2009 Kasm Anneleri

kasın annişleri günaydın
ohh ohh keseler güzükmüş
sıra geldi pıt pıtlara
insallah onları duyarsınız yakında

offfffffffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaaaaa okadar yazdımmmmmmmmmm hepsi gittiiiiiiii ühüüüüüüüüü ühüüüüüüüü

günaydın kızlaar
dün öğleden sonra giremedim kaç sayfa yazmışsınız yahuu -tatlicadiarzu- oku oku bitmedi
herkese cvp yazayım dediim baştan ama baktım yetişmicek yazmıyom artık kusura bakmayın emii
dün sürekli ayaktaydım eve gittim bi de yemek hazırladım sonra iflas ettim zaten senağlama belim ve karnım ağrıdı yatınca anladım belimin ağrıdığını da zaten...
bi de işim gereği bir sürü elektronik sistemin bulunduğu odalarda çalışmam gerekiyo zaman zaman bilgisayarın başındayım zaten sürekli yani onların zararları varsa da yapcak bişey yok :nazar:
kaktüs duymuştum ben de zararlı ışınlar için bu öğlen çıkıp alayım bari

beratefee hadi gene iyisiinn :jeyyar: muradına erdin sonunda yerimseniben
ya dr.un ne iyimiş herşeyi anlatmış
ben hiçbişey soramadım o an dr.da hiçbişey sölemedi valla salı gidince sorcam bu sefer

günaydın arkadaşlar nasıl gidiyor sabah sabah herkes açık valla ben bunları okumaktan işyerinde çalışamıyorum.

sorma seyhancım ya sabah ilk iş burayı açmak oldu kaydirigubbakcemile3

bakalım takvim olmuşmu

olduuu olduuuuu :sm_cool:

kızlar sizde uyku hali çok oluyormu ben de çok oluyor her an uyuyacakmış gibiyim aynaya bakınca kendimi çok yorgun biri olarak görüyorum

ahhh ahhh gel sen bide bana sor işyerinde gözlerim kapanıyo resmen mirmirmirmir

uniguecim saol canım
evt benimde acayip uykum geliyor ve gün içerisinde kestirmem gerekiyor
bide bu aralar kasıklarımda ağrı oluşmaya başladı ama henüz yemeklerden falan midem bulanmıyor
yaa gariptir ama bende birde sürekli kaşım kaşınıyor:))) nedendir bilmirem ama özellikle sol kaşım sürekli kaşınıyor sizde böle garip şeyler varmı

karazeytin benimde kaşım kirpiğim dökülüyo sürekli allah muhafaza korkmaya başladım kaşsız kirpiksiz kalcam diye he

elifsun nerdesin canım ya
arkadaşlar odanızda kişi sayısı kadar kaktüz bulundurun ortamdaki ışınları falan çekiyormuş
ben de yarın almaya gidecem bir doktor açıklamıştı yine de bir şans belki faydası olur
yoksa bebişimize zarar veririz ama

kaktüsmü aa ilk defa duydum hemen arıyorum kocamı sparişimiz veriyorumsırnaşık şey

canım testlerini yaptırın ca bana da haber verirmisin bir de ne kadar tutacak bilmiyorum
ben umut hastanesine gidiyom ya 22 ytl muayne ücreti veriyom 15 gün içersindeki kontrollere 2.kez parada almıyorlar bugün benden para alınmadı
ama kantahliline 26 ytl verdimzeka testleri falan ne kadar tutuyor
çünkü bu testleri bazıları istemiyorlar ve doktorda imzasını alıyor istemediğine dair ne anneler varya riske atıyorlar kendilerini

canım sen kartal umutamı gidiyorsun bende oraya gidiyorum bu testleri orda yaptırmana hiç gerek yok canım kartal devlet hastanesinde hepsini yaptırabilirsin birkaç gün sürüyo ama eğer devlet hastanesinde bir tanıdık falan bulabilirsen 1 gün içinde yaptırabilirsin benim bildiğim büyük devlet hastanelerinde tüm testler yaptırılıyo yanlış bilmiyorsam:1hug:

tamam canım, gittiğim hastaneye hesaplattırdım 94 dedi
çok geldi başka hastanelere de bi bakıcam hbr veiririm o zaman...
ben muayne ücreti 30 veririyorum 2.ciye benden de ücret almıyorlar
zeka testleri 2.litest. 3.lü test filan baya yüksek tutuyor diye biliyorum
ama onlara daha zaman var onları yine konuşuruz, ne kadar olursa olsun kesinlikle yaptırmak gerek,en önemli testler onlar bana göre..
neyse canım hadi öptüm iyigeceler...
:eek:

canım az evvel karazeytinede söyledim bu testlerin çoğu bildiğim kadarı ile büyük devlet hastanalerinde yapılıyo hemde ücretsiz öncelikle bence onları araştırmak gerekir.:1hug:

kızlar günaydın herkese ben bu sabah ilkdefa çıkartmaya başladım yediklerimi bu sabaha kadar ne bulantı ne başka bişiyim yoktu ama dr um 6. ve 7. haftalarda başlayacağını e bunu normal olduğunu söylemişti birde hiç uynamka istemedim yorgun halsizim mirmirmirmir

günaydın hamişler günaydın bugün nasıl kalktınız bakalım ben hafif bulantı oldu ama çok değil bakalım gün geçtikçe artacak sanırım yada bir sabah hemen çıkarmayada başlayabilirim

karakızcım vallaha uyumak istiyom uyuyamıyom ama aynaya bakınca sanki uykusuzlutan çökmüşüm gibi bir halim var neyse bebişlerimiz iyi olsunda varsın biz uykulu olalım demi canım

hos geldın canım
gozun aydın kontrolun guzel gecmsı
cok memnun oldum :)

beratefee hadi gene iyisiinn :jeyyar: muradına erdin sonunda yerimseniben
ya dr.un ne iyimiş herşeyi anlatmış
ben hiçbişey soramadım o an dr.da hiçbişey sölemedi valla salı gidince sorcam bu sefer

bu arada berat efecim gözün aydın kıs seninde :nazar:

canlarım benim hepinize çok tekeüür ederimmmm :1hug:

slm kzıalr az önce okudum yazmadan çıkmazk zorunda kaldım aman sizide boş bırakmaya geldmiyor döktürmüşsünüz maşallah diyeyimde sizlere ve bebişlerimizie nazar degmesin...karazeytin valla sürprizlerine bayıldım biz ilk gün doktorla geç konuştuk o saate kadar gebe olduguma inanmıyordum eşimde bende.. ailelerimizde biliyordu test yapacagımızı malum bende lekelenme vardı doktora gittigimi falan mecbur söyledik aşılama ile oldu bizimkisi o yüzden saklama lüksümüz yoktu çok fazla... bende hala uyku hali çok yok geçe geç yattıgımda biraz oluyor malum başımda yoksa agrıyor onun dışında gebe degilim gibi birşey çok şükür bulantımda yok ...bazen acaba rüyamı ben gebe degilmiyim diye düşünüyorum...kalp atışlarını duysam rahatlayacam...bu arada keseyi ve kalp atışlarını duyan arkadaşlar varmış çok şükür diyorum gözünüz aydın tekrar..elifcim et yeme olayına bende hayran kaldım anne sevgisi demek işte bu bebegi için herşeye katlanmak tebrikler arkadaşım kutlarım seni... ee berat efe nasılsın bakalım dünden beri..

berat efe çok şükür be balım valla dokuz doguracaktık az daha ..ne güzel haberler yani kalp atılşıda demek duyulacak büyüklüge geldi ne güzel..listen çok tanıdık cnm aynısını banada dedi ama henüz igneden söz etmedi yakındır biliyorum ben...ilişkiyi benim lekelenmem oldugu için 2 hafta demişti bu 2 haftamız p.tesi gidecez zaten o zman soracaz ne olur ne olmaz..ben ignede kullanıyorum ya ...

ee berat efe izni kopradın ben takıldım oraya ..akşam sizde cümbüş var yaneeee hadi bakalım iyisin dört ayak üstüne düştün vallaha ..darısı başımıza...ayy şimdiden mi azdık yaaa..

kız ben sana yazmıştım ama gözden kaçırmış olabilirsin diye aldım geldim :jeyyar::jeyyar:

offfffffffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaaaaa okadar yazdımmmmmmmmmm hepsi gittiiiiiiii ühüüüüüüüüü ühüüüüüüüü

kız ben sana yazmıştım ama gözden kaçırmış olabilirsin diye aldım geldim :jeyyar::jeyyar:

bakkkkkkk yukarıda belilittim kaçmadı tabi yazdım herkeze cebap ama netde sorun vardı herhalde gitmedi yazılarım
ok şeker :kahve:

Merhaba kızlar
herkesi tek tek öpüyorum bebişleride ohhh mis gibi kokluyorum.
Gegit bir ruh halindeyim akşamdan beri
bir taraftan gülüyorum bir taraftan pek bir alınganım
Allaha şükür agrım sızım hiç birşeyim yok
Sanki bugün hamiş değilim gibi.
Dün gece yattığımızda eşimle konuşurken birden sesim titredi
korkuyorum dedim: egerbana doğumda bişiy olursa bebeğimizi kimselere teslim etme
Başladım hıçkırarak aglamaya
neden böyle oldum bilmiyorum.
Bugünde hamilileğie dair birşey hissetmiyorum.
6. haftamız bitmek üzere...

günaydın kızlar, nasılsınız bugün ???
yav herkese tek tek yazmak istiyorum ama başım dönüyo valla..çok birikmiş gene...
karakızz demek sen de midesi bulananlar kervanına katıldın mirmirmirmir geçmiş olsun tatlımm....çeken bilir....
elifsun senin de gözün aydın canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim...
kızlar nolur kusura bakmayın hepsini okuyım derken kime nolduğunu unutuyorum....:KK43:

X