2009 Kasm Annelerinin Gbleri

TAZE ÇIKTI HANIMMM BUDA OĞLUMLA BEN 24+1 BUgÜN opuyorumnanaktan:nazar:

adszbbb.png
[/URL][/IMG]

KIZLAR BUDA KENYA GACISI KIZIYLA BERABER 22+5 GÜNLÜK GÖBÜŞLERİ :nazar::nazar::nazar:

dsc02450p.jpg
[/URL][/IMG]

masallah kizlara göbislerede bebislerede:nazar: hepniz cok tatlisiniz.. kim derdiki birgün kilolu halimizi begencez diye.. Allahim sen nelere kadirsin..

maşallah :nazar: ne güzelsiniz yaaa.ben duba gibi oldum.sizde kilo falan yok.acaip kilo aldım ben.yaşımındamı etkisi oldu acep? hüüüü :sinifsinif: :roflol:

hadi nan nerem şişko hepinizden öndeyim hafta olarak 25 hafta eccükte oğlan böyük nedem kollarıma baksana şişman adam kolu bacağı ölemi olur nan senin gibi 1.55 e 70 değilim 1.70 67 im ben

ben bi kere 70 kilo değelim taaaamı 62 kiloyum kaç kere sölicem nan 70 kiloyla anca doğum yaparım dedim:eek:klava::eek:klava:

durun kıslar kavga etmeyin yawww.ben şişkoyum asıl.kimse beni geçemez.164 boyum kilomda 69,5 olmuş.yufffff yani.22+6günlük oldum tam 9,5kilo almışım.hey maşallah beee.iyide ben bu gidişle 78falan olcam galiba.önden arkadan gidiyom ben heç bişiye sığamaz oldum belim ağrıyo yaaa
:roflol:

maşallah :nazar: ne güzelsiniz yaaa.ben duba gibi oldum.sizde kilo falan yok.acaip kilo aldım ben.yaşımındamı etkisi oldu acep? hüüüü :sinifsinif: :roflol:

durun kıslar kavga etmeyin yawww.ben şişkoyum asıl.kimse beni geçemez.164 boyum kilomda 69,5 olmuş.yufffff yani.22+6günlük oldum tam 9,5kilo almışım.hey maşallah beee.iyide ben bu gidişle 78falan olcam galiba.önden arkadan gidiyom ben heç bişiye sığamaz oldum belim ağrıyo yaaa
:roflol:

:roflol::roflol::roflol: resim koysanaopuyorumnanaktan

nehürrrrrrrrrr kızzzzzzzzzz o bacaklarının hali ne abbaaoowww amma tontiş olmuşlarrr gııııı maşallah maşallahhhh kaydirigubbakcemile3 göbüş çok tatlı amaaa asrın senin göbişe çok yakıştı beaaa yiwrımmmm benimmm

kenyacıkkk sende pek bi tatlışsın gıı dur sıradan herkese bi bakeemm kaçırdığım göbüş olmasın amannn :jeyyar:

nehürrrrrrrrrr kızzzzzzzzzz o bacaklarının hali ne abbaaoowww amma tontiş olmuşlarrr gııııı maşallah maşallahhhh kaydirigubbakcemile3 göbüş çok tatlı amaaa asrın senin göbişe çok yakıştı beaaa yiwrımmmm benimmm

kenyacıkkk sende pek bi tatlışsın gıı dur sıradan herkese bi bakeemm kaçırdığım göbüş olmasın amannn :jeyyar:

ı nerenizle bakıonuz hala 1 beden tayt 38 bedebn pantolon giyiyom ben benim bacaklar mı şişmannn koymuom nan biaa resim bu makina nasıı cıkarıı onlamadım :roflol::roflol:

sağol tatlım zemuszemus

işte ben dobiş funda. kaydirigubbakcemile3

kız dokuz aylık gibisin maşallahkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
boşveeeeer doğumdan sonra verirsin canım kiloları
ben de 5 kilo almışım daha 4 ay var nerdeyse
az da yiyom ama nasıl alıyom ben de anlamadım

kac gundur buraya bile bakamiyorum. nehiriver, kenya gobeklere kocaman masallah. ikinizde supersiniz.:nazar::nazar:

anam neresi öle duruo sen 9 aylık görmemişşin senin böbeğii 500 mt cekmişsşn tepsi gibi yayılmış millete şişko dion yok senin gözünde kesin bişe var:roflol::roflol::roflol:

cnm neren dobiş çok iyisin mşallahhh:nazar::nazar:
sağol canım benim.ama ben kendimi aynada dobiş görüyom nidense.heralde uzun zamandır hiç bu kiloya çıkmadığımdan. kafamçokkarıştı
eee sen nasıl az aldın ?ben azcıkda yesem 1kilo alıyorum hemen. :bbo:
maşallah canım hiçte dobiş görünmüyosun opuyorumnanaktan
sağol kenyacım.kızım resimlerimi çekerken cinnet geçirdi.aaaa yeter ya fenalık geldi senin göbeğinden dedi. kaydirigubbakcemile3
fundaa maşallah cnmm :nazar: kızz ne güzel top gibin göbüşün varr :nazar:
göbişim hakketende top gibim ama sivri top sırnaşık şey opuyorumnanaktan
anam neresi öle duruo sen 9 aylık görmemişşin senin böbeğii 500 mt cekmişsşn tepsi gibi yayılmış millete şişko dion yok senin gözünde kesin bişe var:roflol::roflol::roflol:

:roflol: sırnaşık şey allah seni netmesin kıs güldürdün beni.

:roflol::roflol::roflol:
şişkolar sizi
eee artık göbüş ölçümümüzde var bakalım 9 ay sonra ne olcezzzzz
siz asıl doğumdan sonra vermeyinde iloları o zaman görüşürüz
hepimiz spor yapacaz
eritcez göbüşlerimizi 1 aydalaelaelaelaelae

X