2009 Kasm Anneleri

kartenem julim cok saolun
5,5 haftalık
ocak annesi olucam galiba
cok istiyordum ocak annesi olmayı yerimseniben :lepi:

hala nasıl şaşkınım bilemezsin
eşim hala inanmıyo o kadar şaşkın ki kaydirigubbakcemile3
bende yarın doktora gidicem
bebişim insallah beni bu sefer terketmez

nannnnnnnnnnnnn tutmayın beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:dance::dance::dance::dance::dance::dance::nazar::nazar::nazar:

inşallah canımm inş..
dr.a git gel bize de yaz tımmammııı kaydirigubbakcemile

tamam kartanem nurtanem yarın gelir gelmez yazarım yerimseniben
şimdi siz bana ders vereceksiniz zaten ne zaman ne oluyo diee yerimseniben

nannnnnnnnnnnnn tutmayın beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:dance::dance::dance::dance::dance::dance::nazar::nazar::nazar:

nesleeeeeeeeeeeeeeeeem :dance: :dance: :lepi: :lepi:

canım sorma o bulantıları 2 gündür bende de var sabahları özellikle mahvetti ya 3. ayı doldurcam yeni başladı hayırdır inş. fazla dvam etmez umarım

pişştt fazla zıplamaa tosuncuğu rahatsız etme bakemmm :mymeka:
yavaş yavaş oyna oynıcaasan

tamam kartanem nurtanem yarın gelir gelmez yazarım yerimseniben
şimdi siz bana ders vereceksiniz zaten ne zaman ne oluyo diee yerimseniben

veririz veririz sen hiiç merak etmeee :lepi:

canım sorma o bulantıları 2 gündür bende de var sabahları özellikle mahvetti ya 3. ayı doldurcam yeni başladı hayırdır inş. fazla dvam etmez umarım

ayy aynen mevzeyim yaa ben 12 haftayı bitiriyom yoktu bulantı bende aklıma tükürem dün kuru yemiş yedim eccük işyerinde öğleden sonra
anam serviste bi midem bulandı zor indim valla kötü şeyer oluyodu askalsınnn :eek:
eve gittim yattım hemen sabah da kötü oldum biraz -tatlicadiarzu-

vallahi canım bende aynı durumdayım acayip bir mide bulantısı var
benim mide bulantım yok diye hava atarken 7. haftadan sonra başladı helede arada bir tutuyo ki yemek kelimesinden bile midem bulanıyo :1no2:

pişştt fazla zıplamaa tosuncuğu rahatsız etme bakemmm :mymeka:
yavaş yavaş oyna oynıcaasan

evet nesli çok zıplama yavaş yavaş oyna hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

kızlaaaaaaar öğleden sonra gidiyom doktoraaa çok heyecanlıyım yaa en son çizgi kadardı miniğimm

yat uyu anammm yaaa ne kalktııınnnn
evde olsam da uyusaydım yaaa mirmirmirmir

Offf ilk zamanlarda acaip uyku yapıyordu yataktan kalkamıyordum ama simdi maaşallah neredeyse hamile oldugumu unutacak durumdayım :nazar: aman Allah korusun kendim kendime nazar degdirmeyeyim ama bir yadanda resmen korkmaya basladım yoksa ben hamile değilmiyim yada birşeymi oldu diye. Neyse kötü düşünmeyeyimki kötü olmasın.
:nazar::nazar::nazar:

kuzulularımmm okul yolu göründü bana
öpüyorum hepinizi
gelince iyi haberler okumak istiyom ona görea.s.

inşallah hayırlı haberlerle geleceksin canım :1hug:
bizi merakta bırakma haberlerini en ertken ulaştır bize delikafadulden
eve döner dönmez (inş. midem falan bulanmaz da uyumazsam tabüü) yazcem sizeee
Offf ilk zamanlarda acaip uyku yapıyordu yataktan kalkamıyordum ama simdi maaşallah neredeyse hamile oldugumu unutacak durumdayım :nazar: aman Allah korusun kendim kendime nazar degdirmeyeyim ama bir yadanda resmen korkmaya basladım yoksa ben hamile değilmiyim yada birşeymi oldu diye. Neyse kötü düşünmeyeyimki kötü olmasın.
yok kıız korkma sen 2. trimestere girdin yaa ondan böle ben okudum bu dönemde halsizlik kalmıyomuş
ya ama benim niye hala uykum vaaar 12. haftayı da mı bitirmem lazımm
eee Cuma günü birden cin gibi mi olcemm :roflol:
öpüyorum hepinizi

hadi efladımmm allah zihin açıklığı versin
karşıdan karşıya geçerkene dikkat et yevruumm

hepınıze tesekkur ederım arkadaslar...cok mutluyum ve mutluluğumu benle paylastığınız ıcın exstra mutluyum:))))ama endıselıyım bıraz nebılıyım,dr.daha ağır gecer hamıleleığın dedi.bıde erken doğum ve sezaryan olabılır.hersey allahtan gercı kalbımızi gusel tutalım değilmi???hepınıze tekrar tesekkur ederım gercekten aile gibimi olduk ne hepınız cok tatlısınız................

canımmm gönlünü ferah tut anacım endişelenme şimdiden allah yardımcı olacak inşallah sağlıcakla alacaksın minişleri kucağına hepimize allah yardım etsin sağlıcakla alalım kucağımıza sen artık kendine daha fazla dikkat etmek zorundasın tamammı tatlım

kızlar bende kasım annesi olucam benide eklerseniz sevinirim listenize yaş 30 kontrol 5 mayıs

hoşgeldin canım hayırlı olsun sen nereleredeydin bakem bu zamana kadar dur benim karşılama törenimden sanada yapim kaydirigubbakcemile a.s.

mrhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.bende inşallah kasım annesi olucam şuan 1 kasım gibi görünüyo...

sende hoşgeldin nan nerdesiniz siz yahu bu zamana kadar bakem kaydirigubbakcemile hayırlı olsun bu arada tatlım a.s.

arkadaşlar ben de 10 haftalık hamileyim. :CüvCüv: yıllardır mide problemlerim var. gebelikle ve baharla birlikte mide yanmalarım ve reflü şikayetlerim arttı. bir arkadaşım havuç suyu önerdi. denedim bende oldukça işe yaradı. içince sanki insanın midesinin içinde ikinci bir katman oluşuyor hissi veriyor. deneyin belki sizlerde de işe yarar

işte bir geç kalmış daha tatlım sende hoşgeldin hayırlı olsun neredeydin bakem bu zamana kadar kaydirigubbakcemile a.s.

süper yaa:teytey:
kıs dikkat ettimde ağzına aynı sen bıcır bıcır konuşuyo baksana
ayy kız benimde gittiğimde aşa yukarı böle bir görüntü olcek heralde
eşime de gösterdim bak bu gittiğimizde böle falan olcek diye
o da herşeyi belli olcek ya:teytey:ni diye sevindi ya
geri sayım başladı son 2 gün inşallah hayırlı haberlerle gelirim

ayyy dimi bende dr a öyle söyledim aaa aynı ben ağzı burnu dedim guldu kaydirigubbakcemile3 sende gittğinde aynen bu kadar büyümüş olacak vede sana el sallayacak annesii :emir_bebek:

günaydın güzel kasım annişleri a.s.
fahri kasım annesi olaraktan size müjde vermeye geldim
tekrar hamileyim :lepi: :lepi:

allahhhhh tutmayınnnn nana beniiiii hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :dance: :dance: :dance: :dance: a.s. a.s. canımm süper bir haber bu tebrik ederim seni inşallahh sağlıcakla kucağına almayı nasip eder rabbim

kızlaaaaaaar öğleden sonra gidiyom doktoraaa çok heyecanlıyım yaa en son çizgi kadardı miniğimm

en son çizgi kadardı ama şimdi kocaman bebiş olup sana el salalayacak ayaklarını oynatacak belki kutu belki pipi gösterecek hihoyyyt hihoyyyt sabırsızlıkla senin gidip gelmeni bekleyecem burda kartanem tammamı

Günaydınn yine karga kahvaltısını etmeden uyandımmm....
Nasılsınız bakalım???

ooo günaydın sabah şerifleriniz hayır olsun martt hanımmm nassın eyisin kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarr ilk kez bu saate kadar uyuyakalmışım.ama gece uyayamadım hiç ne güzel haberler bunlar ay juliet hamileymiş hayırlısı canım çokk sevindim kartanesi nasılsın canım senden çok ben heyecanlıyım diycekmi sana doktorrr ne zaman gidiyon tatlım

yahu sen niye her dakika kafana takacak bişi buluyosun zopamı istiyon sen marttt kaydirigubbakcemile :eek:klava: kıs ne güzel maşallahh artık hamişliğin güzel günlerini yaşıyosun hihoyyyt :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

öpüyorum hepinizi

şimdi okullu oldukk sınıfları doldurdukkkkk kaydirigubbakcemile3
bana bak yeşil ışık yanmadan geçme sakın karşıya dikkatli git gel emi yevrummm -tatlicadiarzu-

inşallah o günlere bizlerde geliriz :Saruboceq:
uyku diye çıldırıyorum anlatamam kafamçokkarıştı
canım bişey yoktur aklına kötü şeyler getirme :sm_cool:
en rahat dönem 4-6 ay olduğumuz dönemmiş ya ondandır :CüvCüv:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr cümleten günaydınnnn aşada görüyom sizi saklanamassınız benden aseba,destna,jjuliettt,kartanesi,nesli,sevda çiçeği -tatlicadiarzu-

X