2009 Kasm Anneleri

Göğüslerimde hiç bişey yok maşallah :) ama sabahtan beri miğde bulantısı var hastamı oldum acaba? çünkü resmen üşüdüm ayaklarım dondu sıcak su koydum ayağıma yumurtalıklarımda sanki ince sızı şeklinde ağrı var.Gazım var.Yemekleri aklıma bile getirmek istemiyorum midem bulanıyo. Bi de ishal olmuşum artık niyeyse bugün bişey yemedim hiç ondanmı acaba? yani ya ben hastayım yada hamilelik belirtisi. Eşim yüzün bembeyaz olmuş dedi. yemek yemedim ya ondandır.. Böyle yani bide belimdeki ağrı hiç bitmedi.Bugün hep ağrıdı.

canım bende de aynı şekilde mide bulantısı ve gaz vardı
aynen canım ishal olmuştum bide
canım adet öncesi belirtilere yakın belirtiler olduğu için böle şeyler yaşayabilrisin
bugünde test yapmışsın sanırım
ben de de 2. çizgi pembe silik gibi çıkmıştı bence hamilesin canım
yoksa ikinci çizgi hiç belirmezdi
yarın sabah tekrar yap göreceksin daha net olacak öpüyorum seni

unique burdamısın canım nasılsın
nasıl gidiyor

canım lap top açık ...baş ucumda duruyo arada bakıyorum ... nasıl olayım işte...hiç bi düzelme yok..bugün annem geldi yemek falan yapayım diye... yemek kokusu geldikçe fena oluyorum..hiç mutfağa giremiyorum...elbezi bile kokuyo sanki...
bu sabah sinirlerim bozuldu ağladım çok...iyi bi anne olamıycam galiba bi mide bulantısıyla bile başa çıkamıyorum diye... yatmaya da hiç alışık diilim... sinirlerim bozuldu galiba senağlamasenağlama bi taraftan bebeğim duyucak bu yakınmaları diye üzülüyorum senağlama off bi tuhafım yani....

listeye ne eklemek istiyosun ben yapıyım ...

Kızlar ben çıkıyom burda hava süpppeeerr.. Çıkayım biraz gezeyimmm.. Sizde oturmayın evde Aydeyyyiiiin gezekkk :) öptüm hepinizi..

evt ben de havayı gördükçe deli oluyorum çıkıp dolaşmak için...:a015:

canım lap top açık ...baş ucumda duruyo arada bakıyorum ... nasıl olayım işte...hiç bi düzelme yok..bugün annem geldi yemek falan yapayım diye... yemek kokusu geldikçe fena oluyorum..hiç mutfağa giremiyorum...elbezi bile kokuyo sanki...
bu sabah sinirlerim bozuldu ağladım çok...iyi bi anne olamıycam galiba bi mide bulantısıyla bile başa çıkamıyorum diye... yatmaya da hiç alışık diilim... sinirlerim bozuldu galiba senağlamasenağlama bi taraftan bebeğim duyucak bu yakınmaları diye üzülüyorum senağlama off bi tuhafım yani....

canım üzme canını aslanlar gibi doğurcaz inşallah :CüvCüv: benim arkadaşım geçen kasım da doğurdu hamişliğin ilk3 ayı bişi yiyemedi midesi bulandı çok ama maşallah 3.800 kg doğurdu :roflol: topaç gibi bi oğlan :nazar: geçecek bunlar 1 bilemedin 2 aya kadar

kizlar ikinize de cok tesekkur ederim Allah razi olsun.
sevincimi uzuntumu hep paylastiniz..
Allah size hayirlisi ile bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin
Sevgilerimle..

canım üzme canını. her işte bir hayır vardır. üzülünce geri gelmiyorlar olan bize oluyor tecrübeyle sabit. ne kadar rahat olursan bebişin o kadar çabuk gelicek.a.s.

Kızlar merhaba test yapmıyodum ya negatifse diye :) Bugün dayanamadım evdede bi test vardı ilk idrarla testi yaptım 2. çizgi silik çıktı ama netlik var yani elinize versem hani nerde demeden farkedersiniz. Ama ben hala inanamıyorum o yüzden eşime bişey demicem şimdilik. Hemen gidip bi tane daha aldım test 3 gün sonra yeniden yapıcam emin olamadım. Buarada hasta oldum çok kötü midem bulanıyo hiçbişey yemek istemiyorum sabahtan beri sadece 1 elma 1 salatalık 3 zeytinle duruyom bol bol su içme isteği duyuyorum öğrüntü geliyo yemekleri düşününce bile. Belim,karnım ağrıyo( bi sızı var karnımda).Ayaklarım üşüyo sıcak su torbası koydum ayaklarıma.Vucudumun heryerine iğne batıyo sanki. Bugün internetimde problem vardı hiç giremedim sinir oldum ama biran önce sizinle paylaşmak istedim fakat maalesef.. Sizler nasılsınız? Henüz geçmişi okumadım.Şimdi okucam.

canım tebrik ederim. ben adetime 4 gün kala yapmıştım ilk testi yaklaşık bir saat sonra çookkk silik çıkmıştı. bende fazla inanmadım ama benimleymiş meleğim. sen pzt hemen kan testi yaptır.

ayyy ne güzel dün bir girmedim bugün ne haberler aldım dün işlerim vardı başımın agrısı geçmiş gibiydi ama akşam biraz artar gibi olunca yattım sabahtan beri biraz daha fazla olur gibi..hafiften midemde bulanıyor inanın sürekli tuzlu bir şeyler yemekten gına geldi..neyse nurhayat tevrik ederim sabırlı anne bende dayanamazdım bu zamana kadar .. cnm en kısa zmanda kan testinide4 yap mutlaka ...başka arkadaşlarda var ne güzel ka<sım anneleri çogalmaya başladık valla hoşgeldiniz diyorum hala balıumda agrı var o yüzden çok ayrıntılı okuyamadım kusura bakmayın...
kartanesi cnm benim kuran okumasını biliyormuşsun sanırım..cnm annemin gittigi kurstan bir tanıdıgı var o kadının çocugu oolm uyormuş tüp bebk falanda denemişler olmamış şimdi tekrar deneyeceklermiş ama öncesinde 500 farklı kişiden yasin okumaları rica ediyorlar böyle okuduktan sonra gebe kalan çok olmuş onlarda dua gücüne inandıkları için 500 farklı kiiye ulaşmaya çalışıyorlar bende elimden geldigince çevremdekilere yaymaya çalışıyorum bunu yasin okuyabilmeloeri için..eger okuyabilirsen neslihan adlı kişinin adına okuyabilirmisin sonunda onun için dua ederek..rica etsem..birde ben unutmuştum bunu bu sitede bir kon uda dikkatimi çekti bir bayanda böyle okuyacak kişiler arıyor...vaktin varsa okuyabilirsen birde özlem adlı bir bayanın adına yani bu sitedeki bayanın adına okumanızı rica edecektim...

canım, illaki arapçadan mı okuması gerekiyor. yeni türkçesinde de okuyabiliyorsak ben okurum her ikisi içinde. haber et canım.

ya kızlar ne güzel herkes çift çizgiden bahsetmiş ben hala idrar testi yapmadım ama deli gibi orada çift çizgi görmek istiyorum..her ne kadar gebeligim kan testi ile tescillenmiş olsa bile...banane banane benim neyim eksik bende çift çizgi görmek istiyorum...:roflol:

benim ilk yaptığım testte ikinci çizgi belirgindi ama daha da koyusunu görebilmek için sırf zevkine bir hafta sonra tekrar yaptım test. kopkuyo ikinci çizgi beni çok memnun etmişti. sende yap sırf zevkine. hem ikinci çizginin çıkacağını bile bile yapmak çok zevkli oluyor.

canım merak etme ilk 30 dk da 2. çizgi varsa tamamdır sanki durdukça daha da belirginleşiyo ama merak etme gebelik yoksa ne kadar beklersen bekle 2. çizgi oluşmuyo
bu arada biz bu sabah dr. gittik kalp atışımızı gördük ve duyduk :sm_cool: daha miniciiiikk çok duygulandım darısı başına artık:CüvCüv:

tebrik ederim canım. darısı tüm kalp atışı görmeyi bekleyen bizlere inşallah.

canım, sürekli mide bulantısı kötü olsa gerek ama bende de tık yok. Allah'ım midem bulansın diye dua ediyorum. bebeğin sana annecim ben burdayım diyor ne güzel. ahhh birde bana dese.:çok üzgünüm:

kızlar benim hala doğru dürüst bir belirtim yok. ne göğüslerim aman aman şiş, ne fazla gazım var nede mide bulantısı. bir belirtim olsun diye dört gözle bekliyorum ama yok yok. var mı benim gibi olan?senağlamasenağlama

slm kızlar ben sabah cok kotu uyandım ve ıstıfra ettım hemde sapsarı sanırım safra kusmusum mıde bos oldugu ıcın hemen dr a gıttık dr seum taktırdı suan bıraz ıyıyım ama hergun takılacak bu serumdan dedı ama ben taktırmayı duusnmuyorum acıkcası cok kotu olmadıgım surece gerek yok gıbıme gelıyor

canım üzme canını aslanlar gibi doğurcaz inşallah :CüvCüv: benim arkadaşım geçen kasım da doğurdu hamişliğin ilk3 ayı bişi yiyemedi midesi bulandı çok ama maşallah 3.800 kg doğurdu :roflol: topaç gibi bi oğlan :nazar: geçecek bunlar 1 bilemedin 2 aya kadar

inş dediğin gibi olur canım... Şeniz

kızlar benim hala doğru dürüst bir belirtim yok. ne göğüslerim aman aman şiş, ne fazla gazım var nede mide bulantısı. bir belirtim olsun diye dört gözle bekliyorum ama yok yok. var mı benim gibi olan?senağlamasenağlama

aahh canımm arkadaşım ne güzel işte daha ne istiyosun...insan bu belirtiler olmayınca hamile olduğuna inanamıyo belki ama inan hiç özenilecek bişey diil....:nazar:

slm kızlar ben sabah cok kotu uyandım ve ıstıfra ettım hemde sapsarı sanırım safra kusmusum mıde bos oldugu ıcın hemen dr a gıttık dr seum taktırdı suan bıraz ıyıyım ama hergun takılacak bu serumdan dedı ama ben taktırmayı duusnmuyorum acıkcası cok kotu olmadıgım surece gerek yok gıbıme gelıyor

canım dr ne diyosa onu yap bence... durup dururken neden serum taksınlar sana gerek olmasa... sengözlerimebaksanab

inş dediğin gibi olur canım... Şeniz

aahh canımm arkadaşım ne güzel işte daha ne istiyosun...insan bu belirtiler olmayınca hamile olduğuna inanamıyo belki ama inan hiç özenilecek bişey diil....:nazar:

canım dr ne diyosa onu yap bence... durup dururken neden serum taksınlar sana gerek olmasa... sengözlerimebaksanab

dediğin gibi canım, belirti olmayınca insan hamile olduğuna inanamıyor. aslında Rabbim bana acıyor diye düşünüyorum. bakmam gereken oğlum var, kötü olsam kim bakar oğluşuma. Annecim yakın değil.senağlama

aslında çookk nadir çookk az ara sıra yokluyo midem. o zaman bile artmış halini düşünüyorum gerçekten zor. canım seninde en kısa zamanda geçer inşallah.

canım benim de midem bulanmıyor, ama yarın ne olacağımızı bilemeyiz. aslında midemizin bulanmaması iyi. aklıma ders işlerken midemin bulandığı ve sınıftan koşarak çıktığım geliyor delikafadulden. ayyy çok kötü! işin tuhaf tarafı bende akıntı da yok.

arkadaşlar tabloyla görevli bir veya iki arkadaş olursa tablomuz karışmaz. ben tabloda değişikliğin yapılması için iki defa kesemi gördüğümü yazdım ( tabi ben değiştirmeyi bilmediğim için değiştiremedim.). henüz daha değişiklik yapılmadı. lütfen anlayan bir kişi benim durumumu günceller mi? Allahım'a çok şükürler olsun dün çok derinden pıt pıtları da duydum. harika bir duygu! Rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
Dilmuh|**| 28 Ocak| 4 Kasım|
BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü :nazar:
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 22 Nisan'da 3. kontrol
Kartanesi|24|30 Ocak|05 Kasım| Keseciği gördü :):) :nazar:
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar:
wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü:nazar: 15 gün sonra 2. kontrol
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek :nazar:
**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü :nazar: 28 Mart 3. kontrol
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. kontrol
Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|27 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:

canım benim de midem bulanmıyor, ama yarın ne olacağımızı bilemeyiz. aslında midemizin bulanmaması iyi. aklıma ders işlerken midemin bulandığı ve sınıftan koşarak çıktığım geliyor delikafadulden. ayyy çok kötü! işin tuhaf tarafı bende akıntı da yok.

arkadaşlar tabloyla görevli bir veya iki arkadaş olursa tablomuz karışmaz. ben tabloda değişikliğin yapılması için iki defa kesemi gördüğümü yazdım ( tabi ben değiştirmeyi bilmediğim için değiştiremedim.). henüz daha değişiklik yapılmadı. lütfen anlayan bir kişi benim durumumu günceller mi? Allahım'a çok şükürler olsun dün çok derinden pıt pıtları da duydum. harika bir duygu! Rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın.

haklısın canım. o şekilde sınıftan çıkmak çok kötü olur. birde ben progestan kullanıyorum. bir kaç saat sonra başımı döndürmeye başlıyor. hala şaşıyorum o halde sınıfta abuk sabuk birşey demediğime.kaydirigubbakcemile3

bu arada bende de rahatsız edici bir akıntı yok. ne güzel pıt pıtları duymuşsun. darısı hayırlısıyla başıma inşallah.

kızlarrr hamıleyımmmmm yaşasın bende kasım annesı olacagım allahın izniyle inşallahhh

slm kızlar benide listeye eklermisiniz yaşım 27 sat 17 şubat 16 martta öğrendim bebişi perşembe kısmetse gidicez dr dua edinde keseciğimi göreyim adet günü değerim 150 iki gün sona 243.07 çıktı :nazar::nazar:normalmi sizce kıslar

slm kızlar benide listeye eklermisiniz yaşım 27 sat 17 şubat 16 martta öğrendim bebişi perşembe kısmetse gidicez dr dua edinde keseciğimi göreyim adet günü değerim 150 iki gün sona 243.07 çıktı :nazar::nazar:normalmi sizce kıslar

Tebrik ederim.. Ayy ne büyük mutluluk oh oh hamişler geliyo bol bol.. delikafadulden aman nazar değmesin :nazar:

Kızçeler yeni gelenlerle birlikte annelerimiz 30 oldu :nazar: :nazar: :nazar: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

Kızçeler yeni gelenlerle birlikte annelerimiz 30 oldu :nazar: :nazar: :nazar: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

X