2009 Kasm Anneleri

tatlım hayırlısı olsun tüm belirtiler var cicim hamilesin kesin bende ilk est yaptığımda 2.çizgi belli belirsizdi ama bebişim karnımdaymış işte bak :CüvCüv:
inşallah sağlıcakla kucaklarsın yavrunu kutlarım cicimmhihoyyyt

Yavrum mu :1shok: Ne ka güzel bi kelime dimi kısçeler? sırnaşık şey
İnşallah canım hamileyimdir ve sağlıklı hamilelik dönemi geçiririz. Ben şimdiden eşime naz yapmaya başladım bile :roflol: midem bulanıyo yemek görmek istemiyom dedim. Zavallım işten yeni geldi yorgun ama sofrayı hazırlıyo. Ama napim gerçekten görmek istemiyom mirmirmirmir

Burdayım canım. Teşekkür ederim ama ya hamile değilsem üzülecem valla. Eşim geldi de dayanamadım ona testi gösterdim. İnanmadı "hani nerde eee geçen ayda böyleydi" dedi :eek: neyse 1 tane daha test var onu yaparım. yarın :)

canım sabahleyin aç karnına ilk idrarınla yap testi olur mu? sonucu da bana yaz hemen merak ediyoz tamammı süprizzzzz inşallah hamilesindir :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Kızlar merhaba test yapmıyodum ya negatifse diye :) Bugün dayanamadım evdede bi test vardı ilk idrarla testi yaptım 2. çizgi silik çıktı ama netlik var yani elinize versem hani nerde demeden farkedersiniz. Ama ben hala inanamıyorum o yüzden eşime bişey demicem şimdilik. Hemen gidip bi tane daha aldım test 3 gün sonra yeniden yapıcam emin olamadım. Buarada hasta oldum çok kötü midem bulanıyo hiçbişey yemek istemiyorum sabahtan beri sadece 1 elma 1 salatalık 3 zeytinle duruyom bol bol su içme isteği duyuyorum öğrüntü geliyo yemekleri düşününce bile. Belim,karnım ağrıyo( bi sızı var karnımda).Ayaklarım üşüyo sıcak su torbası koydum ayaklarıma.Vucudumun heryerine iğne batıyo sanki. Bugün internetimde problem vardı hiç giremedim sinir oldum ama biran önce sizinle paylaşmak istedim fakat maalesef.. Sizler nasılsınız? Henüz geçmişi okumadım.Şimdi okucam.

Yavrum mu :1shok: Ne ka güzel bi kelime dimi kısçeler? sırnaşık şey
İnşallah canım hamileyimdir ve sağlıklı hamilelik dönemi geçiririz. Ben şimdiden eşime naz yapmaya başladım bile :roflol: midem bulanıyo yemek görmek istemiyom dedim. Zavallım işten yeni geldi yorgun ama sofrayı hazırlıyo. Ama napim gerçekten görmek istemiyom mirmirmirmir

oleeeyyyyyyy :lepi: :nazar: hadi bakalım canım merakla bekliyoruz sabahı :Saruboceq: ayyy süperr yaaa düşünce gücü bu olsa gerek :içelim:

ben geldim nurhayatcım hamilesin işte ne güzel zaten aramızdaydın böle de devam edersin canım bizlerle hamilelik dönemini
ben de de canım öle çıkmıştı adet günümden 2 gün önce yapmıştım ve ikinci çizgi önce silik oldu saonra biraz daha netleşti ertesi sabah yaptığımda tam net çıktı canım
şimdiden kutlarım seni:nazar::1hug::emir_bebek::lepi::teytey:sositososito

oleeeyyyyyyy :lepi: :nazar: hadi bakalım canım merakla bekliyoruz sabahı :Saruboceq: ayyy süperr yaaa düşünce gücü bu olsa gerek :içelim:

Valla bilmiyorum yarın mı yapsam pazar mı? farkedermi? Uffff elimde olsa kan testi yaptırıcam ama bliyosunuz geçen ay yaşadıklarımı :çok üzgünüm: kızlar mide bulantısı için erken değilmi ya reglim geçeli henüz 3 gün oldu. Sizde de böylemi oldu ?

ben geldim nurhayatcım hamilesin işte ne güzel zaten aramızdaydın böle de devam edersin canım bizlerle hamilelik dönemini
ben de de canım öle çıkmıştı adet günümden 2 gün önce yapmıştım ve ikinci çizgi önce silik oldu saonra biraz daha netleşti ertesi sabah yaptığımda tam net çıktı canım
şimdiden kutlarım seni:nazar::1hug::emir_bebek::lepi::teytey:sositososito

:1shok: hadiii yarın yapsam net çıkarmıki acaba ? Bu asbahta ilk idrarımla yaptım ama seninde öylemi oldu.1 günde farkedermi karazytin? Buarada teşekkür ederim canımcım. :)

nurhayat şimdiden tebrik ederim canım adetinin geçmiş olması ve silik çizginin görünüyor olması tamamen bunu gösteriyor ki varla yok arasında görünen çizgilerde bile hamilelik olduğunu gördük Allah tamamına erdirsin canım hoşgeldin aramıza gerçi sen aralık annesimi olursun bilemiyorum ama yinede hamile ailesine katıldın işte :)

canım benim öle oldu ben akşam üzeri yapmıştım ikinci çizgi hiç yoktu hemen üzüldüm
5 dakka sonra ama ikinci çizgi pembe silik gibiydi
ertesi sabah idrarımla yaptım ikiside aynı gibiydi canım
senin adetine kaç gün var yoksa geçtimi adetin

canım benim öle oldu ben akşam üzeri yapmıştım ikinci çizgi hiç yoktu hemen üzüldüm
5 dakka sonra ama ikinci çizgi pembe silik gibiydi
ertesi sabah idrarımla yaptım ikiside aynı gibiydi canım
senin adetine kaç gün var yoksa geçtimi adetin

Geçti canım sat 15 şubat.. Ama Geçen ayda 1 hafta geçikmişti böyle olmuştu o yüzden acaba diyorum... fisfisfis

benimde satım 12 şubat canım ama hiç çizik çıkmazdı olmasaydı
başka belirtilerin de yokmu
ben fazla geçmişi okumadım da
mesela bende acayip mide gazı vardı ve göğüslerim şişti sızlıyordu

nurhayat şimdiden tebrik ederim canım adetinin geçmiş olması ve silik çizginin görünüyor olması tamamen bunu gösteriyor ki varla yok arasında görünen çizgilerde bile hamilelik olduğunu gördük Allah tamamına erdirsin canım hoşgeldin aramıza gerçi sen aralık annesimi olursun bilemiyorum ama yinede hamile ailesine katıldın işte :)

Valla daha kesinleşmeden böyle tebrik falan ne bilim :eek: yarın test negatif olursa kesin kaçarım burdan :roflol: oyüzden ben testi pazar günü yapayım en azında 1 gün geçsin belki pozitifse hcg hormonu yükselir kesin çıkar.

benimde satım 12 şubat canım ama hiç çizik çıkmazdı olmasaydı
başka belirtilerin de yokmu
ben fazla geçmişi okumadım da
mesela bende acayip mide gazı vardı ve göğüslerim şişti sızlıyordu

Göğüslerimde hiç bişey yok maşallah :) ama sabahtan beri miğde bulantısı var hastamı oldum acaba? çünkü resmen üşüdüm ayaklarım dondu sıcak su koydum ayağıma yumurtalıklarımda sanki ince sızı şeklinde ağrı var.Gazım var.Yemekleri aklıma bile getirmek istemiyorum midem bulanıyo. Bi de ishal olmuşum artık niyeyse bugün bişey yemedim hiç ondanmı acaba? yani ya ben hastayım yada hamilelik belirtisi. Eşim yüzün bembeyaz olmuş dedi. yemek yemedim ya ondandır.. Böyle yani bide belimdeki ağrı hiç bitmedi.Bugün hep ağrıdı.

Kızlar merhaba test yapmıyodum ya negatifse diye :) Bugün dayanamadım evdede bi test vardı ilk idrarla testi yaptım 2. çizgi silik çıktı ama netlik var yani elinize versem hani nerde demeden farkedersiniz. Ama ben hala inanamıyorum o yüzden eşime bişey demicem şimdilik. Hemen gidip bi tane daha aldım test 3 gün sonra yeniden yapıcam emin olamadım. Buarada hasta oldum çok kötü midem bulanıyo hiçbişey yemek istemiyorum sabahtan beri sadece 1 elma 1 salatalık 3 zeytinle duruyom bol bol su içme isteği duyuyorum öğrüntü geliyo yemekleri düşününce bile. Belim,karnım ağrıyo( bi sızı var karnımda).Ayaklarım üşüyo sıcak su torbası koydum ayaklarıma.Vucudumun heryerine iğne batıyo sanki. Bugün internetimde problem vardı hiç giremedim sinir oldum ama biran önce sizinle paylaşmak istedim fakat maalesef.. Sizler nasılsınız? Henüz geçmişi okumadım.Şimdi okucam.

Valla daha kesinleşmeden böyle tebrik falan ne bilim :eek: yarın test negatif olursa kesin kaçarım burdan :roflol: oyüzden ben testi pazar günü yapayım en azında 1 gün geçsin belki pozitifse hcg hormonu yükselir kesin çıkar.
yok yok ben seni KASIM 2009 ANNLERİ topigine girmiş gibi görüyorum ama sana kasım annelerinin en sabırlı kadını ilan ediyorum .... nasıl bir sabırdır bu boyle ...... canım ben adet olmam gereken gecede yaptım hemde yuyrken birden uyuandım rüya görüyordum çişimde gelmişti bu bir iaşeret dedim saat 02 de yatım 2 cizgi çok az da vardı... bu az da olsa var olmadı yetti :jeyyar::jeyyar:
o yüzden hoş geldin aramızaaaaaaaaa

X