2009 Kasm Anneleri

ohh ohh herkesler burda
bizde geldik yerimseniben
aralık analarına gittim sarmadı
ocak analarına gittim sarmadı :uhm:
bende buraya geldim

kızlar cok bulantım var
doktor dramamine die bi ilaç vermişti içtim ama banamısın demedi

günaydın kasım annişleri işlerim yoğun arada bakıp kaçıyorum ama bi günaydın demek istedim

ohh ohh herkesler burda
bende buraya geldim

kızlar cok bulantım var

canım ya benimde çok bulantılarım oldu 6 haftalıkken ki halada oluyorda miden bulandığı zaman leblebi ye o midedeki suyu alırmış ve hakikatende bulantıyı kesiyor,bir dene istersen..

ohh ohh herkesler burda
bende buraya geldim

kızlar cok bulantım var

tabi sarmaz seni biz doğurtacaz anacım kaydirigubbakcemile3
canım tuzlu kraker leblebi falan ye yatıştırsın mideni

günaydın arkadaşlar bugün nasılsınız bakalım?:teytey:

günaydın canım biz allahımıza çok şükür iyiyiz sen nasılsın kaydirigubbakcemile5

:roflol: :roflol: yada kasım analarına takıla takıla kasımda doğurmazsam iyidir :roflol:

mervecim leblebi hep aklımda insallah alıp ta yicem
bir iki kreker yidim iyi gelir insallah

bide telefonlarada bakıyorum konusmaya halim yokÇok üzgünüm çoook

ya kızlar bu arada unique yi gören oldumu hiç ben kaç gündrü görmüyorum nereye kayboldu bu gacı

günaydın canım biz allahımıza çok şükür iyiyiz sen nasılsın kaydirigubbakcemile5

iyiyim bende canımcım ya birşey sorcam bu göbüş topiği nerde herşeyde geride kaldım yaa takip edemiyorum bir türlü:çok üzgünüm:

günaydın kasım annişleri işlerim yoğun arada bakıp kaçıyorum ama bi günaydın demek istedim

:roflol: :roflol: yada kasım analarına takıla takıla kasımda doğurmazsam iyidir :roflol:

mervecim leblebi hep aklımda insallah alıp ta yicem
bir iki kreker yidim iyi gelir insallah

bide telefonlarada bakıyorum konusmaya halim yokÇok üzgünüm çoook

ben zaten senin gözlerinde kasım da doğuracağın azmini gördüm şekerim sen bu hızla kesin kasımda doğğurursun :roflol:

juli, o ilaçtan banada verdi doktorum bende içmemk için inat ediyordum eşim kızıyordu ilacı içtikten bir müddet sonra kesiyor ama tamamıyla degil snaırım ayy ne bileyim adam akıllı takip etmedim ben ilacı içiyordum zaten midem iyice bulanmış oluyordu yarım saat geçmeden geri çıkartıyordum yani ilacın faydasını görmeye fırsat kalmadan ama bayagı kesiyor birde acayip uyku yapıyor aman uyuya kalma bir yerlerde... anacım sarmaz seni başka analar sen gel bura .. sahii uni yok 2 gündür daha öncesinde varmıydı bilmem ben zaten yoktum size bir şey demedimi...?

Ayy ayyyyyyyyyyyyy ilk pıtpıtlarımızz arka arkaya değilmi canım benim sanki oarada birşey sürekli pıt pıt vuruyor kıyamam yaa bak oğluşum bile yanımda çok şanslı diyor o noktalarda hep sev annesi iletişime geçiyorsunuz artık. Ve sürekliliğini bekleme ara ara olur hissedersin minik olduğu için her seferinde denk gelmez korkma sakın:dance: :dance::dance:

ya inanmazsınız dün gece aynı şey bana da olduuuuuu ben inanamamıştım siz söleyince bi hoş oldummmm alkisalkisalkis

ohh ohh herkesler burda
bende buraya geldim

kızlar cok bulantım var

:CüvCüv: :CüvCüv: Tatlı yeni annişimizde burdaymışş Maşallah canıma :1hug: Canım az az sık sık yiyoruz profesyonelce konuşuyoruz bak fazla ayakta kalmıyorsun leblebi sonra kraker peynir ekmek vs bastiriyor onları kullanıyorsun.Aşırı bulantıda limon çok işe yarıyor tavsiye ediyorum.Olabildiğince yorgunluk hisside verebilir bulantıların sonu bu sebeplede bol bol dinlen birtanesi Şeniz Şeniz

ya inanmazsınız dün gece aynı şey bana da olduuuuuu ben inanamamıştım siz söleyince bi hoş oldummmm alkisalkisalkis

yahu o seyirme bende de oldu ama öyle sürekli her daim dgl çok nadir arada eger denk gelip yakalayabilirsen ..

Dökümlün pıtpıtlarıı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sadece tek ricam ara ara oluyor her zaman olmaz bu kısa zaman zarfında malum çok minik henüz ileri safhalar daha tatlı olacak yiyeceğiz tekmeleri ay bak burada yok şurada bak hızlı vurdu canımı yaktı böyle böyle gidiyor günler kızlarrrr:sm_cool: Rabbim hayırlısı ile kucaklarımıza almayı naisp etsin :Saruboceq: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

Kızlar acaip vicdan azabı çekiyorum, dün akşam dışarı çıktık ben ince uzun topukluluarımın üstünde hoplayıp zıplayıp durdum, bir rahatsızlığımda olmadı ama simdi acaba bebişim iyimidir diye vicdan azabı çekiyorum:KK43: Birsey olmamıstır dimi?

ohh ohh herkesler burda
bende buraya geldim

kızlar cok bulantım var

ay canım o ilacı bana da verdi doktor acaip bi ilaç o ya onu içince baygın baygın yatıyodum resmen saatlerce bulantıyı kesmesi dünya ile olan bağlantını da kesiyo ondandır belki :) ben içmiyorum bide zaten mide bulanırken içemiyoki insan onu da kusuyosun yine emedur fitil alıyorum ben bazen makattan kullanılıyo en azından kusma derdin yok ve dramamine kadar da uyuşturmuyo insanı

:CüvCüv: :CüvCüv: Tatlı yeni annişimizde burdaymışş Maşallah canıma :1hug: Canım az az sık sık yiyoruz profesyonelce konuşuyoruz bak fazla ayakta kalmıyorsun leblebi sonra kraker peynir ekmek vs bastiriyor onları kullanıyorsun.Aşırı bulantıda limon çok işe yarıyor tavsiye ediyorum.Olabildiğince yorgunluk hisside verebilir bulantıların sonu bu sebeplede bol bol dinlen birtanesi Şeniz Şeniz

saol nazlım :1hug:
ben kraker işini abarttım galiba
2 paket bitti
ama bulantıda bitti :lepi:

X