2009 Kasm Annelerinin Gbleri

oyy oyy canımm arkadaşımm ne tatlı göbiş o öyle maşallah Rabbım nazarlardan saklasınnn canım benımmm.oğluşunla ikinizde çok tatlısınızzz.... opuyorumnanaktan

saol canımmm o senin bakan gözlerinin güzelliği tatlımmmmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

KIZLAR BUDA KENYA GACISI KIZIYLA BERABER 22+5 GÜNLÜK GÖBÜŞLERı

[/URL][/IMG]

nehiriiiiiim maş.büyütmüşsün bıdığımızı allahım nazarlardan korusun

keyaaaaam kıs maş.valla top gibi çıkmış kendinde kilodan eser yok maş

TAZE ÇIKTI HANIMMM BUDA OĞLUMLA BEN 24+1 BUgÜN opuyorumnanaktan

[/URL][/IMG]

abbbbooooo kız ha doğurdun doğuracan nan ne kaaa büyük göben warmış yaw
bide benimkine laf ediyodun nan sen seninkini bu hale getirene kadar 1 hafta uğraşmışsındır kırp kırp bi,tmez walla seni son aylarda düşünemeyom ekranlara sığmayacaksın bacım kk seni diskalifiye eder benden sölemesi şşişşşkoooooooooooo

hadi nan nerem şişko hepinizden öndeyim hafta olarak 25 hafta eccükte oğlan böyük nedem kollarıma baksana şişman adam kolu bacağı ölemi olur nan senin gibi 1.55 e 70 değilim 1.70 67 im ben

hadi nan nerem şişko hepinizden öndeyim hafta olarak 25 hafta eccükte oğlan böyük nedem kollarıma baksana şişman adam kolu bacağı ölemi olur nan senin gibi 1.55 e 70 değilim 1.70 67 im ben

ben bi kere 70 kilo değelim taaaamı 62 kiloyum kaç kere sölicem nan 70 kiloyla anca doğum yaparım dedimklava:klava:

oyy gobişlerinizi sevsinler allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin arkadaşlar...........

çok saolun arkadaşlar.ayşecim maşallah bebişine göbüşünde top gibi olmuş:)))

maşallah canım cok güzel görünüyorsun

maşallah canım opuyorumnanaktan da nie öle tutuonuzzz onu anlamadım :uhm:

saolun hepiniz kizlar daha önce yazamadim kusura bakmayin cok yogundum buaralar.. evet göbek yarisi basladi.. ayak uclarini göremeyen varmi simdidenkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…