2009 Kasm Anneleri

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İkiz kesecikler görüldü :):): :nazar:
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
Esterya|35|28 Ocak|03 Kasım| ikiz kesecikler gördüü :):):) :nazar:
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|14 Mart ikinci kontrol
Kartanesi|24|30 Ocak|05 Kasım| Keseciği gördü :):) :nazar:
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
BONCUK26|26|21 Ocak|09 Kasım|16 mart 2. kontrol
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|günceli de gündemi de 2. bebikosu :)
JJuLiEtt|24|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
elifsun|23|03 Şubat|10 Kasım| 17 Mart ikinci kontrol
wannababy |**|** Şubat|** Kasım|
**SU** |33|07 Şubat|14 Kasım|
Karazeytin |30|12 Şubat|19 Kasım| 17 Mart ilk kontrol
Yazgülüm... |28| 31 Ocak| 6 Kasım|
Dilmuh |**| 28 Ocak| 4 Kasım|

kedi ve seyhan son adet tarihi ve yasınızı yazında listemize asalım yerimseniben
beliki yazdınız ama göremedim

son adet tarihim 8 şubat 27 yaşındayım çok geçmiş olsun sanada.

canım benim hesaplamalarıma göre 4+4 bugün daha dr. gitmedim.telefonla konutuk sadece salı günü gidicem kısmetse. düşükmü sence

eh be guzelim sen daha cok yenisin bu ne telas degerinde dusuk falan degil gayet iyi

son adet tarihin gectikten sonra mı yaptırdın once mi??

mavi deniz senin satın benimle aynı tarihte ben henüz doktora gitmedim ama sen görmüşsün keseciği ne zaman gittin doktora ben görünmez diye gitmemiştim 17 martta gideceğim.hayırlısı olsun canım

eh be guzelim sen daha cok yenisin bu ne telas degerinde dusuk falan degil gayet iyi

son adet tarihin gectikten sonra mı yaptırdın once mi??[/QUO

regl olmam gereken günden bir gün sonra yaptırdım ilk testi diğerinide 3 gün geçtikten sonra yani bugün yaptıdım canım. elimde değil korkuyorum canım ya sağol yüreğime su serptina.s.

kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ticker im kayboıldu başka bişi yapicam derken bozdum

siz nerden yaptınız bana bildirebilir misiniz
tickersiz kaldım ya :KK43: senağlama

seyhan cım kusura bakma yazını geç gördüm açıktı topik ama bilg başında degildim.. evet cnm ben perş keseyi gördüm ama vajinal ultrasonda göründü 4 ml falan dı sen gittiginde karından görürüsün ama hatta biraz daha büyümüş olabilir..bende 10 gün sonra kalp atışlarını görecem inş..neden gitmeyi erteledin doktora?

esterya üzdügün şeye bak ...valla bizim buradaki bazı sistemden dolayı zaten bazı şeyleri göremiyorum tickerlerinizide..ama arkadaşalrdan bir yardım eder sana ..hoş ticker yapmayalı o kadar zman oldu ki..geçen sene zayıflama için takvim yapmıştım...bayagı ugraşarak şimid nerden nasıl yapılıyor bilmiyorum bile.

seyhan cım kusura bakma yazını geç gördüm açıktı topik ama bilg başında degildim.. Evet cnm ben perş keseyi gördüm ama vajinal ultrasonda göründü 4 ml falan dı sen gittiginde karından görürüsün ama hatta biraz daha büyümüş olabilir..bende 10 gün sonra kalp atışlarını görecem inş..neden gitmeyi erteledin doktora?

canım cevapladığn için tşk.ben 9 martta öğrendim kan ile arkadaşım hastanede çalışıyor doktora sormuş göremiyebiliriz demiş.onun için tarihi erteledim.ama şimdi sizinkileri okuyunca doktoru aradım ve şimdi gideceğim..hayırlısı sonuçlar olur inş.

slm kızlar napıyosunuz ne var ne yok bebısler nasıl? ben sordum dun kımse cvp vermemıs kalp atısını ne zaman duyabılırım dıye?? ayrıca benım lısteye yazmamıssınız ama kesecıgını gordu dıye hemde 12 ml bebısım askolsun kızlar:emir_bebek:

Kızlar kontrolden geldim, kalbimiz hala pıtır pıtır, göz kırpıyordu :asigim:
6 hafta 4 günlük çıktı bu seferki sonuca göre,
Bulantılarım için ilaç (şurup gibi) verdi
deniz ve kara yolunu kullanmak zorundayım diye ekstradan bir bulantı hapı daha verdi.
Nisan başında gidicem bir daha. Bir süre kafa dinlemek gerek artık :)

slm kasım anneleri......
kış bebekleri olucak allah izin verirse.
yaza kadar kuşlancaklar...ne güzel...

benide listeye yazın.
bende artık burdayım....yaş 27.sat 6 şubat
pazartesi günü bchg nin 1000 olmasını bekliyorum.

daha önce sormuştum ama cevabı göremedim.
sattan mı sayıyosunuz kaç haftalık olduğunuzu yoksa ilişki gününden mi??
iyiki burdayım.

cangum genelde sattan sayılıyor yani ultrasonda öyle çıkıyor zaten direk çünkü ilişki tarihini kimse kesin bilmiyor...
daha önce yazmıştım bende haşimato guatr var değerleri normal tutmak geek hamilelikte düşük olma riski var yoksa diye
doktorum aradı sonuçlar yüksek çıkmış :KK43:
hemen endokrin uzmanımdan randevu aldık bugün gidiyoruz koşa koşa
dua edin bana...
gerçi ilacı arttırıp çözeriz diye düşünüyorum ama...

X