2009 Kasm Anneleri

slm kasım anneleri......
kış bebekleri olucak allah izin verirse.
yaza kadar kuşlancaklar...ne güzel...

benide listeye yazın.
bende artık burdayım....yaş 27.sat 6 şubat
pazartesi günü bchg nin 1000 olmasını bekliyorum.

daha önce sormuştum ama cevabı göremedim.
sattan mı sayıyosunuz kaç haftalık olduğunuzu yoksa ilişki gününden mi??
iyiki burdayım.

cangum hoş geldin,
bizim hesaplamamızdan ziyade doktorlar sat'ı baz alıyor. ılişki günü ile hesaplamak zor zaten, çünkü yumurtlama zamanını bilsek dahi döllenme ve rahme yerleşme zamanları değişken, onun için emin olunamıyor ve Sat kabul ediliyor. ilk yaptırdığın kan hormon sonucun kaçtı tatlım? Bi de hangi gün yaptın ??

..........
daha önce yazmıştım bende haşimato guatr var değerleri normal tutmak geek hamilelikte düşük olma riski var yoksa diye
doktorum aradı sonuçlar yüksek çıkmış :KK43:
hemen endokrin uzmanımdan randevu aldık bugün gidiyoruz koşa koşa
dua edin bana...
gerçi ilacı arttırıp çözeriz diye düşünüyorum ama...
Kartanesi güle güle git, iyi haberlerle dön güzelim :nazar::nazar:

canım 1 haftadır ben de feciydim bugün ilaç yazdılar, kendi kendine atlatamazsan doktoruna görün derim ben.. Geçmiş olsun:çok üzgünüm::nazar:

saol canım inş. paazaretsi günü kalp atıslarını duymaya gidince söylüceem dyanamıyorum:bbo: cünkü beslenmem bile cok kötü:1no2:

slm kızlar napıyosunuz ne var ne yok bebısler nasıl? ben sordum dun kımse cvp vermemıs kalp atısını ne zaman duyabılırım dıye?? ayrıca benım lısteye yazmamıssınız ama kesecıgını gordu dıye hemde 12 ml bebısım askolsun kızlar:emir_bebek:

eftelya, senin belirtiler başladımı tekrar? benimde perşembeden beri doğru dürüst belirtim yok. salı gidecem tekrar doktora. çok korkuyorum.senağlamasenağlama

canım sanırım benım hamıllegım rahat geccek cok fazla bıseyım basındada yoktu zaten cok az kasık agrım vardı o kadar yanı hamılelıkten bıle hıc suphelenmemıstım dusun ıste,ama dr a sordum bende hıc beşırtı yok korkuyorum bebege bısey mı oldu dıye dedım dr bana daha ne ıstıyosun rahat gececk hamıllegın mıllet ne sıkıntılar cekıyor keyfıne bak dedı yanı sımdılık sorun yok ama bakalım zaman neler gosterecek bırde kız anneye ceker derler benım annemınde hamılelıklerı cok rahat gecmıs cnm sende takma kafana ınsallah hersey yolunda gıdecek ben bıde kalp atıslarını duysam sımdı heyecanla onu beklıyorum:ecrin_bebek:

selam arkadaşlar.. ben de kasım annesi olucam inşallah. beni de eklermisiniz listeye?
yaş:23 sat:27 ocak tahmini d.t:2 kasım ( pirinç tanemi gördüm dün kalbi de pı pıt atıyodu :))

canım sanırım benım hamıllegım rahat geccek cok fazla bıseyım basındada yoktu zaten cok az kasık agrım vardı o kadar yanı hamılelıkten bıle hıc suphelenmemıstım dusun ıste,ama dr a sordum bende hıc beşırtı yok korkuyorum bebege bısey mı oldu dıye dedım dr bana daha ne ıstıyosun rahat gececk hamıllegın mıllet ne sıkıntılar cekıyor keyfıne bak dedı yanı sımdılık sorun yok ama bakalım zaman neler gosterecek bırde kız anneye ceker derler benım annemınde hamılelıklerı cok rahat gecmıs cnm sende takma kafana ınsallah hersey yolunda gıdecek ben bıde kalp atıslarını duysam sımdı heyecanla onu beklıyorum:ecrin_bebek:

canım, bende hayırlısıyla bir duysam kalp atışlarını bir nebze rahatlıycam. bende bugün doktorumu aradım, yardımcısıyla konuştum. ağrın olmaması daha iyi ya, olursa korkulur dedi.

aslında benim oğlumda da hiç sıkıntım olmamıştı. bir kere öğğğkkk demeden doğurdum. doğumdan bir gün önce mağaza mağaza dolaşmıştım.

Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.:CüvCüv:

yav 2 gün giremedim neler olmuş ....

Julii canımmm geçmiş olsun.... ilk başta okuyunca çok korktum ama bişey olmayacağını biliyodummm..:emir_bebek: sakın iş falan yapma her fırsatta yat dinlen canım...

biz de nihayet keseyi gördük :sm_cool: ama dr.umdan hiç memnun diilim... :1no2: adam ist.un en büyük ün. lerinden birinde prof... ama o kadar soğuk ve mesefeli ki...hiç bi şey anlatmıyo, biz sorunca da ukala ukala cvp veriyo...yani insanın içinden bişey sormak bile gelmiyo...ne öğreniyosam burda sizlerin yazdıklarınızdan öğreniyorum neredeyse... bir sonraki randevuyu 2 hafta sonraya verdi, kalp atışlarını duymak için ama hiç gitmek istemiyorum... bu 2 hafta içinde mutlaka başka bi dr bulmam lazım...kötükedihüso

bu arada 2 gündür yokum kimse yokluğumu hissetmemiş senağlama

yav 2 gün giremedim neler olmuş ....

Julii canımmm geçmiş olsun.... ilk başta okuyunca çok korktum ama bişey olmayacağını biliyodummm..:emir_bebek: sakın iş falan yapma her fırsatta yat dinlen canım...

biz de nihayet keseyi gördük :sm_cool: ama dr.umdan hiç memnun diilim... :1no2: adam ist.un en büyük ün. lerinden birinde prof... ama o kadar soğuk ve mesefeli ki...hiç bi şey anlatmıyo, biz sorunca da ukala ukala cvp veriyo...yani insanın içinden bişey sormak bile gelmiyo...ne öğreniyosam burda sizlerin yazdıklarınızdan öğreniyorum neredeyse... bir sonraki randevuyu 2 hafta sonraya verdi, kalp atışlarını duymak için ama hiç gitmek istemiyorum... bu 2 hafta içinde mutlaka başka bi dr bulmam lazım...kötükedihüso

bu arada 2 gündür yokum kimse yokluğumu hissetmemiş senağlama

a.s.cnm ne güzel olsun yine keseyi görmüşsün.
bu arada bence de doktorunu değiştir cnm.bir de neden bayan doktor bakmıyorsun.
en azından sen de rahat edersin cnm
tam olarak kaç haftalık günlükken gördün keseni
ben henüz göremedim de.peki bebişini görebildinmi cnm:1hug:

a.s.cnm ne güzel olsun yine keseyi görmüşsün.
bu arada bence de doktorunu değiştir cnm.bir de neden bayan doktor bakmıyorsun.
en azından sen de rahat edersin cnm
tam olarak kaç haftalık günlükken gördün keseni
ben henüz göremedim de.peki bebişini görebildinmi cnm:1hug:

evt bayan dr istiyorum zaten...hem rahat ederim hem de erkekler çok duygusuz :)

4+6 da gördük canım keseyi ama bebişi göremedik daha :KK43: 2 hafta sonra ancak görebilirmişiz...

senin ne kadar oldu ? acele etme canım nasıl olsa görürsün...şu günleri sağlıklı sıhhatli bi atlatabilsek hayırlısıyla...başka hiç bişey istemiyorum...

evt bayan dr istiyorum zaten...hem rahat ederim hem de erkekler çok duygusuz :)

4+6 da gördük canım keseyi ama bebişi göremedik daha :KK43: 2 hafta sonra ancak görebilirmişiz...

senin ne kadar oldu ? acele etme canım nasıl olsa görürsün...şu günleri sağlıklı sıhhatli bi atlatabilsek hayırlısıyla...başka hiç bişey istemiyorum...

sat tarihin daha önce o zmn cnm senin
benim 12 şubat sat tarihim
adetime 2 gün kala gitmiştim şu an görünmeyebilir demişti net olmamakla birlikte var gibi dedi.haftaya görürüz diye salı gününe randevu verdi cnm.inşallah cnm şu zamanları bir atlatabilsek ne iyi olurdu.biraz sabırsızız sanırım
ya testler okeyde hamiş diyo ama ortada daha bebişi göremeyince hamiş olduğumu tam anlamıyomkaydirigubbakcemile3
ben de gittiğimde sanırım 4+5 olcak sanırım
sende farklılıklar varmı cnm?

iyi geceler kızlar,
ya varya okuyom okuyom en son yazarken kim keseyi gördü kim kalp atışı gördü unutuyorum yaa tebrik edecektim ismen ama karıştırdım şimdi :eek:
nesli ve beyzanurda ileleme var heralde ne güzel:jeyyar:
ben de dr.a gittim bugün endokrin için tshın yükselmesi normalmiş ilacımın dozunu arttırdı rahatladım valla..

herkese selam bende sonunda anne oluyorum galiba allah nasip ederse 5 haftalık gebeyim 6 yılın sonunda umudumu kesmişken tüp bebek deneyecekken hamile kaldığımı öğrendim alahıma yalvarıyorum onu sağlıklı bir biçimde dünyaya getirmeme yardımcı olsun diye umarım hepimiz için bu dilek ve duammm
hoşgeldin canım aramıza ne güzel tam ümidini kesmişken allah yüzünü güldürmüş inş. daim olurda yavrunu kucağına alırsın a.s.
mirmirmirmirHaftaya kasım annesi olup olmadığım belli olucakk.
hadi bakalım canım senide aramıza alıcaz inş. hayırlı haberlerini bekliyoruz :Saruboceq:
slm kasım anneleri......
kış bebekleri olucak allah izin verirse.
yaza kadar kuşlancaklar...ne güzel...

benide listeye yazın.
bende artık burdayım....yaş 27.sat 6 şubat
pazartesi günü bchg nin 1000 olmasını bekliyorum.

daha önce sormuştum ama cevabı göremedim.
sattan mı sayıyosunuz kaç haftalık olduğunuzu yoksa ilişki gününden mi??
iyiki burdayım.
hoşgeldin canım aramıza a.s. sat ı yazıyoruz canım

cangum genelde sattan sayılıyor yani ultrasonda öyle çıkıyor zaten direk çünkü ilişki tarihini kimse kesin bilmiyor...
daha önce yazmıştım bende haşimato guatr var değerleri normal tutmak geek hamilelikte düşük olma riski var yoksa diye
doktorum aradı sonuçlar yüksek çıkmış :KK43:
hemen endokrin uzmanımdan randevu aldık bugün gidiyoruz koşa koşa
dua edin bana...
gerçi ilacı arttırıp çözeriz diye düşünüyorum ama...
canım acil şifalar dilerim umarım korktuğun gibi değildir :Saruboceq:

selam arkadaşlar.. ben de kasım annesi olucam inşallah. beni de eklermisiniz listeye?
yaş:23 sat:27 ocak tahmini d.t:2 kasım ( pirinç tanemi gördüm dün kalbi de pı pıt atıyodu :))
hoşgeldin canım aramıza a.s.
iyi geceler kızlar,
ya varya okuyom okuyom en son yazarken kim keseyi gördü kim kalp atışı gördü unutuyorum yaa tebrik edecektim ismen ama karıştırdım şimdi :eek:
nesli ve beyzanurda ileleme var heralde ne güzel:jeyyar:
ben de dr.a gittim bugün endokrin için tshın yükselmesi normalmiş ilacımın dozunu arttırdı rahatladım valla..

gözün aydın canım bizide rahatlattın :nazar:

sat tarihin daha önce o zmn cnm senin
benim 12 şubat sat tarihim
adetime 2 gün kala gitmiştim şu an görünmeyebilir demişti net olmamakla birlikte var gibi dedi.haftaya görürüz diye salı gününe randevu verdi cnm.inşallah cnm şu zamanları bir atlatabilsek ne iyi olurdu.biraz sabırsızız sanırım
ya testler okeyde hamiş diyo ama ortada daha bebişi göremeyince hamiş olduğumu tam anlamıyomkaydirigubbakcemile3
ben de gittiğimde sanırım 4+5 olcak sanırım
sende farklılıklar varmı cnm?

benim sat 8 şubat... off hiç sorma..keseyi görünce de diyosun ki kalp atışlarını duysam da rahat etsem...bunun sonu yok galiba..benneyaptımki.
önce 2 aylık olana kadar kimseye söylemeyelim dedik ama dayanamadık ailelerimize söyledik..herkes uçuyo...şimdi daha çok korkuyorum bişey olucak diye :KK43::-)Saruboceq:
farklılıklar her geçen gün artıyo sanki...bu aralar göğüslerimdeki hassasiyet azaldı mesela..ama her an midem bulanıyo... tatlıyı çok severdim şimdi sürekli ekşi şeyler yemek istiyorum..ve bi gün ne yediysem ertesi gün o yediğim şey aklıma gelince çok fena midem bulanıyo :roflol: ara sıra da kasıklarıma kramp giriyo , o zaman çok korkuyorum yasakkelime
vee öğrendiğim günden beri uyku tutmuyo bu sevinçten heralde :emir_bebek:hihoyyytkaydirigubbakcemile3delikafaduldenhihoyyyt

kızlar dün tahlillerimi yaptırdım.yarın tahlil sonuçlarımı alıp bebişimin kalp atışlarını duymaya gideceğim.ama yarına kadar sanki benim kalbim duracak.çok heyecanlıyım.bu arada 7haftalık oldum hala bulantım tiksinmem falan yok.normalmi endişeleniyorum da

X