düşünmüyorum. yazlığa gidince sadece bol bol dinlenip temiz hava alıcam. ama seneye oğlum ve kızımla denize bol bol doymayı düşünüyorum inşalllah. Rabbim o günleri hayırlısıyla göstersin hepimize.

dsc00224slf.jpg
[/URL][/IMG]

ayyy elifimmm maşallah sana çooookkk güzel olmuşsuunnn opuyorumnanaktan :nazar::nazar::nazar:
benim göbek de öyle sipsivri öne doğru gidiyo şimdilik... ama daha fazla kilo almadığımız için belki de... inş basenlerden almayız yaa...benim popo zaten diğer taraflarıma göre hatırı sayılır büyüklükte :)

X