2009 Kasm Anneleri

kizlarr merhaba benimde 5 gunum ecti belki araniza katilabilirimm hepinize saglikli hamileliklerr.
ben dun test yaptim negatifti benim gibi test negatif olupta hamis olan arkadaslar varmi aranizdaa.s.

selam kızlar ayy çok kalabalık olduk vallaha karıştırıyom herkesi zaten kafam bi hoş hiç aklımda tutamıyom valla

kizlar doktorumu aradim akintim cok yogun ve sari dedim.. oda yarin gel dedi.. enfeksiyon olabilirmis..bu durumda olan varmi aranizda?

kizlar doktorumu aradim akintim cok yogun ve sari dedim.. oda yarin gel dedi.. enfeksiyon olabilirmis..bu durumda olan varmi aranizda?

slm cnm. benimde aynı şekilde. yoğun ve sarı bazen bayağı koyu rekte oluyor hatta
korkuyorum acaba kanamamı yapacak diye...
bugün muayene günümdü keseyi görmek için yani
5. haftadayım ve kesemi gördüm kesenin içindede nokta var bebişim şuan nokta kaydirigubbakcemile3 minik bebişim işte ama bu bile insanı mutlu ediyor.15 gün sonra bebişimi görebileceğim inşallah....
allah herkese sağlıklı huzurlu bir hamilelik verir inşallah
bizler her evresini görmek istediğimizden sanırım tedirgin ve sabırsısız değil mi arkadaşlar:lepi:

listenizi göremiyorum kızlar..bizim buradaki sistemden dolayı bazı resimler bazı linkler siteler açılmıyor o yüzden yorumda yapamadım..

herkese selaamm
kızlar benim SAT 1şubat sanırım 6 haftalığım cumartesi dr. gitcez kalp atışına bakıcaz :)

sağolun kızlar ya bugün tam 5 bana göre ama dr bence okadar yok dedi geç döllenmiş olabilr dedi yoksa yumurtlama tarihini falan bilyoruz. hayırlısı Allahtan ben Rabbime havale ettim.

kızlar burda degıl heralde yada otomatık falan mı acıldı acaba ne zamandır burda gozukuyor ama cvp yazmıyor neyse bızde merak etmıyoruz artık küstük:dilcikar:

tememmmm temememm sakin olun bebişleri düşününnnnnn :teytey:
Hepnize ayrı ayrı teşekkürler......... Şeniz
yeni geldik. saat 12:20 gibi girdik dr nin yanına ve o güzel BIDIĞIMIZIN evini yani kesesini gördük :asigim:
kalp atışlarını normal utrasondan göremedik vajinadan baksak görürüz dedi ama
ben gerek yok dedim cünkü efe oğlum yanımdaydı hiç onu dışarı cıkaramazdım....herşey çok güzel dedi 1.25cm:eek: ve 5+3 günlük benim hesaplarıma göre 5+6 günlük ama sorun değil dedi dr miz......

doktor 32 haftaya kadar ilişki serbest dedi :lepi::asigim:
ağır kaldırma yüksek yerlere uzunma çok ayakda durma dedi :jeyyar:iş yapma deseydi keşke
haftada en az 1 kere balık ( cokkkkkk severim)
haftada en az 1 kere kızmızı et ye dedi
taze meyve suları iç yerimseniben
peynir sut yoğurt hergün yenilecek dedi kafamçokkarıştı
birde haftada 3 -4 kez yumutta çok iyi pişecek dedi cokacimcoook
çiğ gıdalar kesinlikle yasak :1shok:
kafeyin ve asitli içecekler yasak dedi :kahve:
ilaç olarak ise
folik asit ben folik plas kullanıyorum o yüzden günde 3 tane dedi
ve birde kan hapı verdi onda da devam dedi
birde doktorum yakınındaki en yakın sağlık merkezine üye oluyorsun dedi
( bende içimden ben zaten kadınlar külübüne üyeyim demek geldi ama :roflol::roflol:)
5 ayda 2 doz tetonoz aşısı vululacaksın dedi

şimdilikkkkkkkk benden bu kadar :sm_cool:

aman berat efe gelmiş ee hadi anlatsana kuzum ?

beratefe bızlerı meraklandırmak ıstıyor anlasılansositososito

bak hatun kaçtı yaaa nerde bu berat efe ..

berat efe buraya eller havaya kaydirigubbakcemile

kızlar burda degıl heralde yada otomatık falan mı acıldı acaba ne zamandır burda gozukuyor ama cvp yazmıyor neyse bızde merak etmıyoruz artık küstük:dilcikar:

delisiniz sizzzzzzzz yaaaaaaa kaydirigubbakcemile3:jeyyar:

berat efe çok şükür be balım valla dokuz doguracaktık az daha ..ne güzel haberler yani kalp atılşıda demek duyulacak büyüklüge geldi ne güzel..listen çok tanıdık cnm aynısını banada dedi ama henüz igneden söz etmedi yakındır biliyorum ben...ilişkiyi benim lekelenmem oldugu için 2 hafta demişti bu 2 haftamız p.tesi gidecez zaten o zman soracaz ne olur ne olmaz..ben ignede kullanıyorum ya ...

ee berat efe izni kopradın ben takıldım oraya ..akşam sizde cümbüş var yaneeee hadi bakalım iyisin dört ayak üstüne düştün vallaha ..darısı başımıza...ayy şimdiden mi azdık yaaa..

X