2009 Kasm Anneleri

beratefecim nasılsın iyimisin?
ya ben lap top kullaniyorum kucagima koyuyorum acana o da etkilemis olabilir mi bebegimin gelismemesini sence?
birde hamile kaldigimi ogrenmeden once gunde 3-4 sigara iciyordum ama daha fazla degil acaba o nedenle mi oldu acaba ya?

kızlar dun benımde adet olmam gerekoyordu.
aksam test yaptım 2. çizgi sılık cıktı
sabah gıttım kandan baktırdım.
sonucu 11 de alıcam
eger hamişsem galiba bende kasım sonu annesı olucammm

sonucu 11 de alıcam

Allah gonlune gore versin canim insallah hamilesindir..

ya ben lap top kullaniyorum kucagima koyuyorum acana o da etkilemis olabilir mi bebegimin gelismemesini sence?
birde hamile kaldigimi ogrenmeden once gunde 3-4 sigara iciyordum ama daha fazla degil acaba o nedenle mi oldu acaba ya?

canım kendini suçlamayı ilk önce bir tarafa at...... buuuuuuuuuuu 1. 2 ise Allahım eğerki onların göreceği günler varsa ki inaşşlah vardır istersen akşama kadar radyasyonun içinde dur bir şeycik olmaz sen gönlünü ferah tut. mesela bende sigara içiyordum. günde 10 geciyordu ama hamie olduğumu öğrendim ve bıraktım çok şükür içmiyorum şuan ..........:1hug::1hug::1hug:

canım kendini suçlamayı ilk önce bir tarafa at...... buuuuuuuuuuu 1. 2 ise Allahım eğerki onların göreceği günler varsa ki inaşşlah vardır istersen akşama kadar radyasyonun içinde dur bir şeycik olmaz sen gönlünü ferah tut. mesela bende sigara içiyordum. günde 10 geciyordu ama hamie olduğumu öğrendim ve bıraktım çok şükür içmiyorum şuan ..........:1hug::1hug::1hug:

cok sevdigim bir arkadasim derdi bana.. Allah can verecekse çölde iki taşın arasında da verir..
Haklisin canim sende. Ama entersan gelen bişi ne agrim var ne sizim var ne kanamam var
kendiliginden beni terketmeye niyeti yok sanirim kesemin..

Kızlar merhaba test yapmıyodum ya negatifse diye :) Bugün dayanamadım evdede bi test vardı ilk idrarla testi yaptım 2. çizgi silik çıktı ama netlik var yani elinize versem hani nerde demeden farkedersiniz. Ama ben hala inanamıyorum o yüzden eşime bişey demicem şimdilik. Hemen gidip bi tane daha aldım test 3 gün sonra yeniden yapıcam emin olamadım. Buarada hasta oldum çok kötü midem bulanıyo hiçbişey yemek istemiyorum sabahtan beri sadece 1 elma 1 salatalık 3 zeytinle duruyom bol bol su içme isteği duyuyorum öğrüntü geliyo yemekleri düşününce bile. Belim,karnım ağrıyo( bi sızı var karnımda).Ayaklarım üşüyo sıcak su torbası koydum ayaklarıma.Vucudumun heryerine iğne batıyo sanki. Bugün internetimde problem vardı hiç giremedim sinir oldum ama biran önce sizinle paylaşmak istedim fakat maalesef.. Sizler nasılsınız? Henüz geçmişi okumadım.Şimdi okucam.

Canım bende test yaptığımda önce hiçbirşey yoktu üzüldüm ve tam testi elime aldım çöpe atıcam aa birde baktım ikinci çizgi çıkmaya başlamış pembe renkte daha açık nerkteydi hemen en yakın tıp merkezine gittim ve 1 saat sonra sonucu aldığımda hamile olduğumu söyledi hemşire sen kesin hamilesin canım içe öyle doğuyo hayırlısı inşallahhh:CüvCüv:

niye kimse yok yaa... bi iştahla geldim ben de...Çok üzgünüm çoook

unique hayırdır canım ne oldu neden üzgünsün canım umarım kötü birşey yoktur bak merak ettim şimdi görüyomusun.:1shok:

Valla bilmiyorum yarın mı yapsam pazar mı? farkedermi? Uffff elimde olsa kan testi yaptırıcam ama bliyosunuz geçen ay yaşadıklarımı :çok üzgünüm: kızlar mide bulantısı için erken değilmi ya reglim geçeli henüz 3 gün oldu. Sizde de böylemi oldu ?

canım ben adetim 1 gün geçti bulantım olmadan sürekli çıkartmaya başladım heralde midemi üşüttüm dedim 2 gün geçti ben gene aynı ertesi gun artık dayanamadım yaptım testi pozitif ama oda silik çıktı ikinci çizgi düşün.:CüvCüv:

sonucu 11 de alıcam

hoşgeldin aramıza canım benimde ikinci çizgi silik çıkmıştı hadi hayırlı olsun .:CüvCüv:a.s.

kızlar herkese günaydın iyi hafta sonları nasılsınız bugün güzel anne adayları:CüvCüv: hepimiz güzel sağlıklı mutlu bir hafta sonu geçiririz inşallah.

sonucu 11 de alıcam

canım bende ilk test yaptığımda 2 . cizgi 5 dakika sonra belli belirsiz gözükmüştü hatta cok üzülmüştüm hamile değilim diye 1 gün sonra kan testim yüksek cıktı insallah sende hamişsindir:CüvCüv:

ayyy ne güzel dün bir girmedim bugün ne haberler aldım dün işlerim vardı başımın agrısı geçmiş gibiydi ama akşam biraz artar gibi olunca yattım sabahtan beri biraz daha fazla olur gibi..hafiften midemde bulanıyor inanın sürekli tuzlu bir şeyler yemekten gına geldi..neyse nurhayat tevrik ederim sabırlı anne bende dayanamazdım bu zamana kadar .. cnm en kısa zmanda kan testinide4 yap mutlaka ...başka arkadaşlarda var ne güzel ka<sım anneleri çogalmaya başladık valla hoşgeldiniz diyorum hala balıumda agrı var o yüzden çok ayrıntılı okuyamadım kusura bakmayın...
kartanesi cnm benim kuran okumasını biliyormuşsun sanırım..cnm annemin gittigi kurstan bir tanıdıgı var o kadının çocugu oolm uyormuş tüp bebk falanda denemişler olmamış şimdi tekrar deneyeceklermiş ama öncesinde 500 farklı kişiden yasin okumaları rica ediyorlar böyle okuduktan sonra gebe kalan çok olmuş onlarda dua gücüne inandıkları için 500 farklı kiiye ulaşmaya çalışıyorlar bende elimden geldigince çevremdekilere yaymaya çalışıyorum bunu yasin okuyabilmeloeri için..eger okuyabilirsen neslihan adlı kişinin adına okuyabilirmisin sonunda onun için dua ederek..rica etsem..birde ben unutmuştum bunu bu sitede bir kon uda dikkatimi çekti bir bayanda böyle okuyacak kişiler arıyor...vaktin varsa okuyabilirsen birde özlem adlı bir bayanın adına yani bu sitedeki bayanın adına okumanızı rica edecektim...

uniguecim neyin var
bende daha yeni girebildim
hayırdır caım yaa

canımm benim korkma bişey yok...şu üzgün suratı ( Çok üzgünüm çoook ) yapıyım dedim çıkmamış, yazısı çıkmışşş ... muuucckksssss
karakızz seni de öptümmmm...

Valla bilmiyorum yarın mı yapsam pazar mı? farkedermi? Uffff elimde olsa kan testi yaptırıcam ama bliyosunuz geçen ay yaşadıklarımı :çok üzgünüm: kızlar mide bulantısı için erken değilmi ya reglim geçeli henüz 3 gün oldu. Sizde de böylemi oldu ?

canımın içi olmazsa üzülürsün diye pek bişey söylemek istemiyorum ama benim bulantılar daha adet günüm gelmeden başlamıştı... testi de adetime 3 gün kala yaptım pozitif çıktı...benim bildiğim idrar testleri çok hassas olmadığı için eğer bi gebelik söz konusu diilse silik de olsa bi çizgi çıkmaz.... ama geçen ay olan şey biraz tuhaf CADIARZU

esterya canımm başka bi dr. a daha gitmeyi düşündün mü ?? ağrı sızı yok kanama yok böyle olması normalmiymiş ?? düşünsene sen eğer dr a gitmiş olmasaydın hala hamileliğinin devam ettiğini düşünücektin...bence cerrahpaşa ya da çapadan bi prof.a görün... isim verebilirim eğer istersen... en azından aklında soru işareti kalmamış olur....
sigara konusunu da dert etme...geçen gün bi dr : kadınlar hamile olduğunu öğrenir öğrenmez geçen ay neler yaptıklarını düşünüp üzülürler, ama adet gecikmesi olana kadar yaptıkları hiç bişey bebeğe zarar vermez...doğa anneye ne zaman bebeği olacağını haber verirse ondan sonra yaptıklarından sorumlu olurlar dedi...

sonucu 11 de alıcam

canımm hadi hayırlısı...bekliyoruz seni de......

slm kızlar nur hayat inş hamilesindir.bize burda bilgi ver yarında olmassan hasta hemen test yap bence..benim sat 8 şubat benim bir iki gün önce gelir hep adetim ben tam 8 martta yaptım ikinci silik çıkmıştı eczacı komşum var ona gösterdim buna göre hamilesin dedi.yani böyle tesler şüpeli demek şüpeliden kastım bebek olabilme şansı çok yüksek.ikinci gün sabah yaptım hiç çıkmadı çizgi ama ilk yaptığınızda ikinci silikse bunun doğruluğu daha fazlaymış negatif olursa tekrar deneyin diyor.yani sen bence hamilesin nurhayat insanın içinde hep korku oluyor ben 5. haftadayım ama hep sorunmu ocak diye korkuyorum.incisu hoş geldin aramıza hayırlı evlatlar hepimize.

esteryacım unigue dediği doğru benim arkadaşımada dış gebelik demişlerdi o bir çok doktora giti (gerçi çok doktorda akıl karıştırır) şu an hamile hatta nisanda doğum yapacak o diğer doktoru dinleseydi dış gebelik demişti senin bebekte görünmüyor demişlerdi belki o doktor göremedi olamazmı .bence sen bir prof.daha git bakalım o ne diyor olabilir yani yanılma payı demi.

kızlar merhaba bende geldiiim hihoyyyt
benimde son adet tarihm 13şubat.kasım annesi oluyorum galiba dimi kaydirigubbakcemile5
kızlar.ben kan testinden sonra doktora gitmedim..sizler hamile olduğunuzu öğrendikten sonra ne yaptınız..bana bu konuda bilgi veirmisinz??

ya kızlar ne güzel herkes çift çizgiden bahsetmiş ben hala idrar testi yapmadım ama deli gibi orada çift çizgi görmek istiyorum..her ne kadar gebeligim kan testi ile tescillenmiş olsa bile...banane banane benim neyim eksik bende çift çizgi görmek istiyorum...:roflol:

mehlika meryem seni diger topikrtede gördüm ne tesadüf 2 ayrı topikte karşılaştık..demek send ekasım annesi oluyorsun hadi bakalım gözün aydın.

evet canım saol..
inş.öyle olacak herhalde..ama ben kan testinden sonra doktora falan görünmedim.pazartesi gidicem inş..
tecrübeliler bilgi verirse ne yapmam konusunda çok memnun olurum
senin kan değerin kaçtı

kızlar merhaba bende geldiiim hihoyyyt
benimde son adet tarihm 13şubat.kasım annesi oluyorum galiba dimi kaydirigubbakcemile5
kızlar.ben kan testinden sonra doktora gitmedim..sizler hamile olduğunuzu öğrendikten sonra ne yaptınız..bana bu konuda bilgi veirmisinz??

canım hoşgeldin hayırlı olsun. valla ben öğrenir öğrenmez ertesi günü dr a gittim o kadar sabırsızım yani:roflol:

ya kızlar ne güzel herkes çift çizgiden bahsetmiş ben hala idrar testi yapmadım ama deli gibi orada çift çizgi görmek istiyorum..her ne kadar gebeligim kan testi ile tescillenmiş olsa bile...banane banane benim neyim eksik bende çift çizgi görmek istiyorum...:roflol:

hiç valla mavişim senin neyin eksik al hemen eczaneden bi test yap bence:roflol:

X