2009 Kasm Anneleri

kızlar merhaba .......
dr yeni geldim ama kendi doktorumdan değil .. tahlil istemişti onları verdim kan ve idara salak asistrablar kolumu deldiler.. iç kanam yaptı... çünkü bastıramadım araba kullnamacam diye baktım kötü işidi geri döndüm çok şişdi diye alklollu pamuk verdi 3 dk bastır dedi ama hala şiş ve hala acıyor... sonuçalarıda aladım bir det çiş cıkmamış onuda internetden alacam .. kan sonuçlarım güzel nolmal sizden de istedilermiii

berat efe geçmiş olsun ay ne sinir olurum bende böyle insanlardan :eek:klava:
canım sen kaç haftalıksın ne tahlilleri bunlar benden henüz bişi istenmedi

ESTERYA canımmmmmm inan okadar çok üzüldüm ki ama dur 3 gün daha bekliyeceksin Güzel allahım eğer can vermek isterse veriri sen şuan .için kendini çok üzme ............ inan diyecek bir şey bulamadım :çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlamasenağlama ....... elim ayağım titriyor yaaaaa içim bir hoş olıyor.. ama eğerki bebeklerini almarı gerekirse lütfen kendini bırtakma inatla tutun hayata ki bebekleirnde sana yeniden yutunsunnnnnnn

berat efe geçmiş olsun ay ne sinir olurum bende böyle insanlardan :eek:klava:
canım sen kaç haftalıksın ne tahlilleri bunlar benden henüz bişi istenmedi

canım ben 6 hafta 2 günkük oldum .. ama ben gebe olduğumu öğrendğimde hiçç kan değerlerime batırmadım aslında gittim ama salak dr gerek yok dedi.. o yüzden şimdiki doktorum istediii ......

canım ben 6 hafta 2 günkük oldum .. ama ben gebe olduğumu öğrendğimde hiçç kan değerlerime batırmadım aslında gittim ama salak dr gerek yok dedi.. o yüzden şimdiki doktorum istediii ......

beratefe aramızda 1 gün var bende 6 +1 oldum bugün :CüvCüv:

şunu bi bilen varsa lütfen yardımcı olsun.çok önemli benim için bu konu.yazgülümün doktorunun yaptığı saçmalığıda görünce dahada korktum zaten.ben ne yapıcam tamemen şaşırmış durumdayım...................bi bilen yokmu şu konuyu arkadaşlar....................

boncuk sen hamile olduğunu öğrendiğinden beri hiç dr a gitmedin mi canım ?? eğer öyleyse sanırım bi kere muyane ederler... yani sadece bebeği görmek için diil sende herhangi bi rahatsızlık vs olup olmadığını kontrol etmek için....

cnm anlamadım emedurmu bulantı yapıyor yoksa gebeligin bulantısımı kötü...aman cnm peki ilaçlar fazla fayda etmiyormu

valla cnm bi tuhafım bende bu gün... ne bileyim konuya atladım direk.. sizlere sanırım slm vermeyi unuttum..ee sen ne yapıyorsun...hafiften başım agrıyor..aman sizden uzak dursun biraz korkuyorum bende migren varda..

geçmiş olsun cnm...inş tutmaz migrenin:Saruboceq:
valla napim ben de aynı...bi taraftan hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum bi taraftan endişe merak vs idare ediyorum işte ... vücudumuz bebişlere alışana kadar biraz zorluk çekicez heralde... onlar iyi olsun da herşeye razıyız di mi :teselli:

kızlar merhaba .......
dr yeni geldim ama kendi doktorumdan değil .. tahlil istemişti onları verdim kan ve idara salak asistrablar kolumu deldiler.. iç kanam yaptı... çünkü bastıramadım araba kullnamacam diye baktım kötü işidi geri döndüm çok şişdi diye alklollu pamuk verdi 3 dk bastır dedi ama hala şiş ve hala acıyor... sonuçalarıda aladım bir det çiş cıkmamış onuda internetden alacam .. kan sonuçlarım güzel nolmal sizden de istedilermiii
ben de vermiştim geçen hafta :) vampirler 1 bardak kan aldılar nerdeysekaydirigubbakcemile3

benden salı isteyecek galiba tahlilleri...
ben 5+5 ken gitmiştim alttan muayene yapmadı direk ultrasondan gördü keseyi...
bu arada maviş mi sormuş hatırlamıyorum biri kuran okumayı bilen var mı diye sormuş geçmiş sayfalarda ben biliyorum nolceek

kızlar merhaba .......

biz bebek yapmaya karar verdiğimizde gitmiştik bi dr.a...genel bi muayene için, problem vs var mı baktırmak için... o zaman bana 11 tane test yapılmıştı.... şimdikine de o raporları gösterdim... heralde tekrarlama gereği duymadı... ya da benimki gene konuşmaya üşendi ondan bişey demedi :roflol:kötükedihüso

beratefecim canim sagol be guzelim
napalim allahşn takdiri buymus yapacak bisi yok.. kaderimizde bos gebelikte varmis :KK43:
sizlerin guzel haberlerinizi alayim yeter bana..

beni unutmayin oldu mu :)

canım benim gittiğim dr özellikle alttan muayene etmiyor ve ben geçen hafta tam 5 haftalıkken gördüm keseyi banada alttan muayene yaptırma demişlerdi çünkü

canım çok sağol yaa içimi rahatlattın.........sanırım benim dr değiştirmem lazım.........süprizzzzz

beratefe aramızda 1 gün var bende 6 +1 oldum bugün :CüvCüv:

ne güzellllllllllllllll ... benim bebeğim snein bebeğini dövecen desene :jeyyar:
ben de vermiştim geçen hafta :) vampirler 1 bardak kan aldılar nerdeysekaydirigubbakcemile3
ay manyak oydu kolumu hala acıyor ...... kafamçokkarıştı
biz bebek yapmaya karar verdiğimizde gitmiştik bi dr.a...genel bi muayene için, problem vs var mı baktırmak için... o zaman bana 11 tane test yapılmıştı.... şimdikine de o raporları gösterdim... heralde tekrarlama gereği duymadı... ya da benimki gene konuşmaya üşendi ondan bişey demedi :roflol:kötükedihüso
canım bende gitmiştim bebek olsun dedğimizde benden de bir sürüü tahlil yapılmıştı ama tekrar istedi.. cünkü gebekikde değerler değişiyorya......

beratefecim canim sagol be guzelim
napalim allahşn takdiri buymus yapacak bisi yok.. kaderimizde bos gebelikte varmis :KK43:
sizlerin guzel haberlerinizi alayim yeter bana..

beni unutmayin oldu mu :)
onasıl sözzzz niye unutlalım seni senağlama

arkadaşlar sizinde sık sık idrara çıkmalarınız başladımı...........................
öğğğğğğğğğğğ gedliiiiiiiiii ayağımın biri sanki wc de duruyor hep

hayır çünkü günde toplasan bi bardak su içmiyorumbenneyaptımki:çok üzgünüm:
ayyyyyy kıyamam ama mğdeden dolayı dimi neyse 3 aydan sonra kesiliyor ozman icersin bol bol kaydirigubbakcemile

:1hug:

senin şu dr alem valla gerçi sen ondanda alemsin:roflol:

arkadaşlar sizinde sık sık idrara çıkmalarınız başladımı...........................

valla boncux lavabo artık benim en sevdiğim yer oldu desem:roflol: hiç çıkmıyorum ordan

hayır çünkü günde toplasan bi bardak su içmiyorumbenneyaptımki:çok üzgünüm:

canımya kıyamam sana :1hug: banada su yetişmiyo vallahi :roflol:

bulantıdan şikayeti olan arkadaşlar, doktor bana ginger, içeriğinde zencefil var, tamamen bitkisel bir ilaç önerdi.
ayrıca BİM de ginger ın şekerleri var. onlarda bana ii geldi.

=unique_____;5821876]hayır çünkü günde toplasan bi bardak su içmiyorumbenneyaptımki:çok üzgünüm

canım olmaz ama en azından 1,5 lt içmen lazım :içelim::içelim:::
biliosun bebişler suyun içerisinde karnımızda eğer o su azalırsa bebişlerimizin hayatı tehlikeye girer nelere katlanıyoruz hadi bi gayret buna da katlanırız
:ecrin_bebek:

X