2009 Kasm Anneleri

Bu arada ben de hamile miyim değil miyim anlamayanlardanım. Mide bulantısı falan yok. Sevinsem mi üzülsem mi bilmiyorum.

ne üzülcen kuzum boşveer üzülcek şey mi bulamıyon :eek: benim de hiç midem bulanmıyo hissetmedim valla daha hiçbişey
bu iyiye işaret olabilirmiş hamileliğimiz rahat geçer inş. kaydirigubbakcemile5

slm kasım anneleri :)))
yaw geçmiş baya bi ilerlemiş bi göz attım ama ayrıntılı okuyamadım
bir sürü yeni gelen olmuş sanırım hepiniz hoşgeldiniz
keseleri gören ve kalp atışlarını duyan annelere gözünaydın diyorum
darısı benim başıma inşallah..
salı günü bende doktora gidiyorum tam 6 haftalık olmuş olucam
inş.hem keseyi görür hemde kalp atışlarını duyarım bebeğimin..

kızlar değişimleriniz ne durum da??? ben de henüz hiç bulantı yok
kasık ağrılarım daha bi azaldı,fakat göğüsleirm çok acıyo çok hassas
özellikle uç kısımları,ve biraz şiştiler sanki, ara ara canım bişeyler çekiyo
tatlı tuzlu karışık farketmiyo... dün kayınvalidemlerdeydik, karnım dümdüz
hiç göbek yok bende zayıfta sayılmam ama, eşime kızıyorlar benim karnım düzmüş bana iyi bakamıyormuş dieee :))) eninde sonun da çıkacak elbet
ne aceleleri varsa :)))

kızlar hepinize hayırlı olsun bende geçen yıl bu zamanlarda öğrenmiştim hamileliğimi, bulantısı vs olmayan arkadaşlar hiç merak etmeyin, benimde hiç bulantım aşermem olmadı çok rahat bir hamilelik geçirdim, sadece ilk günler çokk uyumak istiyordum inşallah sizlerinde hamilelikleri çok rahat geçer, hayatınızın bu çok özel döneminin tadını çıkarmaya bakın, tekrar tebrik ederim hepinizi

kaydirigubbakcemile2 slm arkadaşlar bende allah nasib ederse kasım annesi olucam..tam 6 haftalık keseyi gördüm kalp atışını duymaya gidicem cumartesi günü inş...benimde hiç belirtim yok...göğüslerim hassas....bide belim ağrıyo o kadar maşallah....hepimize inş. uğurlu gelir kasım ve bebişlerimizi kucağımız alırız....:emir_bebek:

kaydirigubbakcemile2 slm arkadaşlar bende allah nasib ederse kasım annesi olucam..tam 6 haftalık keseyi gördüm kalp atışını duymaya gidicem cumartesi günü inş...benimde hiç belirtim yok...göğüslerim hassas....bide belim ağrıyo o kadar maşallah....hepimize inş. uğurlu gelir kasım ve bebişlerimizi kucağımız alırız....:emir_bebek:

sende hoşgeldin canım...
maaşalalh yaa hep diyorum ne bereketli bi aymış bu ay yaaa
kaydirigubbakcemile3

selam kizlar bende Allah izin verirse kasim annesi olucam.. kesemi 5+6yken gördüm 26martta kalp atisi icin gidicem insallah.. benide listeye eklerseniz cok sevinirim.. Sat 27kasim yas 24 beklenen d.tarihi 3kasim.. buarada benimde bulantim yok haala.. endiselencek bisey oldugunu düsünmüyorum..rahat gecircez insallah hamileligi..

selam kızlar
2009 ağustos topiğindeyim.ara sıra nostalji için sizleride okuyorum
düşük tehlikesi olanlar yada düşük tehlikesi yaşamamak için benim doktorumun bana verdiği bi öneriyi size söylemek istiyorum.bol bol su içmek.düşüğe en iyi gelen şey bol su içmek kızlar.15-20 bardak yani üç litre su içmek.bende keseyi gördükten sonra iki defa kanam geçirdim.3 hafta lekelnmelerim oldu.doktorum her kontrolde suyun önemeini vurguladı. Allaha şükür şimdi 20+4 günlük hamileyim.bol su ilk aylarda düşüğü sonraki aylarda erken doğumu engelliyor

slm kasım anneleri :)))
yaw geçmiş baya bi ilerlemiş bi göz attım ama ayrıntılı okuyamadım
bir sürü yeni gelen olmuş sanırım hepiniz hoşgeldiniz
keseleri gören ve kalp atışlarını duyan annelere gözünaydın diyorum
darısı benim başıma inşallah..
salı günü bende doktora gidiyorum tam 6 haftalık olmuş olucam
inş.hem keseyi görür hemde kalp atışlarını duyarım bebeğimin..

kızlar değişimleriniz ne durum da??? ben de henüz hiç bulantı yok
kasık ağrılarım daha bi azaldı,fakat göğüsleirm çok acıyo çok hassas
özellikle uç kısımları,ve biraz şiştiler sanki, ara ara canım bişeyler çekiyo
tatlı tuzlu karışık farketmiyo... dün kayınvalidemlerdeydik, karnım dümdüz
hiç göbek yok bende zayıfta sayılmam ama, eşime kızıyorlar benim karnım düzmüş bana iyi bakamıyormuş dieee :))) eninde sonun da çıkacak elbet
ne aceleleri varsa :)))

elifsuncum heralde keseyi görürsün ben 5+6 da gitmiştim kalp atışı yoktu :kızgın: kese vardı sadece haftaya gelseniz daha iyiolurdu bebişi görmüş olurdunuz dedi dr.
Ne güzel yaa göbek yoksa daha ne istiyolar bu aylarda olmasın sonra yarım dünya olcaz zaten
Ben 5 aylık gibi oldum şimdiden en ayak anamadım yaa :CüvCüv:

kızlar hepinize hayırlı olsun bende geçen yıl bu zamanlarda öğrenmiştim hamileliğimi, bulantısı vs olmayan arkadaşlar hiç merak etmeyin, benimde hiç bulantım aşermem olmadı çok rahat bir hamilelik geçirdim, sadece ilk günler çokk uyumak istiyordum inşallah sizlerinde hamilelikleri çok rahat geçer, hayatınızın bu çok özel döneminin tadını çıkarmaya bakın, tekrar tebrik ederim hepinizi

İnş. Biz de senin gibi erişiriz o günlere, Allah bebişini analı babalı büyütsün inş.:ecrin_bebek:

Hayırlı olsun tuğbaacım sen de hoş geldiinn inş. Görürsün sen de atışları pıt pıt pıt :Saruboceq: ben de haftaya salıyı bekliyorum kalp atışı için vakit geçmiyoo

selam kizlar bende Allah izin verirse kasim annesi olucam.. kesemi 5+6yken gördüm 26martta kalp atisi icin gidicem insallah.. benide listeye eklerseniz cok sevinirim.. Sat 27kasim yas 24 beklenen d.tarihi 3kasim.. buarada benimde bulantim yok haala.. endiselencek bisey oldugunu düsünmüyorum..rahat gecircez insallah hamileligi..

Hoş geldin ayşe hepimiz ardı ardına doğurcaz inş. Pıtır pıtır :CüvCüv:

selam kızlar
düşük tehlikesi olanlar yada düşük tehlikesi yaşamamak için benim doktorumun bana verdiği bi öneriyi size söylemek istiyorum.bol bol su içmek.düşüğe en iyi gelen şey bol su içmek kızlar.15-20 bardak yani üç litre su içmek.bende keseyi gördükten sonra iki defa kanam geçirdim.3 hafta lekelnmelerim oldu.doktorum her kontrolde suyun önemeini vurguladı. Allaha şükür şimdi 20+4 günlük hamileyim.bol su ilk aylarda düşüğü sonraki aylarda erken doğumu engelliyor

helincim maşallah sen zor zamanları geçimişsin, su için diyorlar sürekli ama düşük için önemli olduğunu bilmiyodum hatırlattığın için sağol içmeye çalışıyorum ama daha çok içeyim bari artık :kahve:

bu arada benim bildiğim ekşi, tuzlu erkek derler. oğluma hamile kaldığımda tatlı isteğim birden kesilmişti. o kadar çok erik yemiştimki eşim yetiştiremiyordu.

şimdide tatlı isteğim gitti. kaşık kaşık çikolata yiyen ben adını bile duymak istemiyorum. tatlı yiyorum ama zevk vermiyo. Rabbim eli ayağı düzgün hayırlısını versin inşallah başka birşey istemem.

keselerini yeni gören arkadaşları da tebrik ederim. Rabbim hayırlısıyla kalp atışlarınıda gösterir inşallah hepimize.

bu arada benim bildiğim ekşi, tuzlu erkek derler. oğluma hamile kaldığımda tatlı isteğim birden kesilmişti. o kadar çok erik yemiştimki eşim yetiştiremiyordu.

şimdide tatlı isteğim gitti. kaşık kaşık çikolata yiyen ben adını bile duymak istemiyorum. tatlı yiyorum ama zevk vermiyo. Rabbim eli ayağı düzgün hayırlısını versin inşallah başka birşey istemem.

valla ben bilmiyom canımcım ben sadece bildiğim bi sözü sööledim benneyaptımki
"ye ekşiyi doğur ayşeyi, ye tatlıyı doğur hakkıyı" diyee kaydirigubbakcemile3
sen deneyimli bi hamiş olarak daha iyisini bilirsin ben hala çikolata mannayığım bi değişiklik olmadı bakalım oğlan mı gelecek kız mı fisfisfis

kızlar topıgımız cok yavas ılerlıyor farkında mısınız? paylasımlarımız cok az ılk beslarda boyloe degıldı ne oldu bıze?

Selam bayanlar ben yeni katıldım aranıza.. Ekim anneleri topicine yazıyodum reglim 1 hafta geçmişti ama hayalmiş.. Neyse önümüzdeki maçlara bakalım değilmi? Şimdi sat 15 şubat bakalım neler olacaksırnaşık şey inşallah bu ay hamiş kalırız.

cangum hoş geldin,
bizim hesaplamamızdan ziyade doktorlar sat'ı baz alıyor. İlişki günü ile hesaplamak zor zaten, çünkü yumurtlama zamanını bilsek dahi döllenme ve rahme yerleşme zamanları değişken, onun için emin olunamıyor ve Sat kabul ediliyor. ilk yaptırdığın kan hormon sonucun kaçtı tatlım? Bi de hangi gün yaptın ??

ilk bchg 353 çıktı.adetim 3 gün geçmişti.
yarın yine kan tahlili yaptırcam 1000 olması gerekiyomuş.
inşallah olur.
herkez bebeğinin sağlıklı olucağını bilsin.
şimdi düşçek mi canlancak mı dış gebelik mi???
sorular sorular...

kızlar topıgımız cok yavas ılerlıyor farkında mısınız? paylasımlarımız cok az ılk beslarda boyloe degıldı ne oldu bıze?

canım haftasonu olduğundan böyledir, yarın akşama kadar girme bak ne kadar ilerlemiş olcekk sengözlerimebaksanab

Selam bayanlar ben yeni katıldım aranıza.. Ekim anneleri topicine yazıyodum reglim 1 hafta geçmişti ama hayalmiş.. Neyse önümüzdeki maçlara bakalım değilmi? Şimdi sat 15 şubat bakalım neler olacaksırnaşık şey inşallah bu ay hamiş kalırız.

hoşgeldin nurhayat, hadi hayırlısı şekerim, inş. hamişsindir,

ilk bchg 353 çıktı.adetim 3 gün geçmişti.
yarın yine kan tahlili yaptırcam 1000 olması gerekiyomuş.
inşallah olur.
herkez bebeğinin sağlıklı olucağını bilsin.
şimdi düşçek mi canlancak mı dış gebelik mi???
sorular sorular...

bekliyoruz sonuçlarını yarın canım, zaten ilk doktora gidince öğrenirsin dış gebelik mi diil mi ben o aşamayı geçtim çok şükür ama şimdi de boş gebelik mi, kalp atılarını görcez mi kaygıları var rabbim hayırlısıyla göstersin hepimize inş.:Saruboceq:

bekliyoruz sonuçlarını yarın canım, zaten ilk doktora gidince öğrenirsin dış gebelik mi diil mi ben o aşamayı geçtim çok şükür ama şimdi de boş gebelik mi, kalp atılarını görcez mi kaygıları var rabbim hayırlısıyla göstersin hepimize inş.:Saruboceq:

evet canım...
hayırlısıyla şu günleri atlatsak.
1 kızım var.
onda dra gittiğimde 3 aylık hamileydim.
doktor gözünüz aydın canlanmış dedi.
hiç umursamamıştım.
hamile kalır kalmaz canlanıyo sanmıştım.
cahillik işte..

Hoşbuldum kartanesi sanırım sen hamilesin çok sevindim Allah sağ salim sağlıklı sıhhatli eline almayı nasip etsin. ınşallah güzel ve rahat bi hamilelik geçirirsin :CüvCüv: Dileğin için de teşekkür ederim kulağa bile ne hoş geliyo sırnaşık şey Ama dikkat ettim ne çok hamile var yerimseniben bana da uğurlu gelir inşallah :Saruboceq: Allah isteyen herkeze nasip etsin :Saruboceq:

:
merhaba arkadaşlar.Ben de kasım annesi olacağım inşallah.Dün evde test yaptım çift çizgiyi gördüm.Eşimle çok heyecanlandık arkadaşlarımız oturmaya gelmişti ve hep beraber bunu paylaştık.Bu arada, benim bir tane 3,5 yaşında oğluşum var.S.A.T. 14 şubat haftaya dr. gideceğiz merakla bekliyoruz.Ben bir de çok endişeliydim çünkü 1,5 sene önce kist ameliyatı oldum ve maalesef sağ yumurtalığım alındı.Allahımıza şükür,istediğimiz anda allah bize bu hamileliği verdi.Yine de bir korku var haftaya inşallah dr.a gidince rahatlayacağız.Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin.
hoşgeldin canım aramıza gözün aydın olsun bebişini sağlıcakla kucağına alman dileğiyle a.s.
ya arkadaşlar bu arada benim canım inanılmaz derecede yeşil erik istedi eşim aramaya gitti umarım bulur sizde başladımı böyle canınızın bişiler istemesi aşermeniz ben hep ekşi şeyler yemek istiyorum
kaydirigubbakcemile3 kocaları zora sokmayın onlar sizden daha gergin kafamçokkarıştı

kızlar ya acaba kasım annesi olacakmıyım biliyorum ikiz bebekte erken alabiliyolarmıs neyse hayırlısı olsun
hayırlısı olsun canım takma kafana sağlıklı sıhattli olsunda :CüvCüv::nazar:
Kızlar selam, ben de kasım annesi olacağım inşallah. SAT 30 Ocak. 6 Kasım doğum tarihi. Geçen hafta 2 adet kese gördük:)) Haftaya da kalp atışları için gideceğiz. İnşallah duyarız hayırlısıyla.
hoşgeldin canım aramıza bebişin hayırlı olsun a.s.:nazar:
slm kızlar nasılsınız bakalım..ben de kısmetse ekim annesi olacam..bi de sizin topiğe girip bakayım ne durumdalar dedim..maasallah rabbim sizleri ve bebişlerinizi korusun insallah sorunsuz bi hamilelik gecirip bebişlerimizi saglıcakla alırız kucaklarımıza:)))):Saruboceq::Saruboceq::nazar:
aminnn canım sağolasın aynı dilekler senin içinde geçerli rabbim sağlıcakla kavuşturmayı nasip etsin:Saruboceq:
evet buldum bacimmŞeniz slm kizlar bende kasim annesi olcam insallah. Allah herkese saglikla sihatle bebislerine kavusmayi nasip etsina.s.
hoşgeldin canım aramıza a.s.:nazar:
hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin rabbim :ecrin_bebek:
hoşgeldin canım aramıza hayırlı olsun keseyide görmüşsün hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarsın inş.:Saruboceq:
hoşgeldin canım aramıza üzülme bulantı için birçoğumuzun yok daha a.s.:nazar:
selam kızlar
canımm paylaşım için teşekkürler sende baya şeyler atlatmışsın rabbim hayırlısıyla doğurmak nasip etsin a.s.:nazar:
hadi bakalım hayırlı haberlerini beklicez :CüvCüv:
günaydın hamişlerrrr nasılsınız bakalım nasıl gidiyo durumlar ben şimdi işe gidiyorum akşam üstü görüşürüz inş. kendinize ve bebişlere iyi bakın :1hug::nazar:

X