2009 Kasm Anneleri

benimki oldu :emir_bebek: ebisce kopyalayıp yapıştıracağın şeye dikkat et hepsini almıcan orda anlatmışlar da ben dikkat etmemişim ondan olmuyomuş meğersem

evet şeker ordan yapıooom ama olmuyo yaa :senağlama:

olmuş işte :teytey:

bulantıdan şikayeti olan arkadaşlar, doktor bana ginger, içeriğinde zencefil var, tamamen bitkisel bir ilaç önerdi.
ayrıca BİM de ginger ın şekerleri var. onlarda bana ii geldi.

aa eşime söyliyim de alsın hemen...cokacimcoook saol canımmm....

=unique_____;5821876]hayır çünkü günde toplasan bi bardak su içmiyorumbenneyaptımki:çok üzgünüm

canım olmaz ama en azından 1,5 lt içmen lazım :içelim::içelim:::
biliosun bebişler suyun içerisinde karnımızda eğer o su azalırsa bebişlerimizin hayatı tehlikeye girer nelere katlanıyoruz hadi bi gayret buna da katlanırız
:ecrin_bebek:

biliyorum canım ama ilacı zor içiyorum valla kafamçokkarıştı

kızlar sabahları limonlu su içerdim ben hamile olduğumu öğrenince bıraktım...bi zararı yoktur heralde ...ekşi olduğu için suyu limonlu daha kolay içiyorum... içsem bişey olmaz heralde...halbuki ne kadar zor alışmıştım yahu limonlu su içmeye...ne tuhaf bi durum bu böyle...:bbo:

ya kızlar çok uykum geldi mirmirmirmir gözlerim kapanıyo resmen üff ya akşamada çok var daha

hu huuuu. kasım anneleri benide aranıza alırmısınız. teste pozitif çıktığında inanamamıştım. bugün keseleri gördüm içim rahatladı. yaşım 26 ilk hamileliğim. sat 8 şubat. doğum 15 kasım. bugün yani 19 martta keselerimi gördüm. keselerim diyorum çünlü ikiz. çift yumurta ikizi. inşallah ikiside tutunur. inşalllah hepimiz sağ salim kucağımıza alırız. ay sonundada kalp atısı için gidicem kontrole. siz kaç haftalıkken duydunuz kalp atışını.

:CüvCüv::emir_bebek::dance:

tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin.

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasım|pıt pıtları gördü :nazar: 3. kontrol 14 Nisanda
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
Dilmuh|**| 28 Ocak| 4 Kasım|
BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|16 mart 2. kontrol :nazar:
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 22 Nisan'da 3. kontrol
Kartanesi|24|30 Ocak|05 Kasım| Keseciği gördü :):) :nazar:
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar:
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
morpheous|**|31 ocak|7 kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|
elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü:nazar: 15 gün sonra 2. kontrol
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek :nazar:
**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü :nazar: 28 Mart 3. kontrol
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü 31 mart 2. kontrol
boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|27 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|Keseciği gördü :nazar:
mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım|ikiz kesecikler gördü :nazar:
JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:

kızlar bu son hali bundan ekleyin artık

listenin son hali neden bu? liste sata ve doğum tarihine göre yapılmıyormu? benim sat 2 şubat ve en sondayım. dün akşam ben doğru yere koymuştum kendimi. beni doğru yere koyarmısınız lütfen.

merhaba kızlar bende galiba kasım annesi olucam bugün test yaptım ve pozitif hihoyyyt bizide alırmısınız :ecrin_bebek:

Tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin.

ben bugunde bı tuhafım yıne ne kadar garıp bı durum bırgun cok ıyıyım ertesı gun cok halsızım bugun yıne elım kolum kalkmıyor acaba dıyorum bıseye uzulunce mı etkılıyorda benı o yuzden mı boyle oluyorummirmirmirmir

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. kontrol
Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol

son hali bu diil mi wannababy sen kimden alıntı yaptın onu ?? ben bu sabah güncellemiştim..bi daha kimse değiştirmedi diye biliyorum....CADIARZU

ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. kontrol
Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol

son hali bu diil mi wannababy sen kimden alıntı yaptın onu ?? ben bu sabah güncellemiştim..bi daha kimse değiştirmedi diye biliyorum....CADIARZU

teşekkür ederim canım. a.s. sanırım kartanesinin yaptığı listeydi. son hali bu burdan alıntı yapın demişti.

selam kızlar

esteryacığım canı hakkında hayırlısı neyse o olsun inan bana en önemli hayırlı olan olması değilse sonradan büyük acılar yaşayacağına şimdiden kabullenmek çok daha hayırlı Rabbimin bir bildiği vardır muhakkak her şerde bile bir hayır varsa bundada vardır canım Rabbim sabrını versin ve tez vakit tekrar bebişini sana kavuştursun arkadaşım üzgünüm Allah yardımcın olsun

slm arkadaşlar.esteryacım hiç üzülme hayatım allahın takdiri böyle.allah sana yeni bebşlerini kavuştursun.operasyondan sonra iyi olunca girer bilgi verirsin bize.kendine iyi bak
aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz bebişlerinizli.
benimde bu sabah mide bulantım vardı ama fazla değil.limonlu su iyi geliyormuş sanırım.bebişe zarar vermez hem c vitamini bu havalarda grip olmayız demi.
arkadaşlar aynaya bakıpta ben güzel olmuşum yok ben çirkinleştim diyen varmı

kizlar ikinize de cok tesekkur ederim Allah razi olsun.
sevincimi uzuntumu hep paylastiniz..
Allah size hayirlisi ile bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin
Sevgilerimle..

slm arkadaşlar.esteryacım hiç üzülme hayatım allahın takdiri böyle.allah sana yeni bebşlerini kavuştursun.operasyondan sonra iyi olunca girer bilgi verirsin bize.kendine iyi bak
aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz bebişlerinizli.
benimde bu sabah mide bulantım vardı ama fazla değil.limonlu su iyi geliyormuş sanırım.bebişe zarar vermez hem c vitamini bu havalarda grip olmayız demi.
arkadaşlar aynaya bakıpta ben güzel olmuşum yok ben çirkinleştim diyen varmı

evet yaa ben bugün içtim biraz limonlu su..ferahlattıyo sanki...

valla ben aynaya bakmaya korkuyorum.... suratım kireç gibi... yatmaktan saçım başım bi tuhaf...kimse gelmesin beni böyle görmesin istiyorum...yasakkelime

ben bugunde bı tuhafım yıne ne kadar garıp bı durum bırgun cok ıyıyım ertesı gun cok halsızım bugun yıne elım kolum kalkmıyor acaba dıyorum bıseye uzulunce mı etkılıyorda benı o yuzden mı boyle oluyorummirmirmirmir

zannetmiyorum üzüntüden olduğunu canım..
hamilelikten dolayı böyle oluyo.
bi günü bi gününü tutmmuyo insanın bende dün çok iyiydim
ama bugün sabahtan beri ölü gibi yatıyorum
az önce kalktım ne yemek yapabildim ne başka birşey
sabah ilk defa istifra ettim, halsizlik,başağrısı,aşırı derece de mide bulantısı, eğer bulantılar böyle oluyorsa allah kolaylık versin
hepimize arkadaşalr çok kötü bişeymiş....
ayy benim niye midem bulanmıyor diyordum ama
demez olaymışım sakın siz demeyin öyle birşey
o kadar kasmışım ki kendimi en son uyuya kalmışım
bulantı çok fena çektiriyo insana yaaa..

bu arada esterya canım çok geçmiş olsun
çok üzüldüm, allah yardımcın olsun
..:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Kızlar merhaba test yapmıyodum ya negatifse diye :) Bugün dayanamadım evdede bi test vardı ilk idrarla testi yaptım 2. çizgi silik çıktı ama netlik var yani elinize versem hani nerde demeden farkedersiniz. Ama ben hala inanamıyorum o yüzden eşime bişey demicem şimdilik. Hemen gidip bi tane daha aldım test 3 gün sonra yeniden yapıcam emin olamadım. Buarada hasta oldum çok kötü midem bulanıyo hiçbişey yemek istemiyorum sabahtan beri sadece 1 elma 1 salatalık 3 zeytinle duruyom bol bol su içme isteği duyuyorum öğrüntü geliyo yemekleri düşününce bile. Belim,karnım ağrıyo( bi sızı var karnımda).Ayaklarım üşüyo sıcak su torbası koydum ayaklarıma.Vucudumun heryerine iğne batıyo sanki. Bugün internetimde problem vardı hiç giremedim sinir oldum ama biran önce sizinle paylaşmak istedim fakat maalesef.. Sizler nasılsınız? Henüz geçmişi okumadım.Şimdi okucam.

Kızlar merhaba test yapmıyodum ya negatifse diye :) Bugün dayanamadım evdede bi test vardı ilk idrarla testi yaptım 2. çizgi silik çıktı ama netlik var yani elinize versem hani nerde demeden farkedersiniz. Ama ben hala inanamıyorum o yüzden eşime bişey demicem şimdilik. Hemen gidip bi tane daha aldım test 3 gün sonra yeniden yapıcam emin olamadım. Buarada hasta oldum çok kötü midem bulanıyo hiçbişey yemek istemiyorum sabahtan beri sadece 1 elma 1 salatalık 3 zeytinle duruyom bol bol su içme isteği duyuyorum öğrüntü geliyo yemekleri düşününce bile. Belim,karnım ağrıyo( bi sızı var karnımda).Ayaklarım üşüyo sıcak su torbası koydum ayaklarıma.Vucudumun heryerine iğne batıyo sanki. Bugün internetimde problem vardı hiç giremedim sinir oldum ama biran önce sizinle paylaşmak istedim fakat maalesef.. Sizler nasılsınız? Henüz geçmişi okumadım.Şimdi okucam.

tatlım hayırlısı olsun tüm belirtiler var cicim hamilesin kesin bende ilk est yaptığımda 2.çizgi belli belirsizdi ama bebişim karnımdaymış işte bak :CüvCüv:
inşallah sağlıcakla kucaklarsın yavrunu kutlarım cicimmhihoyyyt

nurhayatk ordamısın canım?

Burdayım canım. Teşekkür ederim ama ya hamile değilsem üzülecem valla. Eşim geldi de dayanamadım ona testi gösterdim. İnanmadı "hani nerde eee geçen ayda böyleydi" dedi :eek: neyse 1 tane daha test var onu yaparım. yarın :)

X