2009 Kasm Anneleri

ay canım benim annelik böyle bişiy heralde daha şimdiden herşeyini düşünür olduk dimi olmamıştır bişiy tatlı anne içini ferah tut ama çok topuklu giyersen senin bacağın belin falan ağrır varis şikayetlerin olabilir bence

kuzuşlarım, bıdıklarım bal bademlerim gaymaklarım, günaydıııınnn a.s.(anca geldim yoksa yeni kalkmadım )

hepinize küstüm :dilcikar: kimse bana günaydın dememiş oysa ben hem çalışıyorum hem midem bulanıyor hem başım ağrıyor hemde öksürüyorum :çok üzgünüm:

kızlar bişi sorucam yaz döneminde hepimiz 6 -7 aylık falan olucaz ortalama tatil olayı olucak ya inşallah yolculukla ilgili bildiğiniz bişiy var mı yani uçak seyahati yada uzun 12 saatlik bir araba seyahati zararlı olur mu acaba ona göre bir tatil planı çizmek istiyorum da hem deniz olayı da aklımı karıştırıyo zaten hamilelikte fazla güneşe maruz kalmayın cilt hamilelik lekeleri daha fazla oluyomuş geçmiyomuş sora falan diye

Olmamıştır birtanesi ama nolur dikkat et bile bile lades demek doğru olmaz. Birdaha topuklu vs giyme helki hiç hoplayıp zıplama ama şuan için birşey yoksa endişelenme cnm olsa belli olurdu

kızlar günaydııııııııııııııııııııın

Günaydın tatlı anniş a.s.

saol nazlım :1hug:
ben kraker işini abarttım galiba
2 paket bitti
ama bulantıda bitti :lepi:

Olsun canım benim bulantı bitsinde 2- 3 paket hiç farketmez a.s. a.s.
kuzuşlarım, bıdıklarım bal bademlerim gaymaklarım, günaydıııınnn a.s.(anca geldim yoksa yeni kalkmadım )

Günaydın arım balım peteğim a.s. a.s.
hepinize küstüm :dilcikar: kimse bana günaydın dememiş oysa ben hem çalışıyorum hem midem bulanıyor hem başım ağrıyor hemde öksürüyorum :çok üzgünüm:
Küsmeeee kıyamam ve dayanamam küsme birtanem yaaa demezmiyiz hiç zaten en başta girişte herkezi selamlıyoruz gelenleride karşılıyoruz sakın üzülme gümüşüm yaaa..Hoşgeldin birtanem sende çok geçmiş olsun canım hiç tatilin olmayackmı canım azııck dinlenebilsen?

oy oyy hem hassas hem hasta hem nazlımıymış bu anne adayııı canım allah yardımcın olsun kıyamam sana çok zordur eminim ben bütün rapor ve yıllık izin haklarımı kullandım çok çok kötü geçiyodu şimdi azıcık düzeldim gibi pazartesi tıs tıs işe gidicem hof nası gitcem bilmem kabus gibi çalışmadan da olmuyokii bebişime bi sürü şeyler almam lazım

Ben 10 gün sonra ucaga binecegim sonra 1 ay sonrada ve en sonda 7,5 hamileyken. Dr'lar su an için risk olmadığını söylüyorlar ama tabii 7,5 tan önce dr a yine gözükmek gerekecek...

mart bile bile yapma bak hoplayıp zıplamak zaten sakıncalı topuklu ayakkabı çok giymemeye çalış giydigin zmanda dikkatli yürü... yeni glen arkadaşlar sgumus neslüü hoşgeldiniz ..nerdeydin kuzu sen dün yoktun nesli..

yok canım yarında çalışıyorum haftasonu bi gün iznim var salıda dr gidicem yarım gün izin alıcam ama ondanda bişey anlamam

anacım topuklu ayakkabı niye giyiyon belin ağrır ayacıkların ağrır kendine sıkıntı verirsib tatlım

kızlar günaydııııııııııııııııııııın

günaydınn şekerimm a.s.

oy oyyy günaydınnn ballı kaymakk kesin yeni kalkmadın sen sengözlerimebaksanab

anacım niye küsüyon gel öpimde barışalımmm Şeniz

bende aslında bu konuda düşünüyorum ve bu nedenle fazla uzağa gitmek istemiyorum birde ben uçakla yolculuk yapamıyorum daralıyorum kulaklarım yüksek basınçtan dolayı çok kötü oluyo boğulcakmış gibi oluyorum bide hamileyken binersem ne olurum artık düşünün uçağı geri indirirmişim kaydirigubbakcemile3

selam kızlarrrrrrrrrrrrrr

selam tatlımmm

teşekkür ederim canım allah hepimize kolaylık versin ama çalışanlarımızın işi daha da zor akşam 19:30'da evde oluyorum ne yemek yapmak nede yemek içimden gelmiyor nasıl olcak böyle bilmiyorum

selam tatlım hoşgeldin

ya sormayın yazın bende doktorum izin vermezse yolculuga diye tırsıyorum..benim ablam yazın nikahı var buradan 9 saat uzaklıkta uçaga izin verirse zaten hemen uçakla birde yazlıga gitmeyi çok istiyorum geçen senede gidememiştim orada 8 9 saat uazklıkta onada izin verirse uçakla gidecem yakın birşehire sonrası araba ile..eger özel araba ile gitmem izinde verirse yine giderim sorun dgl araba ..otobüse izin vermeyebilir hem dikkatsiz kullanabilirler hemde sürekli gezme sansın olmadıgından ama uçak en fazla 2 saat sürüyor özel araba ile de istedigin yerde dur iki dk yürü..ahhh inşallah doktorum izin verir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…