2009 Kasm Anneleri

neslü, nazlı, beratefe, karazeytin gönderdi alkisalkisalkis alkisalkisalkis
bak sen de gönder çıbık

ayyyy koptuuummmmm :roflol::roflol::roflol: zeytine bak sen neler yapmışşş :roflol::roflol:
beratefem fark atmış herkese :teytey: çok tatlılar yaa :nazar:bi de 7 sayfa da oraya yazmışlar deli olucam ...:roflol:
ayy hep böyle mutlu olalım inş.... :nazar:

bu arada ben hala gaz mı göbiş mi karar veremedim yahu... bu kabızlık öldürücek beni...dün alışveriş yaparken göbeğim resmen içeri kaçmış gibiydi bugün nerdeyse ağzıma giricekkk :teytey:

anaaaa ne kadar kalabalığız emme kimse yazmıyor yaw.yaaaa bırakın geçmişi maviş özet çekti onu kuyuverin olsun bitsin işteeee

fıstıklar ben çıkıyorum bu kardeşiminbilgisayarı deli edecek beni
çok ağır yaaa kıracam en sonun da kaydirigubbakcemile3
ben daha buralardayım merak etmeyin giremessem
eve geçince acısını çıkarıcam bol bol yazacam...
öpüyorum hepinizi...

fıstıklar ben çıkıyorum bu kardeşiminbilgisayarı deli edecek beni
çok ağır yaaa kıracam en sonun da kaydirigubbakcemile3
ben daha buralardayım merak etmeyin giremessem
eve geçince acısını çıkarıcam bol bol yazacam...
öpüyorum hepinizi...

tamam canım sabırsızlıkla bekliyoruz seni byyy:1hug:

kızlar bana da müsadee c.tesi burada olan olurmu bilmem ama c.tesi öglene kadar burada olurum ben..yarın yokum...herkese iyi akşamlar...

ben geldim kıslar aman geçmişi okuyucum diye geçti vakit walla karazeytincim adına çok sevindi bende gördüm sıpamı başta ölece duruyodu dok bu hareketli değil pek dedim anam senmisn diyen beni tepikledi durdu bu beni çok döver ha:KK43:boyumuz daaha 3.39 cm miş tam satla uyumlu herşey normal gidiyo dedi folik asiti nihayet kesti glukofenide bide yasaklar bittiiii ee bunada bayağı sevindim . Kıslar çok ilginç bişey dedi vajinanı kasma hareketi yap dedi sarkma olmasınmış bide eşime sezeryanla alırız demiş riske atmayalım tedavi ile oldu demiş böle bizie dok amcamız cd de resimle beraaber verdi gözden kaçıdığı testleri yaptırdı troid toxoplasma vs.iki bardak süt içicen balık yiyecen koyu yeşil yapraklı sebze ve baklagil yiyecen dedi tansiyonumda 10 6 çıktı böle teyzeleri çok tatlı jelibonum benim boyut bakımından yani benim hafıza ii değil diğer gidip gelen arkadaşlarında gözü aydın rabbim cümlemize sağlık versin öptüm sizi

yerimseniben
ben geldim kıslar aman geçmişi okuyucum diye geçti vakit walla karazeytincim adına çok sevindi bende gördüm sıpamı başta ölece duruyodu dok bu hareketli değil pek dedim anam senmisn diyen beni tepikledi durdu bu beni çok döver ha:KK43:boyumuz daaha 3.39 cm miş tam satla uyumlu herşey normal gidiyo dedi folik asiti nihayet kesti glukofenide bide yasaklar bittiiii ee bunada bayağı sevindim . Kıslar çok ilginç bişey dedi vajinanı kasma hareketi yap dedi sarkma olmasınmış bide eşime sezeryanla alırız demiş riske atmayalım tedavi ile oldu demiş böle bizie dok amcamız cd de resimle beraaber verdi gözden kaçıdığı testleri yaptırdı troid toxoplasma vs.iki bardak süt içicen balık yiyecen koyu yeşil yapraklı sebze ve baklagil yiyecen dedi tansiyonumda 10 6 çıktı böle teyzeleri çok tatlı jelibonum benim boyut bakımından yani benim hafıza ii değil diğer gidip gelen arkadaşlarında gözü aydın rabbim cümlemize sağlık versin öptüm sizi

çok güzel haberler maş canım:nazar::nazar:olsun senin bebişin sağlıklı doğsunda tek sezeryan olun.enim dr.söylemişti bu kasma hareketni doğumdan sonrada çok önemli tabii normaller için

canım bugünü de başarı ile atlattık desene
çok sevindim canım
kıpır kıprlar demi
kız hiç cinsiyetle ilgili bişey demedimi senin dr.

ayyy ağlıycammm şimdiii....senağlama ben salak kafa dr.u arayıp randevu almayı unutmuşumm.. :eek:klava: .kendi kendime pzt gidicem deyip duruyorummm... şimdi bi aradım en erken perş müsaitmiş....bi hafta daha nasıl dayanıcam yaaa hay aklıma ediyimmm...:eek:klava: bi de 12+4 olucam ikili için geç olmaz di mi?? gerçi bu ikili teste de uyuz olmaya başladım ya neyse........

mevzeycim gözün aydın canımm... :nazar: yasakların kalktığını destnanın yanında söleme emi :roflol:

karazeytin canım daha erken dedi 14 haftada öğrenicem 13 hafta ikili yapılacakmış ne kadar geç olursa o kadar ii dedi ölçümler için seninki erkek dedi tahmini demi ama erkek deyince yanılma olmuyomuş pek doktorlar tahmin ediyo aama söylemiyo bide ben diyarbakırdayım burada kıs bebek olunca aldırırlar diye dok söylemiyomuş ne kadar ilginç demi aman allahım hayırlısını versin sağlıklısını hiç önmeli değil zaten ilk bebişimiz demi birde bakarsın kızdan daha hayırlı çıkar oğluşlarımız

destnayı göremedim yaa... sabah burda mıydı ???
eveet destna yok bugün
kartanem senin göbüş çıktı galiba indi demiştinde..
çıktı geri ama bazen daha şiş oluyoo
ayyy ağlıycammm şimdiii....senağlama ben salak kafa dr.u arayıp randevu almayı unutmuşumm.. :eek:klava: .kendi kendime pzt gidicem deyip duruyorummm... şimdi bi aradım en erken perş müsaitmiş....bi hafta daha nasıl dayanıcam yaaa hay aklıma ediyimmm...:eek:klava: bi de 12+4 olucam ikili için geç olmaz di mi?? gerçi bu ikili teste de uyuz olmaya başladım ya neyse........

olmaz olmaz

uniguem ya ne ettin sen
olsun bekliyecen artık
dr ara sor ikli test için sorun olurmu diye
ya da sen direk ikili testini yaptır pzrt falan eğer dr istediyse cnm
kontrolünü yine perşembe yaparsın
ama zamanı geçmiş olmuyo diye biliyorum ben
sabredecen o zaman

X