2009 Kasm Anneleri

hafta başında arkadaşımın babası vefat etti, bir aydır yoğun bakımdaydı, önceki hafta anneleri de yüksek tansiyon ve stresten beyin kanaması geçirmişti, babaya haber vermeden yani çaktırmadan ameliyata girecekti. Ama baba dayanamadı, kaybettik..
dün anne başarıyla çıktı ameliyattan, ordaydım ben de.. (ben de kızları gibiyim çünkü)
hani dikkatini dağıtmak için işe yarıyorum, torunum diye seviyo karnımı canım benim)
Özetle biz de biraz dağınık durumdayız bu aralar .. Allah hepimizin sevdiklerine uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin...

ayy kızlar dün bi ruya gördüm size anlatim kocacım elime bi tane kanarya veriyodu o kadar tatlıydı ki anlatamam pıt pıt kalp atışlarını hissettim avucumda öptüm gagasından ay ne şeker bişiydi ya hayırdır inşallahhh

Başınız sağolsun canım nazramı geldim biz yaaa senağlama senağlama

kızlar ben bi yemek yiyip geleyim acıktım bu arada şu dr a gidenler hamişler henüz dönmedi mi ayol merak ettim hepisini

Başınız sağolsun canım nazramı geldim biz yaaa senağlama senağlama

Baba için alıştırmıştık kendimizi ama anne şimdi saatli bomba gibi nasıl söyleyeceğimizi düşünüyoruz kara kara.. Çünkü o kocasına çaktırmamak için öyle bi azimle çabalıyo ki. Boşa olduğunu görünce yıkılabilir. İnşallah sorunsuz atlatırız.. Ben de çocuklarla birlikte olucam söylerken, doktor da hafif bir sakinleştirici yapacak, zamanını da doktor söyleyecek elbet..

slm kızlar aranızda banada yer varmı inşallah bende kasım annesi olucam biraz geç oldu ama benide aranıza alırsanız çok sevinirim

nesli allah sabır verisn ailesinede sanada...mekanı cennet olsun..üzüldüm...sen onalra destek olmalısın ama kendini üzüp hırpalamadan... bende yoktum biliyorsun belki kimler nerde ne oldu bilmiyorum o yüzden kimseyide soramadım mesela dünden beri elifsun unigue boncuk onalrıda göremedim..

cerin garip rüyalar görüyorum bende sürekli bugünde eşim benle bebişimizi görmüş rüyasında...

slm kızlar aranızda banada yer varmı inşallah bende kasım annesi olucam biraz geç oldu ama benide aranıza alırsanız çok sevinirim

hoşgeldin canım

başınız sağolsun canım.allah sabır versin

öyle tatlım, haklısın ama garip bir dirayet geldi bana. Elimden geleni yapıyorum, işe yaradığını da hissediyorum, bana bakınca gözlerinin içi gülüyo biliyorum.. N egüzel dostlar edinmişim diye de ayrıca huzur buluyorum. Kayıplarımız nur içinde yatsın, gözleri arkada kalmasın inşallah..:Saruboceq:

cnım başınız sağolsun allah sabır versin ölüm çok acı ama kaçınılmaz

15 şubat son adet 24 yaşım
hoşbulduk arkadaşlara.s.

Çok zor bir durum Neslicim Allah hepinize sabır versin..

berciss hoşgeldin canı.Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini..Güzel bir hamilelik diliyorum cnm sanada a.s. a.s.

Başınız sagolsun Neslicim, hastanıza Allah acil şifalar versin insallah...

çok güzel teşekkürler nesli kasım anneleri baya çokmuş oh ne güzel
bizde pıtpıtları gördük 3.kntrol 1mayıstı ama resmi tatil olduğu için 4 mayısa ertelendi:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…