2009 Kasm Anneleri

yaa benim de sürekli sırtım kaşınıyo...bugün eşimin teyzesiyle konuştum o da çok kaşınmış hamileyken... ne tuhaf şeyler varmış...duysam inanmazdım :)))

benim de eşim çok kızıyo pc ve cep teli kullanmama...ama diğer türlü nasıl vakit geçiricem...akşama kadar yatıyorum zaten...((

ayyy ben de yastık koyuyorum :roflol:

elifsun nerdesin canım ya
arkadaşlar odanızda kişi sayısı kadar kaktüz bulundurun ortamdaki ışınları falan çekiyormuş
ben de yarın almaya gidecem bir doktor açıklamıştı yine de bir şans belki faydası olur
yoksa bebişimize zarar veririz ama

elifsun ordamısın cnm
ne yaptın bugün seninde randevun vardı

geldim canım geçmişi okuyodum da
çok uzunmuş yaaa kaydirigubbakcemile3
çok şükür herşey normal
kesemizi gördük 1.6 mm cm mi artık neyse :)))
ama kalp atışlarını henüz duyamadık
doktor alttan muayne etmek istedi ama ben yanaşmadım
yoksa belki de duyacaktık
ama çok normal dedi, daha erkenmiş dduymak için
ultrasona ve doktora göre 5.4 günlüğüm
bana göre 6 haftalık CADIARZU

herşey normalmiş bu yüzden içim çok rahat
15 gün sonra yine giidicez kalp atışları için
ayrıca guatr kan şekeri, sarılık, idrar kültürü vs. birçok test verdi
doktorumuz istediğiniz yerde devlet hast.veya başka bir özel hast.de yaptırın dedi, bu lafı da çok hoşuma gitti çok anlayışlı çok şükür doktorumuz...internette okudunğunuz herşeye de inanmayın dedi,
kan değerlerinin kaatlanması gerekiyormu benden istmeeyecekmisiniz
kan testi dedim, bu durum çok yanıltıcı bi durum dedi
herkesin bünyesine göre farklılık gösteriyor o değerler,
çokta fazla takmamak gerekiyor kan testine dedi..

doktorum erkek ama çok çok iyi bi doktor
aynı hast. çok iyi birde kadın doktoru var sırf alttan muayne
yüzünden doktorumu değiştirip kadın doktora gidicem artık...
ama bundan nasıl kopacam bilmiyorum kaydirigubbakcemile3

bu arada kızlar ben vejateryanım etin tadını dahi bilmem
ama bugün sırf bebişim için yıllardır ağzıma sokamadığım eti
yedimsositosositosositosositosositososito nasıl yaptım bende
bilmiyorum ama annelik böyle birşeymiş demek
ilk fedakarlığımı yaptım bebeğim için...
özenmeyin die de ne yediğimi söylemiyorum kaydirigubbakcemile3

çok uzun oldu galiba...herkese cvp vermek isterdim tek tek ama geçmiş çok uzun o yüzden kusura bakmayın arkadaşalr olur mu?

canım ya sevindim adına bende kesemi bugün gördüm dediğin gibi 15 gün sonra dedi
ama bana hiç bir tahlil vermedi şimdilik ama duydum benden önceki kıza söylediklerini aynen dediğin gibi başka yerde de yaptırılabiliyormuş
sanırım benden de 2 hafta sonra ister sanırım benim tam 5 haftalık dedi 21 kasım doğum diye yazıyor
bu arda cnm mutlaka et yemen lazım ben azar azar başladım zaten ne yiyorsam hep bebiş için yiyom
sen de öle yap canım
balığı da eksik etme en az haftada 2 kere somon alabalık lüfer dediler bana da hiç kızartma az yağ gezdir direk fırına at hem de daha sağlıklı sütünü inşallah eksik etmiyorsundur hadi bakalım şimdi adaha da dikkat edlim kendimize

aaa şuna bakkk yaa keseyi bile görmüş hemen...
aman da aman yesinler, maaşallah yaaa ne güzel...
21 kasım mı dedi doğum için. senin satın kaçtı
benim sat 3 şubat ,doğum 10 kasım senin baya ilerideymiş.
evet balığı da çok yemek gerekiyormuş canım pek sevmiyorum
en fazla hafta da 1 kere yerim herralde, bak doktora balık kapsüllerini sorucaktım
unuttum,şimdi aklıma geldi..
evet canım fırında güzel oluyor somonu hiç yemedim de yapmadım da bilmiyorum ama,palamut bol dometesli soğanlı biberli kekikli güzel oluyor tavsiye ederim
birde alabalık tatlı su balığı old.için onu yemiyorz biz canım
çünkü onlar havuzlarda yetiştiği için çok temiz olmuyor...şimdi söyleyip mideni bulandırmamayım..
en iyisi hamsi,somon,birde bitane daha vardı adını unuttum bu balıklarıı tüketmekmiş..
çok şükür sütten yana problemim yok içiyorum ama
bakalım ilerleyen haftalar da mide bulantılarımız olunca içebilicekmiyiz?

nasıl eşinin ailenin tepkisi nasıl oldu öğrenince?

Bebişin için yaptığın bu fedakarlık ve özveri çok hoşuma gitti seni takdir ettim doğrusu a.s.

canım ya alabalığı bilmiyordum söylediğin iyi oldu
benim ailem henüz bilmiyor
eşimin ailesini dün bize topladık
kayınvaldem çok istiyordu
küçük bir videoda çektik ilk tepkileri kaçırmayalım diye hepsine birden açıkladık ablaları birde abisi de vardı tabi güzel oldu
bizimkiler memlekette gurbetciyim yani ben o yüzden onlara ayrı ayrı tahlil sonuçlarımla birlikte küçük bir not iliştirdimkaydirigubbakcemile3 bebişimin ağzından tamamen postacıya bağlı canım kime önce götürürse ilk o öğrenecek ablalrım da varda ondan yani niye bana ilk sölemedin diye derten kurtulayım dedim bütün suç postacıda yaneee:lepi:

yaaa çok güzel düşünmüşsünüz yaaaa
kıskandım şimdi :mymeka:
ben niye düşünemedim böyle birşey :mymeka:
hiç aklıma gelmezdi ilk tepkilerini videoyaya çekmek
ki o an süperdi yaa,kutluyorum seni valla
nasıl düşünebildin böyle birşeyi gel öpecem kaydirigubbakcemile3
postacı fikri de süpermiş....
bakalım ilk kime gidecek..
:teytey:

bilmiyorum ki canım bende anlamadım valla...belki geç döllenme olmuştur,öyle düşünüyorum.

hım olabilir belkide geç döllenme:uhm:
evt cnm benim hep hayalimdi çünkü 5 sene sonra düşündük ya bebiş kararını herkes bizim bir beişimizin olmasını çok istiyorlardı ben de eşime böle fikir söyledim pat diye açıklayalım falan diye kayınvaldem beni hemen muckladı inanmıyom ya dedi
abiside yalan şaka yapıyorsunuz falan güzel oldu valla
ama zor dayandık 5.haftada çaıkladık valla
olsun elifsuncun o duygular film şeridi gibi hiç bir zaman unutulmazki cnm
bende seni çok öpüyoruumŞenizŞeniz
perşembe günü gönderdim sanırım yarın ellerinde olur kardeşimde hamile ya benim onla da hep yazışıyoz ama çatlayacam ya söylememk için zor tutuyom:lepi:

canım testlerini yaptırın ca bana da haber verirmisin bir de ne kadar tutacak bilmiyorum
ben umut hastanesine gidiyom ya 22 ytl muayne ücreti veriyom 15 gün içersindeki kontrollere 2.kez parada almıyorlar bugün benden para alınmadı
ama kantahliline 26 ytl verdimzeka testleri falan ne kadar tutuyor
çünkü bu testleri bazıları istemiyorlar ve doktorda imzasını alıyor istemediğine dair ne anneler varya riske atıyorlar kendilerini

ne güzel duygular bunlar dimi canım...
rabbim isteyen herkese yaşatsın inşallah...
bebeişlerimize de kazasız belasız kavuştursun bizi...
ne güzel iki kardeş hamilesiniz...
bende çok isterdim öyle olmayı ama bbenim ablam henüz evli bile değil
maalesef..
çok dikkat eetmemiz lazım kendimize,bebişlerimize bi zarar gelmemesi için
rabbim korusun onları yaaa...
hadi canım ben kaçarrr, yarın da anneme gidicem girebilirmiyim bilmiyorum
sonra yine konuşuruz bol bol....iyi geceler canım..

tamam canım, gittiğim hastaneye hesaplattırdım 94 dedi
çok geldi başka hastanelere de bi bakıcam hbr veiririm o zaman...
ben muayne ücreti 30 veririyorum 2.ciye benden de ücret almıyorlar
zeka testleri 2.litest. 3.lü test filan baya yüksek tutuyor diye biliyorum
ama onlara daha zaman var onları yine konuşuruz, ne kadar olursa olsun kesinlikle yaptırmak gerek,en önemli testler onlar bana göre..
neyse canım hadi öptüm iyigeceler...

okiş bitanem görüşürüz yine
hep dua edlim sağsağlim zamanımı geldiğinde bebşimlerimizi kucağımıza alabilelim
kolay hamilelik geçiriz inşallah
öpüyorum seni iyi geceler cnm

arkadaşlar hepinize merhaba bende bugün doktora gideceğim hamile olduğumu dün akşam öğrendim.çok heyecanlıyım.kan testine göre henüz iki haftalık sat 13 şubat.sizce görünürmü..........
hoşgeldin aramıza a.s.
bir beşiktaşlı daha :lepi: yavru kartal bizde ailecek bjk liyiz yerimseniben

çok sağolasın canım paylaşımın için tşkrler kaydirigubbakcemile5

canım paylaşım için sağol yerimseniben

canım üzme kendini diyetisyene gitmek zor değil bende kiloluyum az ve sık yemeye çalışıyorum sende öyle yap a.s.
inşallah bende kasım 2009 annesi olucam allahım izin verirse.daha bebeğimi görmedim ama çok heyecanlıyım sabırsızım.inşallah sağlıklı sıhhatli olur.
hoşgeldin canım aramıza a.s.
herkese selaamm
kızlar benim SAT 1şubat sanırım 6 haftalığım cumartesi dr. gitcez kalp atışına bakıcaz :)
gözün aydın sende hoşgeldina.s.

ooooo sonunda doktorun yolunu bula bildin sırnaşık şey sabrına hayranım gözün aydın olsun ne güzel biraz sakinleşmişsindir. ben geçen hafta gittim en yakın sağlıkocağına kaydımı yaptırdım ilk hamilelikte oldum ben tetenoz aşımı ama ikinci gebelik 5 yıldan sonra olursa aşılar yenileniyo aşı ömrü 5 yıl

merhaba arkadailar benim SAT 2 subattı bende suan 6 haftalık hamileyim tahmini dogum 9 kasım hepimiz için herseyin hayırlısı olsun
hoşgeldin aramıza a.s.
kızlarrrrr ben bugün öğleni zor ettim sanırım benim bulantılar başladı hafif hafif vardı ama bugün patladı iş yerinde saat 8 den 11 e kadar ruh gibiydim birden ben ayakta çalışıyorum dermanım kalmadı böyle devam ederse rapor alıcam haftaya 4/12 yim o zaman daha iyi olur sanırım kendinize ve bebişlere iyi bakın a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…