2009 Kasm Anneleri

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr cümleten günaydınnnn aşada görüyom sizi saklanamassınız benden aseba,destna,jjuliettt,kartanesi,nesli,sevda çiçeği -tatlicadiarzu-

günaydın canım niye saklanalımdelikafadulden nasılsın keyifli uyandım bu sabah güzel haberlerle sen nasılsın canımcıma.s.

yahu sen niye her dakika kafana takacak bişi buluyosun zopamı istiyon sen marttt kaydirigubbakcemile :eek:klava: kıs ne güzel maşallahh artık hamişliğin güzel günlerini yaşıyosun hihoyyyt :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:-

Benimde çilem varmış çekecek... Aaaaa banada yazık ama en önden ben gidiyorum diye ne desem ipleyen olmuyo valla, iki hafta sonra sizlerde benim duygularımı yasadığınız zaman yaygara oluyor amme!!! O zaman aranızdan bi kişi benim bu dediğimi desin kırıveririrm valla kafasını :eek:klava: zaten gelmişte olcam o zamana.....

Yok valla cok dertliyim kasımda ilk olacagıma, ekime sonmu olsaydım acep diye düşünüyom artıkın :uhm:

günaydın canım niye saklanalımdelikafadulden nasılsın keyifli uyandım bu sabah güzel haberlerle sen nasılsın canımcıma.s.

günaydınnnn bende keyifliyim allahıma şükür iyiyimde hemde sabah sabah güzel haberler aldım bende mutluyum heleki jjulietin verdiği haberi okuyunca kalbim güm güm güm attı sevinçtenn hihoyyyt

Benimde çilem varmış çekecek... Aaaaa banada yazık ama en önden ben gidiyorum diye ne desem ipleyen olmuyo valla, iki hafta sonra sizlerde benim duygularımı yasadığınız zaman yaygara oluyor amme!!! O zaman aranızdan bi kişi benim bu dediğimi desin kırıveririrm valla kafasını :eek:klava: zaten gelmişte olcam o zamana.....

Yok valla cok dertliyim kasımda ilk olacagıma, ekime sonmu olsaydım acep diye düşünüyom artıkın :uhm:

kıs marttt çilem yazmışsınya çilek diye okudum canım çilek istedi :roflol:
bana bak öle ekim sonu doğurayım diye kaçamassın bu topiğe girdiimmi burdan çıkış yokkkk kasımda doğurcaksın o kaaaaaa kötükedihüso :jeyyar:

Günaydın kızlar
dün doktora gittik yavruş kocaman olmuş eee tabi ben de 11 haftada 5 kilo almışım yuh bana
kımıl kımıldı garanti bu kız olucak ve dansöz :)))))
yaşadığım yerde 2 li test yapılmıyormuş yarın 2 li test için çanakkaleye gidicez.
ama kendi doktorum aç karnına dedi
çanakkaledegideceğim doktor fark etmez tok karnınada gelebilirsiniz dedi
yaptıran arkadaşlar siz aç mı tok mu gittiniz?

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr cümleten günaydınnnn aşada görüyom sizi saklanamassınız benden aseba,destna,jjuliettt,kartanesi,nesli,sevda çiçeği -tatlicadiarzu-

sanada günaydın -tatlicadiarzu-
senden mi saklanacağız işimiz vardı herhalde :jeyyar:

Günaydın kızlar
dün doktora gittik yavruş kocaman olmuş eee tabi ben de 11 haftada 5 kilo almışım yuh bana
yaşadığım yerde 2 li test yapılmıyormuş yarın 2 li test için çanakkaleye gidicez.

canım ben yaptırmadım henüz ama bana da doktorum aç karna gel dedi kan alınacak ya bizden heralde ondan olsa gerek ....

Günaydın kızlar

günaydın su
ya canım bende bu hafta içi yaptıracağım 2 li tesi
ama gecen haftalarda arkadaşım yaptırdı oda nasıl yapıldığını bilmediği için aç gitmiş dr a ve bebk hiç kımıldamıyomuş yerinden dr arkadaşıma karnın açmı senin demiş efet cevabını duyuncada hemen git bir güzel karnını doyur gel demiş döndüğünde tekrar bakmışlar bu seferde o kadar herketliymişki hiç yerinde durmuyormuş bende tok karnına yaptıracağım bol bolda meyve suyu içeceğim bana gene el sallasın diye hihoyyyt

sizlere doyum olmaz daha kahvaltı yapmadım ev de dağınık toprlıyım geliyorum canlar

bu arada su 5 kilo fazla deilmi canım biraz konrol et valla sona nasıl doğurcaz ideal kiloyla hamilleği bitirmek lazım

sizlere doyum olmaz daha kahvaltı yapmadım ev de dağınık toprlıyım geliyorum canlar

bu arada su 5 kilo fazla deilmi canım biraz konrol et valla sona nasıl doğurcaz ideal kiloyla hamilleği bitirmek lazım

vallahi bende 2 kğ almışım dikkat ediyorum birazcık
ama kilo almamın nedeni uyku
yemekten sonra uyku bastırıyo uyuyorum bende napim
zaten gündüz işte yoruluyorum akşam da yatayım dimi ama kaydirigubbakcemile3

vallahi bende 2 kğ almışım dikkat ediyorum birazcık
ama kilo almamın nedeni uyku
yemekten sonra uyku bastırıyo uyuyorum bende napim
zaten gündüz işte yoruluyorum akşam da yatayım dimi ama kaydirigubbakcemile3

en son 10 haftalıken doktorun orda tartılmıştım 2 buçuk kilo zayıflamıştım bulantım olmadı ama kullandığım ilaçlar iştahsızlık yaptıı bu hafta iyyiydim bende aldım heralde doktora gidince görcezyerimseniben

boncukx nerdesin kız iyisin inşş anlat bakem ben bi alışverişr çıkyorum 5 dkya gelirim

Nazlı cım üzülmene üzüldüm hemen böyle bırakma kendini olumsuz düşünme. Rabbim çok büyük. her denende doğru çıkmıyor. yiğenime hamilelik sürecinde kafası küçük gelişim geriliği olabilir demişlerdi dünyamız alt üst olmuştu şimdi Allaha çok şükür 2 yaşında ve cin gibi hiç öyle bişey çıkmadı bile. Rabbim çok büyük dua et ve olumsuz düşünem asla canım..

İyiyim cnm bu gün ben.Dün gece yarısına kadar çok araştırma yaptım umutlarım kötü düşüncelerden çok fazla hepsi sağlıkla yavrularına kavuşmuş inşl bizdende iyi haberler gelecek..İçim sızlıyor tereddütlüyüm ama bu duyguda oldukça normal sanırım..Çok tşk ederim a.s.

nazlım canım geçmişi öylece bir okudumda panik yapmşsın sanırım
gönlünü hoş tut canım
sen gerekeni yap canım takdir yüce allahtan canım
ama tedirgin olma sakın.dediğin gibi 2.kez test gerekiyorsa yaptır
zaten risk ihtimali yok gibi bişey canım
bir dahakine güsel haberlerini bekliyoruz

Panik yapmak ne demek dün bütün gün ağladım:)Kesinlikle Allahın vardır bir bildiği ama içimdeki ses iyi diyor ..Hayırlısı zeytinim çok tşk ederim a.s.

canım, sakin ol demesi kolay tabi ama sende iyice düşünüp karar ver birşeylere. tabiki bunu yaparken çabukda olmak lazım. doktorun amniyosentez diyorsa onuda yaptırıcaksın onlara güvenip ama önce testi tekrarla.

bugün nette ikili test sonuçları diye okuyordum. testin negatif çıkması bebekte illede birşey olduğunu göstermez diyordu. Rabbime sığınıcaz Nazlıcım, elimizden başka ne geliyor ki. bu yavruları isterkende ona sığınıp, gece gündüz gözyaşları içinde dualar etmedik mi? yine Rabbime sığınıcaz, hep beraber dua edicez canım. kendinde ne güzel diyorsun, yiyecek ekmeği varsa gelicek bu bebişler hayırlısıyla.

benimde ikili testim yarın. kaç gündür uyku uyuyamıyorum. kafam kazan gibi, yüreğimin tam üstüne kaya oturmuş gibi. çok ama çok korkuyorum. benim bu bebekten önce 3 tane de kaybım var. beni neler bekliyor bilemiyorum, ya sonuç kötü olursa diye düşünmeden edemiyorum. Rabbim hiçbirimizi kaldıramayacağımız yükle imtihan etmesin.

hadi canım, bir kaç hafta sıkıntılı geçicek belki ama sonrası feraha ericek inşallah.a.s.

Kesinlikle birkaç hafta sürecek bekleme süresi tabiki çünkü bu test 16, haftada yapılıyor ve ben teredütle yaşayamam 9 ay ölüp ölüp dirilemem çok iyi doktor bulmam gerekiyor ve araştırıyoruz bu hafta içinde inşl bulup kendi doktorumda dahil tüm kontrolllerimi yaptırıp amniyosentezi düşünebilirim..Bunuda kendim için değil kesinlikle bebek için düşünüyorum.Sağlıkla dünyaya gelmek onun en büyük hakkı.Ki Allah izin verirse öylede olacak..Tşk ederim canım a.s. a.s.

Nazlııııııııııııı Almayayım ayağımın altına seni şimdi!!!!
Deli gacı ne meraklıymışsın sen evhamlanmaya vallahi şaşırdım. Yav bence asıl %100 risksiz deselerdi panik olurdum:1no2:, aksi gibi bugüne dek kimin ikilisine üçlüsüne acaba mı dedilerse hep yanıldıklarını gördüm.
Yani orda insan faktörü var, milim değil mikron oynasa tüm sonuç değişebiliyor.
Bak valla İzmir şurdan kaç saat, ayağım da alışık, sokağı sokağına bulur ensene yapışırım. Deli etme beni!!! Benim bıdığımı da germe! benneyaptımki

Tırssstım:)))Bende dünden beri okudukça bilinçlendikçe yanıldıklarını gördüm dedim Allahım nolur bizdede öyle olsun sonuçlar tertemiz çıksın .Yok bıdığıda germiyorum şimdi tam tersi hep iyi düşünüyorum sadece ben değil abiside babasıda.Eşim bilseydim bu şekilde birşey olduğunu yaptırmazdım diyor..Düşünsenize oğlumda aldığımız riski..Tşk ederim Neslim a.s. a.s.
canim panik yapma demesi kolay ama gercekten 100/2 bisey degil ki ikili testin %15 e kadar yanilma payi var..hem bundan sonra üclü var onuda yaptircaksin bisey cikmayacak bak görürsün..sen simdiden böyle yipratma kendini sonuclarada fazla takilma sonucta insan eliyle yapilmis seyler herzaman yanilma payi olur bilmiyomusun:eek:klava::eek:klava:

İnşallah canım bunların hepsinin yanılma payı var riski tahmin ediyorlar zaten hastalığı değil ama biliyorsun anne kalbini riske bile tahammülümüz yok hiç birimizin dün gece yattığımda hep dua ettim Rabbim hiç hiç birinize yaşatmasın bu duyguyu sağlıklı haberleri birbir alalım inşl. Tşkler cnm a.s.
Ablacım canım benim merak ettim nasılsın diye mesajlarına baktım buraya yazdığını görünce dayanamadım :çok üzgünüm:
Bi sorun mu var ben anlayamadım :uhm: inşallah iyisinizdir.

Burdaki bütün anneler bebekler hepiniz allaha emanet olun sağlıkla birbirinize kavuşun inşallah :Saruboceq:

Bonusum küçük bir sorun var hayırlısıyla atlatacağız inşallah ablacım.Sen sadece dualarını bizden esirgeme.. detaylı anlatırım.Kızları üzmeyelim yeniden a.s. a.s.
Günaydın kızlar
Oyy oyy maşallahhh Su canım Allaha emanet çok sevindim ikili testte tok aç farketmiyor yemeğini güzelce ye sağlıkla git gel canım...Kırk bin kere maşallah :1hug:a.s.:nazar:

asebam canım gelişmeler işte amniyosentez testle doktorların bakmasıyla olacak ama bugün kalbimi çok ferah tutuyorum içimde rahat nedense okuduklarımdan öğrendiklerimden sonra herkezin bu riskte olduğunu iyi birşey olduğunu vsvsv hepsini anladım canım a.s.

X