2009 Kasm Anneleri

ayy canım giderken nasıl bir heyecan ve korku bastı anlatamam ya bişey olduysa ya gelişmediyse falan diyee ama dr. ultrasonu karnıma değdirir değdirmez gördüler bebişi bana dönük diildi ekran eşim görüyo ordan ona bakıyom böle dikkat kesilmiş izliyo ya bana daa dedim dr. ben alcamı alayım dedi bişiler kaydetti ensesini falan ölçtü
bu ne hareketli bebk böle diyo yaa yirim ben onu kendini atıyo böle allahım sen ne büyüksün yarabbim yaa belki cinsiyeti de tahmin etti ama sordum 1 ay sonra dedi :çok üzgünüm: siz benden önce öğrenirsiniz artıkk
ya bi de benimki 13+2 ye uyumlu çıktı şimdi o zaman önce mi döllenmiş oluyo yoksa gelişim mi hızlı bu konuyu annayamıyom

sağol canım hepimiz için öyle olcak inş.
ben de banyodan sonra sürüyorum bebe yağını
şu sağlık ocağına da keşke dün kayıt olsaydım dr.dan dönüşte işten çıkınca sağlık ocağı da kapanır yaa

evet canım aynen öyle sakat bir çocuk dünyaya getirmek istemiyosan diye yapılıyo bu testler bi çözüm yok yani benim bildiğim kadarıyla o yüzden ben pek itibar etmiyorum zaten genelde de hatalı olabiliyor. dr.um ense kalınlığı normal risk yok o yüzden ikili için kan tahlili istemiyom dedi benim de canıma minnet hepimiz için hayırlısı olsun

günaydın canımm

gelişimi daha çabuk oluyor diye heralde daha önce ultrasonda böyle bir şey dememişse

haftaya uyumlu diyee biliyorum en baştakii ultarason kağıtlarında haftasında geriyse geç

döllenme oluyor ama bu haftalardan sonra öyle bir şey olması olmaz heralde-tatlicadiarzu-

şu ikili test boşuna insanın canını sıkıyor çoğu zaman hatalı oluyormuşş kızz kartanesii

benim gittiim doktorda nasıl biliyomusun ultrasonu benim uzandığım yerin karşısında

kocaman lcd ekrandan izliyorum ben doktor kendii ultrason cihazından bakıyorr çok ayrıntılı görüyorsun yaniikaydirigubbakcemile2

hanimlar masallah sizin ve tatlislarin guzel haberlerini almak benide mutlu ediyor. mutlulugun yaninda umutlandiriyor.ben hala bebegini gorememis biri olarak sabirla onumuzdeki ayin 20 sini bekliyorm.bu arada cok sislik oluyor. karnimin cikmasi bu aylar pek normal gibi gelmiyor bana. aslinda biraz kilolu hamile kaldim:eek:yani 1
.58 boyunda 62 kiloyla hamilelige basladim simdi58e dustum.sevinsemmi uzulsemmi bilmiyorum.korkum bulunduum yerde her seyi istedigim gibi yiyemiyorum.cocuk vitaminsiz kalmaz ins.hos turkiyede olsamda bu koku hassasiyetiyle yiyemem ya.hepinizi opuyorum tatli anneler a.s.:nazar:

Kızlar gunaydın
kac gundur yoktum bılmem farkıma vardınız mı
pazar gunu apar topar hastaneye kaldırıldım
yemek yıyemıyor ve sureklı kusuyordum
sonra bı ara bayılmısım
serum felan tatktılar
2 gundur raporlu annemde yatıyordum
bugun ıse gıdecektım ama dun aksam dr um
yenı testler ısteyınce bırazdan onları yaptımak ıcın cıkacagım
bu arada benımkıler ıkız oldugu ıcın ıkılı test yapılmıyomuss
18-20. haftada baska bı test yapılıcakmıs bana...
bu arada dr um 18 mayısta cagırdı yıne
ve dedıkıı cınsıyetlerı soylıycem sana dedıı
cok heyecanlıyım kızlarrrr.
dun bebeklerımın kollarını bacaklarını gordum
hareket edıyorlardııı
gece sevıncımden uyku uyuyamadımmm

geçmiş olsun canımm şimdi iyisin inş...
ama varya bebişlerin kolları bacaklarını görmek herşeye değiyoo dimii
ayy ne güzel cinsiyetleri benden önce öğrenceen benim öğrenmeme 1 ay vaar

Kızlar gunaydın
kac gundur yoktum bılmem farkıma vardınız mı
pazar gunu apar topar hastaneye kaldırıldım
yemek yıyemıyor ve sureklı kusuyordum
sonra bı ara bayılmısım
serum felan tatktılar
2 gundur raporlu annemde yatıyordum
bugun ıse gıdecektım ama dun aksam dr um
yenı testler ısteyınce bırazdan onları yaptımak ıcın cıkacagım
bu arada benımkıler ıkız oldugu ıcın ıkılı test yapılmıyomuss
18-20. haftada baska bı test yapılıcakmıs bana...
bu arada dr um 18 mayısta cagırdı yıne
ve dedıkıı cınsıyetlerı soylıycem sana dedıı
cok heyecanlıyım kızlarrrr.
dun bebeklerımın kollarını bacaklarını gordum
hareket edıyorlardııı
gece sevıncımden uyku uyuyamadımmm

çok geçmiş olsun canım geçicek inşş az kaldıı bak bbeişlerin kıpır kıpırmış sağlık olsun ay hareketleri hissettğin zaman nasıl olucak asıl onu merak ediyorum aynı anda 2 side tekmeliycekkkaydirigubbakcemile2

günaydın canımm

gelişimi daha çabuk oluyor diye heralde daha önce ultrasonda böyle bir şey dememişse

haftaya uyumlu diyee biliyorum en baştakii ultarason kağıtlarında haftasında geriyse geç

döllenme oluyor ama bu haftalardan sonra öyle bir şey olması olmaz heralde-tatlicadiarzu-

şu ikili test boşuna insanın canını sıkıyor çoğu zaman hatalı oluyormuşş kızz kartanesii

benim gittiim doktorda nasıl biliyomusun ultrasonu benim uzandığım yerin karşısında

kocaman lcd ekrandan izliyorum ben doktor kendii ultrason cihazından bakıyorr çok ayrıntılı görüyorsun yaniikaydirigubbakcemile2
ayy ne güzelmiş yaaa
bizim dr. da sezeryana yetişecekmiş hemen baktık çıktık valla ben daha oturup izlemek istiyoduuum keşke evde ultrason olsa kaydirigubbakcemile3
1 kasım şu an muhtemel doğum tarihi belkim ben de ekim annesi olurumm kıız
ikili için bence de insanları boşa strese sokuyo gibime geliyo
hanimlar masallah sizin ve tatlislarin guzel haberlerini almak benide mutlu ediyor. mutlulugun yaninda umutlandiriyor.ben hala bebegini gorememis biri olarak sabirla onumuzdeki ayin 20 sini bekliyorm.bu arada cok sislik oluyor. karnimin cikmasi bu aylar pek normal gibi gelmiyor bana. aslinda biraz kilolu hamile kaldim:eek:yani 1
.58 boyunda 62 kiloyla hamilelige basladim simdi58e dustum.sevinsemmi uzulsemmi bilmiyorum.korkum bulunduum yerde her seyi istedigim gibi yiyemiyorum.cocuk vitaminsiz kalmaz ins.hos turkiyede olsamda bu koku hassasiyetiyle yiyemem ya.hepinizi opuyorum tatli anneler a.s.:nazar:

ay canımm valla zor oluyo beklemek ama geçiyo bişekilde
kilo konusunda da ilk aylar beslenme o kadar önemli diilmiş ama 3 aydan sonra önemli ya ben de kahvaltı yapamıyom sabahları

saolun kızlar cok tesekkur ederım
eger bebısler gosterırse 3 hafta sonra gorucez cınsıyetlerı ınsallah
benım pek umudum yok göstereceklerınden ama
bı gıdelım bakalım
burda sızlerın cınsıyetler daha bellı olmamısken
benımkılerın bellı olacagına ıhtımal vermıyorum

bı gıdelım bakalım

yaa sen de o zaman 12 haftalık olcan ama yaa bizimki niye sölemedi yaaa kafamçokkarıştı

ya yakınlarda kim gidicek doktora benim nezaman gideceğim belli deil daha .cinsiyeti ilk öğrenen kim olucak kaçıncı haftada ölüyom meraktan .
kartanesi hemen tickerinida deiştirmiş Allah iyiligini versin kıss

ya yakınlarda kim gidicek doktora benim nezaman gideceğim belli deil daha .cinsiyeti ilk öğrenen kim olucak kaçıncı haftada ölüyom meraktan .
kartanesi hemen tickerinida deiştirmiş Allah iyiligini versin kıss

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
nesliden kıskandııımm

ıncisu coook gecmiş olsun canım...

Kartanesi seninde gözün aydın, biraz daha meraklanıcaz artık ama bebiş iyi olsunda bekleriz biz merakla:)

bı gıdelım bakalım

ayy canım geçmiş olsun dikkat et kendine :1hug:

kartanesi gözün aydın canım bebişini görmüşsün :emir_bebek:
kızz sen de atsana ulturason resimlerini bebişin -tatlicadiarzu- alkisalkisalkis

karazeytin çok tatlı olmuş canım göbüşün :CüvCüv:
bende bugün ekleyecektim ama arkadaşlar
dün üzücü bir haber aldım çok yakın bir tanıdığımız vardı
kendisi öz amcam gibiydi o vefat etmiş dün senağlama
cenazeye de gidemiyeceğim cuma tatilmiş ya
artık perşembe akşam anca gideriz çünkü başka şehirdeler
biraz rahatsızlandım yattım o yüzden unuttum fotoyu felan

Bende dün akşam konsere gittim, orada beni gören herkes güzelleşmiş olduğumu kızım olacagını söyledi, beni bir görseniz gülmekten ölürdünüz herkeslere "yok ben güzelleşmedim, o makyaj makyaj" diye laf anlatmaya çabalıyodum:)

kızz sen de atsana ulturason resimlerini bebişin -tatlicadiarzu- alkisalkisalkis

bnede bugün ekleyecektim ama arkadaşlar
dün üzücü bir haber aldım çok yakaın bir tanıdığımız vardı

başın sağolsun canım Allah rahmet eylesin sabır versin tüm yakınlarına. dikkat et kendine bebişini üzme :sm_confused:

İncisu coook gecmiş olsun canım...

Kartanesi seninde gözün aydın, biraz daha meraklanıcaz artık ama bebiş iyi olsunda bekleriz biz merakla:)

sağol canımm

sağol canım akşam eklerim heralde
senin de başın sağolsun dikkat et kendinee
Bende dün akşam konsere gittim, orada beni gören herkes güzelleşmiş olduğumu kızım olacagını söyledi, beni bir görseniz gülmekten ölürdünüz herkeslere "yok ben güzelleşmedim, o makyaj makyaj" diye laf anlatmaya çabalıyodum:)

kızıım güzellerşirsen oğlun oluur :nazar: kız annenin güzelliğini alıyomuş
ben çirkinleştim kızımmı olcekkiii

Başın sağolsun, mekanı cennet olsun arkadasım...

kızıım güzellerşirsen oğlun oluur :nazar: kız annenin güzelliğini alıyomuş
ben çirkinleştim kızımmı olcekkiii

Ay ters yazmısım zaten herkes erkek olacak dedi ben zaten kız istiyommmm (tabii bebiş simdi erkekse bunu hissedipte üzülmesin) erkek olrsada severimmmm ama sanki kız olursa daha sirin olur:teytey:

canım güzelleşirsen oğlun olurmuş erkek güzelliği anneye bırakırmış yerimseniben

kız kartenesi çirkinleştinmii yok canım inanmam :jeyyar:bende eşime soruyorum

çirkinleştimmi güzelleştimii çok politik cevap veriyor ilk gördüğüm

güzelliktesinkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

çok sağolun kızlar tşk ederim
üzülmeyeyim diyorum ama yinede aklıma gelince kötü oluyorum benneyaptımki
görmüyorum ya çocukları felan şimdi iyiyim
ama gidince nasıl olurum bilemiyorum

canım güzelleşirsen oğlun olurmuş erkek güzelliği anneye bırakırmış yerimseniben

kız kartenesi çirkinleştinmii yok canım inanmam :jeyyar:bende eşime soruyorum

çirkinleştimmi güzelleştimii çok politik cevap veriyor ilk gördüğüm

güzelliktesinkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

kızlar ya sanki ben çirkinleşiyorum gibi
bazende bakıyorum süper olmuşum
anlamadım gitti kaydirigubbakcemile3
senin eşinde tam politikacıymış destna :jeyyar:
aman sağlıklı olsunda ne olursa olsun :emir_bebek: :ecrin_bebek:

günaydın arkadaşlarrrrrrrrrr....
nasılınız vallahi bens anah süper bir haber aldım şuna mütişimmm.... 1 mayıs resmi tatil olduğu için cuma tatil 2 mayıs c.tesi sendika düzenine göre tatil 3 mayıs pazar zaten tatil 4 mayıs pazartesi dr ye gidecem tatil 5 mayıs salı doğum günüüm oda benden tatilllllllll-tatlicadiarzu-

X