2009 Kasm Anneleri

karakızz bi acıklama yapmadı dokor zaten iyi bi doktor arıyorum ama benim belim böbrekleri ve bacaklarım cok agrıyor bana üşütmem gerektini günde en az 3 litre su 3 bardak süt icmemi söyledi

bu arada bende sigara içiyordum ama hamile kalınca tiksindim kokusunu alınca miydem bulanıyor

elif kartanesi huu bacılar yazın azcık sizde niye seyirci kaldınız..berat efe gacı da gitti az önce buralardaydı

hee kızlar ben şey dicektim yaa benim kese 5+6 dayken 1 cm.di herkes mm.den bahsediyoo
benimki eccük büyük mü nee

bende bekliyorum birazdan çıkacam zaten ancak hazırlanırım falan oyy şu günde bitmedimi ben yarın 1 kadar çalışıyorum varmı arnızda benim gibi çalışan yarın..öptm hepinziiz kendinize ve bebişlerinize iyi bakın..yarın görüşemeyecek olanlara iyi tatiller şimdiden..

mavi deniz yazıyom ne cvp vermiyon kıız kaydirigubbakcemile
ya kızlaaarrr şimdi ben bi araştırma yaptım:

Gebelik kesesinin çapına 30 rakamı eklenip 7'ye bölünerek yaklaşık gebelik haftası hesaplanabilir.

diyor , bi de bi çizelge var 6 haftada 1.7 mm falan diyor ama ben şimdi ultrason resmine baktım 1.09 cm yazıyo bu ne yaa benim karnım ondan mı şiş bu kadar delikafadulden
dr. da hiçbişey demedi ama madem bu kadar büyük bebiş niye yok içinde allam ultrason mu bozuk bu ne yaw

kartanesi bana doktor 4 ml deiydi..takma kafana doktorun ne diyorsa için rahat etsin cm flan degildir şimid ml olarak ölçülür daha yenii henüz..hadi ben kesin kaçtım iyi akşamlar..

yok kız zaten ondna takıyom kafaya
çünkü ultrason çıktısında yazıyo 1.09 cm diye fetal biometry kısmında,
sizde ne yazıyo orda
boş gebelik falan diildir inş. aman uyduruyom kendi kendime de benimki fazla gelişmiş heralde biraz -tatlicadiarzu-

hadi şekercim iyi tatiller ben yarın çalışmıyom çok şükür evden girersem yazarım
öptüümm

Merhaba 2009 Kasım anne adayları...
Bende 2008 Kasım annesiyim..
Oğlum 18 Kasım'da dünyaya geldi.. Şimdi yazdıklarınızı okuyunca hamile olduğum günler aklıma geldi..
Maalesef hamileyken herşeyden çok kaygılanıyor ve korkuyor insan.. maalesef diyorum çünkü iyi bir doktorunuz varsa ve sizi iyi takip edip iyi bilgilendiriyorsa hamileliğiniz korkulardan uzak ve huzurlu geçiyor.. Ben 14.haftaya kadar ist'un en popüler özel hastenesinin kadın doğum başkanına muayne oluyordum ama o kadar kötü bir 14 hafta yaşattıki bana ve alalacele doktor değiştirdim.. Ve sonrasında başladığım doktor ise bana çok iyi bir hamilelik geçirmemi sağladı.. Size naçizane önerim doktorunuzu çok iyi seçin ve bunu en başından yapın..Hamileliğiniz ilerlediğinde doktor değiştirmek isterseniz çoğu doktor bunu kabul etmiyor çünkü risk almak istemiyorlar.. ıkinci önerimse kendi hamileliğinizle ilgili doktorunuzun söylediklerinin dışında kimseden yorum almayın ve yorum yapmasına izin vermeyin.. Çünkü herkesin bu süreci yaşama şekli ve vücudunun verdiği tepkiler farklı...burada deneyimlerimizi paylaşsakta şunu unutmayın aslında hepimizin yaşadığı tek ve eşsiz bir süreç bu...ist da yaşayanlar henüz dr bulamadıysa kendi dr umu gözü kapalı önerebilirim.. birde unutmayın 20 li haftalarda bebek için 3boyutlu ultrason çekilecek ve ist da bu işi en iyi yapan kişi atıl hoca diye bir dr ve 3 ay önceden randevu almak gerekiyor...
umarım sorunsuz mutlu ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsiniz...
şuan yaşadığınız her günün tadını bilin ve keyfini çıkarın çünkü içinizde sizden ve çok sevdiğiniz eşinizden minik bir mucize büyüyor...
sağlıkla kalın
ece

opssssssssss zor bir durum bence ikinizinde bu konuda aynı düşüncede olması lazım 1. bebegin ne kadar ki eşin bu kadar tepki gösterdi... ay gıvık sanki baba evinden getirdik töbe töbe sinir oluyorum yaaaa ..hayır sende hamilesin şuan özel bir durumdasın erkkeklerin daha özel davranması gerekir ama nerdeeeeeee odun aman bunlar :kızgın::mymeka:

sana çok teşekkür ederim canım ilgilendiğin için halimden en çok bu topiktekilerin anlayacağını düşünmüştüm ama yanılmışım,senden başka kimse destek vermemiş.canım kızım bebek değil 8 yaşına girdi 4 gün önce...aslında zamanıydı ama gelde bunu eşime anlat...üzülmekten çok hasta oldum günlerdir yatıyorum,ama sonuna kadar direticem tabiki...eşimin şu sıralar kriz nedeniyle iş problemi var,birde ailesiyle yaşadığı problemler var o yüzden hamile kaldığımı öğrenince şok oldu,inşallah kabullenecek...

kızlar ben bugun dr a gıttım ve keseyı gordum cok sukur ultrasona gore tam 5 hafta 2 gunluk melegım ayrıca 12 ml. cok mutluyum kızlar yaa eve gelınce baya agladım sevıncten korkuyodum ya dıs gebelıkse falan dıye ama allahıma sukurlar olsun.

canım, gözün aydın. daha dün belirtim kalmadı diye üzülüyordun. demek ki belirtilere takılmamak gerekiyor.

benimde dünden beri kasıklarımda ağrı falan yok, göğüs uçlarım daha az acıyor. dünden beri ara ara ağlama krizine giriyorum. Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

saolun canlarım
su 10 haftayı bi gecsek te
düşük modundan kurtulsak
rabbim herkesin bebişlerini bizlere bağıslasın :Saruboceq:

gözün aydın canım. Rabbim kucağımıza aldığımız günleride göstersin inşallah.

opssssssssss zor bir durum bence ikinizinde bu konuda aynı düşüncede olması lazım 1. bebegin ne kadar ki eşin bu kadar tepki gösterdi... ay gıvık sanki baba evinden getirdik töbe töbe sinir oluyorum yaaaa ..hayır sende hamilesin şuan özel bir durumdasın erkkeklerin daha özel davranması gerekir ama nerdeeeeeee odun aman bunlar :kızgın::mymeka:

sana çok teşekkür ederim canım ilgilendiğin için halimden en çok bu topiktekilerin anlayacağını düşünmüştüm ama yanılmışım,senden başka kimse destek vermemiş.canım kızım bebek değil 8 yaşına girdi 4 gün önce...aslında zamanıydı ama gelde bunu eşime anlat...üzülmekten çok hasta oldum günlerdir yatıyorum,ama sonuna kadar direticem tabiki...eşimin şu sıralar kriz nedeniyle iş problemi var,birde ailesiyle yaşadığı problemler var o yüzden hamile kaldığımı öğrenince şok oldu,inşallah kabullenecek...

canım, bu bebeği sen kendin yapmadın ki, babanın evinden de getirmedin. eşinle beraber yaptınız. eşinin böyle birşey isteyip seni bu durumdayken bu kadar üzmeye hakkı yok.

benimde 8 yaşında bir oğlum var. tam 3 senedir ikinci için uğraşıyoruz. bu zaman içinde 3 tane kaybım var. çok zor günler geçirdim.

şimdi Rabbim mucizesini yolladı. her gün gözyaşları içinde bu bebeği sağlıcakla bize bağışlaması için yalvarıyorum. sizin ne güzel hiç uğraşmadan gelmiş. bence kıymetini bilmeli, işler vs.. bir şekilde yoluna girer. herkes herşeyin yoluna girmesini bekledikten sonra bebek sahibi olsa kimsenin bebeği olmaz çünkü insanoğlunun borcu harcı bitmiyor.

sen üzme kendini. daha ne kadar sürdürebilirki bu durumu, oda canı sonuçta.

a.s.slm ben geldim
ececem bende istanbul anadolu yakasındayım
kartal umut hastanesine gidiyorum da
o doktor nerde peki hangi hst
sen hangi hastanede doğum yaptın

canım, bu bebeği sen kendin yapmadın ki, babanın evinden de getirmedin. eşinle beraber yaptınız. eşinin böyle birşey isteyip seni bu durumdayken bu kadar üzmeye hakkı yok.

benimde 8 yaşında bir oğlum var. tam 3 senedir ikinci için uğraşıyoruz. bu zaman içinde 3 tane kaybım var. çok zor günler geçirdim.

şimdi Rabbim mucizesini yolladı. her gün gözyaşları içinde bu bebeği sağlıcakla bize bağışlaması için yalvarıyorum. sizin ne güzel hiç uğraşmadan gelmiş. bence kıymetini bilmeli, işler vs.. bir şekilde yoluna girer. herkes herşeyin yoluna girmesini bekledikten sonra bebek sahibi olsa kimsenin bebeği olmaz çünkü insanoğlunun borcu harcı bitmiyor.

sen üzme kendini. daha ne kadar sürdürebilirki bu durumu, oda canı sonuçta.

canım benim ben bunları eşime yüzlerce defa söylüyorum ne kadar isteyip bulamayanlar var bak bize habersiz bağışlamış allah diyorum...ANLAMIYOR...sanki ben tek başıma yapmışım gibi beni suçluyor...üzülmemek elde değildi çooook ağırıma gidiyor yaptıklarısenağlama

canım benim ben bunları eşime yüzlerce defa söylüyorum ne kadar isteyip bulamayanlar var bak bize habersiz bağışlamış allah diyorum...ANLAMIYOR...sanki ben tek başıma yapmışım gibi beni suçluyor...üzülmemek elde değildi çooook ağırıma gidiyor yaptıklarısenağlama

haklısın canım, zor bir durum olmalı. umarım eşin en kısa zamanda kendine gelir ve yeni meleğine sahip çıkar.a.s.

ben çok sulu göz oldum ya. dünden beri ota b.ka ağlıyorum.senağlamasenağlamasenağlama

selam kıslar ben daha sadece idrar testlerinde gördüm meleğim olacağını çok heycanlıyım inşallah bi aksilik olmasssa kasım annesi olicim:) benim SAT 12 şubat şu keseyi en erken ne zaman görurum ya bilgi verinnn

haklısın canım, zor bir durum olmalı. umarım eşin en kısa zamanda kendine gelir ve yeni meleğine sahip çıkar.a.s.

amin canım...inşallah hayırlısıyla şu günleri atlatırım da size güzel paylaşımlarımız olur burda...bende senin yaşadıklarını kızımda yaşamıştım çok zor günler inşallah hayırlısıyla atlatırsın bu günleri allahım inşallah sana bağışlar yavrunu...:Saruboceq:

selam kıslar ben daha sadece idrar testlerinde gördüm meleğim olacağını çok heycanlıyım inşallah bi aksilik olmasssa kasım annesi olicim:) benim SAT 12 şubat şu keseyi en erken ne zaman görurum ya bilgi verinnn

cnm ne güzel sat tarihimiz aynı.hihoyyyt
ben salı günü dr gittim keseyi tam göremedi kese şüphesi var dedi ama net görünmedi haftaya gel dedi
ben de önümüzdeki salı günü gidecem 17 mart eğer acele etmezsen cnm sen de o tarihte git şimdi gidersin bir de gözükmez 1 hafta daha beklemen gerekir cnm
umarım kasım ayında bebişimizi kucağımıza almamızı nasip eder yüce allahım:Saruboceq:

X