2009 Kasm Anneleri

berat efe gözün aydın,

ben de geçen hafta gittim sadece keseyi gördük 5 haftalıktı cumartesi gene gitcez bakalım, ama bizim doktorumuz hiç böle şeyler söylemedi bize...
ilk zamanlar bişi yoktu ama son 3 gündür midem ağzıma gelio bulanmayacak sanmıştım bende
çok uyuyorum ayrıcamirmirmirmir

cnm senın dr baya bılgılı ve ılgılı galıba ılgısız dr lar hep mı benı bulur yaa bak yıne karar degıstırdım bıde senın dr a mı gıtsem nekaydirigubbakcemile3sadık bey ızınlı ayagını kırmıs nısanın ortasına kadar yok zaten o kadar kuyruktada beklemek ıstemıyorum ona gıdıp ama ıste bakacaz herdal hamılelık bıtene kadar ben 40 50 dr gezmıs olacamdelikafadulden

merhaba arkadailar benim SAT 2 subattı bende suan 6 haftalık hamileyim tahmini dogum 9 kasım hepimiz için herseyin hayırlısı olsun

eee hadi gözün aydın canım doktorunda baya ilgilenmş senle bana doktor öyle şeyler söylemedi sanırım aramızda 3, gün var

merhaba arkadaşlar
hepinizi öpüyorum
julietciğimmmm nerelerdesin
bizi bıraktınmı yoksa
bu arada benim ilk kontrolüm bugündü cnm ve kesemi de gördüm
şimdi sen bizim takvimizi tutmayacakmısın yoksa(((
21 kasım da bebişime kavuşma tarihi olarak verildi bilgilerimizi güncelleyebilecekmisin cnm
kendinize iyi bakın

kızlar sizde uyku hali çok oluyormu ben de çok oluyor her an uyuyacakmış gibiyim aynaya bakınca kendimi çok yorgun biri olarak görüyorum

gözün aydın bitanemmmm :lepi:

merhaba arkadailar benim SAT 2 subattı bende suan 6 haftalık hamileyim tahmini dogum 9 kasım hepimiz için herseyin hayırlısı olsun

hoşgeldin canım...amin

canım benimm hadi gözün aydınnn

kızlar sizde uyku hali çok oluyormu ben de çok oluyor her an uyuyacakmış gibiyim aynaya bakınca kendimi çok yorgun biri olarak görüyorum

krispi ben sürekli yatıyorum...başımı kaldıramıyorum...bulantım da çok fazla ( suratım bembeyaz...kimse beni görmesin istiyorum...inş geçer....:Saruboceq:

canım benimm hadi gözün aydınnn

krispi ben sürekli yatıyorum...başımı kaldıramıyorum...bulantım da çok fazla ( suratım bembeyaz...kimse beni görmesin istiyorum...inş geçer....:Saruboceq:

canım benim bulantım şu aniçin çok çok az yok gibi ama uyku hali çok var ve bilim çok ağrıyor helede ayakta kalınca bende kimsenin gelmesini istemiyom kimseyle konuşacak takatim yok

uniguecim saol canım
evt benimde acayip uykum geliyor ve gün içerisinde kestirmem gerekiyor
bide bu aralar kasıklarımda ağrı oluşmaya başladı ama henüz yemeklerden falan midem bulanmıyor
yaa gariptir ama bende birde sürekli kaşım kaşınıyor:))) nedendir bilmirem ama özellikle sol kaşım sürekli kaşınıyor sizde böle garip şeyler varmı

yok canım bana öyle garip şeyler olmuyor sadece uyku hali ve bel ağrısı

slm kızlar...
bende dün keseyi gördüm.
10 gün sonra kalp atışları için gidicez.

ne çok kasım annesi var dimi
bize ilişki yasak.
bide karnım baya şiş.zaten göbeğim vardı da sanki 3 aylık gibi.
kasık ağrım hep var.
oturduğum yerden kalkınca kramp giriyo sanki.
rahim büğüdüğü için dedi drum..

bide int ışınları cep telefonu sakıncalı diyolar.
ne düşünüyorsunuz:1shok:

cangucum katılıyorum sana
bilg ve cep tel yasak olmalı ama biz o zmn nasıl haberleşecez
aslında eşimde bana çok kızıyor bebişimize zarar veriyon diye
bende göbüşüme yastık koyup konuşuyom sanki ışınlar ordan geçemezde benimkide iş işte:)
canım aynen bize de ilişki yasak zaten bende bir ara koyu kahverengi akıntı olmuştu o zamanda yasaklamıştı bugünde ilişki yok dedi
sanada bu arada hayırlı olsun cnm keseyi görmüşsün
doktorum bana 15 gün sonra gel dedi bakalım inşallah bebişimizi ve kalp atışlarını da duyarız

arkadaşım benimde kahve rengi lekelerim oldu.
hatta akıntım pembe geldi bi kaç gün.
ama artık herşey yolunda.

canım içime su serptin. bebişlerimiz seninle aynı. bende bugün doktora gittim. kesem haftasına göre güzel düzgün gelişmiş 19mm olmuş ama 5+5 çıktı bebişim ultrasonda. benimde sat ve ultrason tutmuyor yani. hayırlısı olsun, pazartesi yeniden gidicem inşallah daha kesin birşeyler görüp içimizi rahatlatabiliriz.

seni bu sayfanın yaramazı ilan ediyorum. kızım ne işin var yerlerde halı üstlerinde.klava: ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri evde parmak oynatmıyorum. evi b.k götürüyor ama umrumda değil. sende daha dikkatli ol bakim.a.s.

bak balıkla ilgili bulmuşsun işte. cıva içerenler yenmiyecekmiş bende şimdi hatırladım.

canım gösün aydın. darısı başımıza inşallah. benim sata göre bebiş 3 gün geride ama seninkide sata göre önden önden gidiyor harhalde.a.s.

canım bende 5+1 de gördüm. bugün tekrar gittim kesem gelişmiş ama hala bebek göremedik. sabırla bekliyoruz. Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…