2009 Kasm Anneleri

merhaba arkadaşlar.Ben de kasım annesi olacağım inşallah.Dün evde test yaptım çift çizgiyi gördüm.Eşimle çok heyecanlandık arkadaşlarımız oturmaya gelmişti ve hep beraber bunu paylaştık.Bu arada, benim bir tane 3,5 yaşında oğluşum var.S.A.T. 14 şubat haftaya dr. gideceğiz merakla bekliyoruz.Ben bir de çok endişeliydim çünkü 1,5 sene önce kist ameliyatı oldum ve maalesef sağ yumurtalığım alındı.Allahımıza şükür,istediğimiz anda allah bize bu hamileliği verdi.Yine de bir korku var haftaya inşallah dr.a gidince rahatlayacağız.Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin.

a.s.kızlar dunden beri girmedim ne kadar çok sayfa ilerlemişsiniz ama neyseki okudum hepsini yeni gelen arkadaşlarımız olmuş hoşgeldiniz hepiniz arkadaşlar allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin ve sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah-
ben dun keseyi gördüm sonunda çok heyecanlıydı ya kalbim küt küt attı dr keseyi gösterdiğinde şimdi 2 hafta sonra kalp atışlarını görmek için gideceğiz inşallah şimdi dört gözle o günü beklemeye başladık.
benim hiç bulantım kusamam vesairem yok dr a bunu söyledim ve bunların normal olduğunu genellikle 6.ve 7.haftalardan itibaren sıklıkla başladığını başlamasada meraklanmamı söyledi herkesin bünyesi farklıdır arkadaşlar.
juli cim beni listeye yazabilirsiniz keseciğimizi gördük kalp atışları içinde 2 hafta sonra yazabilirsin.

ya arkadaşlar bu arada benim canım inanılmaz derecede yeşil erik istedi eşim aramaya gitti umarım bulur sizde başladımı böyle canınızın bişiler istemesi aşermeniz ben hep ekşi şeyler yemek istiyorum

ya arkadaşlar bu arada benim canım inanılmaz derecede yeşil erik istedi eşim aramaya gitti umarım bulur sizde başladımı böyle canınızın bişiler istemesi aşermeniz ben hep ekşi şeyler yemek istiyorum

canımmm demek sen de gördün keseyi hihoyyyt çok sevindim.. biz de dün gördük ve 2 hafta sonraya randevu verdi kalp atışları için... ve ben de sürekli ekşi şeyler yemek istiyorumm...ekşi yiyince ne oluyodu kız mı erkek mi ? :uhm:
yalnız ben bişeyi bayıla bayıla yiyorum sonra aklıma gelince midem bulanıyo ve o şeyin evde bile durmasını istemiyorum...
bi de canım çok fena karpuz istiyo ama eşime söylemiyorum bakalım ne kadar dayanabilicem fisfisfiskaydirigubbakcemile3

slm kızlaar
unique ve karakızz sizin kızınız olcak heralde kaydirigubbakcemile2 ne demişlerr:
ye ekşiyi doğur ayşeyi ye tatlıyı doğur hakkıyıı kaydirigubbakcemile5
valla ben hala çikolata hastasıyım eşim onlarda katkı var yememen lazım diyo ama napimm çok seviyoruuumm
bende aşerme falan yok henüz pek bulantı da yok sayılmaz bugün biraz bulanır gibi oldu ama o sayılmaz kaydirigubbakcemile3 dilmuhcum merak etme yani herkeste olacak diye bişey yok benimki de 6 hafta 2 günlük daha başlamadı bişey..
baranyocum sen de hoşgeldin cicim aramıza inş. herşey yolunda gider hepimiz için :)

karakız sen de keseyi görmüşsün hadi gözün aydın şekerim benim de kalp atışı 1 hafta sonra ayy zaman geçmek bilmiyo dimi yaa

unique kıız bu ne sizin aşermeler başlamış hemen valla istiyosan söle cicim karpuzu
kocan bulur var etrafta karpuz ben daha geçen gün gördüm markette ama yeşil erik biraz zor -tatlicadiarzu-
söliye söliye benim de canımı istetceniz haa :mymeka:

unique kıız bu ne sizin aşermeler başlamış hemen valla istiyosan söle cicim karpuzu
kocan bulur var etrafta karpuz ben daha geçen gün gördüm markette ama yeşil erik biraz zor -tatlicadiarzu-
söliye söliye benim de canımı istetceniz haa :mymeka:

ama ben yazın olan kocaman kıpkırmızı karpuzlardan isterim naniknanik onlardan var mıdır :emir_bebek:

kızlar ya acaba kasım annesi olacakmıyım biliyorum ikiz bebekte erken alabiliyolarmıs neyse hayırlısı olsun

kızlar dün tahlillerimi yaptırdım.yarın tahlil sonuçlarımı alıp bebişimin kalp atışlarını duymaya gideceğim.ama yarına kadar sanki benim kalbim duracak.çok heyecanlıyım.bu arada 7haftalık oldum hala bulantım tiksinmem falan yok.normalmi endişeleniyorum da

canım endişelenme normal her bünye farklıdır bende ne bulantı ne tiksinme hiçbirşey yok endişelenme ve bunun hamileliğinin keyfnin yaşa.

canımmm demek sen de gördün keseyi hihoyyyt çok sevindim.. biz de dün gördük ve 2 hafta sonraya randevu verdi kalp atışları için... ve ben de sürekli ekşi şeyler yemek istiyorumm...ekşi yiyince ne oluyodu kız mı erkek mi ? :uhm:
yalnız ben bişeyi bayıla bayıla yiyorum sonra aklıma gelince midem bulanıyo ve o şeyin evde bile durmasını istemiyorum...
bi de canım çok fena karpuz istiyo ama eşime söylemiyorum bakalım ne kadar daya
nabilicem fisfisfiskaydirigubbakcemile3

efet uniqui gördük kesemizi nası heyecanlı bir andı o an şimdide sabırsızlıkla kalp atışlarını duyacaım günü bekliyorum ya canım bende ekşi aşeriyorum sürekli özelliklede yeşil can eriği eşim aramaya gitti bulabilecekmi acaba canım karpuzu bende gördüm marketlerde bence eşine söylemelisin.

slm kızlaar
unique ve karakızz sizin kızınız olcak heralde kaydirigubbakcemile2 ne demişlerr:
ye ekşiyi doğur ayşeyi ye tatlıyı doğur hakkıyıı kaydirigubbakcemile5
valla ben hala çikolata hastasıyım eşim onlarda katkı var yememen lazım diyo ama napimm çok seviyoruuumm
bende aşerme falan yok henüz pek bulantı da yok sayılmaz bugün biraz bulanır gibi oldu ama o sayılmaz kaydirigubbakcemile3 dilmuhcum merak etme yani herkeste olacak diye bişey yok benimki de 6 hafta 2 günlük daha başlamadı bişey..
baranyocum sen de hoşgeldin cicim aramıza inş. herşey yolunda gider hepimiz için :)

karakız sen de keseyi görmüşsün hadi gözün aydın şekerim benim de kalp atışı 1 hafta sonra ayy zaman geçmek bilmiyo dimi yaa

kartanesi şimdi bizim uniqu ile kızımız mı olacakhihoyyyt kız çocuğum olmasını gerçekten isterim ama allah sağlıklı çocuk versinde cinsiyeti önemli değil
canım sen 1 hafta sonra kalp atışlarınımı görcen ayyy ne kadar güzel bızım daha 15 günümüz var

canım hesaplamalar 4 kasımı gösteriyo şimdi benimki tüp bebek bide ikiz olunca hep okuyorum sayfalarda zamanını beklemeden de sezeryanla alıyomus dr onun için aklıma o takıldı

a.s.
canım hesaplamalar 4 kasımı gösteriyo şimdi benimki tüp bebek bide ikiz olunca hep okuyorum sayfalarda zamanını beklemeden de sezeryanla alıyomus dr onun için aklıma o takıldı

canım aklına kötü şeyler getirme bence güzel düşün güzel şeyler olsun allah sağlıcakla kucaklarımıza alsın bebişlerimizi hepimize.hamileliğin tadını çıkar bence böyle şeyler düşünerek kafanı karıştırma

Kızlar selam, ben de kasım annesi olacağım inşallah. SAT 30 Ocak. 6 Kasım doğum tarihi. Geçen hafta 2 adet kese gördük:)) Haftaya da kalp atışları için gideceğiz. ınşallah duyarız hayırlısıyla.

slm kızlar nasılsınız bakalım..ben de kısmetse ekim annesi olacam..bi de sizin topiğe girip bakayım ne durumdalar dedim..maasallah rabbim sizleri ve bebişlerinizi korusun insallah sorunsuz bi hamilelik gecirip bebişlerimizi saglıcakla alırız kucaklarımıza:)))):Saruboceq::Saruboceq::nazar:

Aman dert etme şekerim ha ekim ha kasım hayırlısıyla doğsun da bebişlerin…
Ay ne güzel ikiz ikiz maşşallah :sm_cool:

Kızlar selam, ben de kasım annesi olacağım inşallah. SAT 30 Ocak. 6 Kasım doğum tarihi. Geçen hafta 2 adet kese gördük:)) Haftaya da kalp atışları için gideceğiz. İnşallah duyarız hayırlısıyla.
Maşallah bi iki keseli daha :teytey:
Hadi bakalım hayırlısı inş. İkisi de sağlıkla gelişir cicim, ben de 5 kasımda doğurcam hayırlısıyla :dance:

slm kızlar nasılsınız bakalım..ben de kısmetse ekim annesi olacam..bi de sizin topiğe girip bakayım ne durumdalar dedim..maasallah rabbim sizleri ve bebişlerinizi korusun insallah sorunsuz bi hamilelik gecirip bebişlerimizi saglıcakla alırız kucaklarımıza:)))):Saruboceq::Saruboceq::nazar:
Hoş geldin selduş, sen bizden biraz ilerdesin deneyimlerini paylaş arada gel de, biz neden bulantım var neden bulantım yok diye endişelenip duruyoz burada -tatlicadiarzu-

kartanesi şimdi bizim uniqu ile kızımız mı olacakhihoyyyt kız çocuğum olmasını gerçekten isterim ama allah sağlıklı çocuk versinde cinsiyeti önemli değil
canım sen 1 hafta sonra kalp atışlarınımı görcen ayyy ne kadar güzel bızım daha 15 günümüz var
dimi karakız ya kız çocuklarını giydirip süslemek de ayrı oluyo valla kaydirigubbakcemile5
ama cinsiyet önemli diil tabi Allah hayırlısıyla sağlıklı doğmalarını nasip etsin de
evet inş bu Salı diil ondan sonraki Salı görcem aslında bir haftadan uzunmuş yaw benneyaptımki

ama ben yazın olan kocaman kıpkırmızı karpuzlardan isterim naniknanik onlardan var mıdır :emir_bebek:
Kocanın işi biraz zor olabülüüü cokacimcoook

kıslar ben de cok tecrübelisayılmam ama bulantı herkes de olmaz zorunda deil..yani olmayanlar endişelenmesin olanlarda...bünye meselesi bu..biz de de vardı bu korkular ama zamanla geciyor.:)))benin bu haftaya kadar bulantım oldu ama cıkaramadımhiç sadece bi kac defa olmustur..o kadar sadece bulanıyordu..doktora sordugumda herkes de farklı olur bazılarında sürekli olur abzılarında ara ara olur bazılarında hiç olmaz dedi...

Teşekkürler Kartanesi. Seninle önlü arkalı doğuracağız desene:)) ınşallah sağlıcakla varırız o günlere.

Bu arada ben de hamile miyim değil miyim anlamayanlardanım. Mide bulantısı falan yok. Sevinsem mi üzülsem mi bilmiyorum.

X