2009 Kasm Anneleri

aklıma geleen basıma geldi
değerim yüksek cıkmadı
iki gün sonra tekrar gitcem senağlama
bişi olmaz dimi senağlama

regli geciktikten iki gün sonra 167 idi
altıncı günü 421
doktor iki gün sonra tekrar gel dedi
kan testi yaptırcaz
o zaman kesin belli olacak ne olacağı

Kuzucuk, bi baştan anlatır mısın hele. Şimdi x gününde yaptırdın 167 çıktı ..öbür yaptığında da 421 çıktı . bu iki test arasında kaç tam gün var?? 4 mü yoksa 4 ten biraz daha az mı?? yani saat anlamında. hani 48 saat hesabı ya bu, 45 saat ya da 50 saat arayla yaptığında bile fark olabilir. Olabilir kuzum seninki düşük değerli ilerliyordur. Bu ne! daha başında mendillere sarılma modundasın!! Aklına kötü örnek getirmeye çabalayacaksan işin çok kolay dünya kadar hüzün var etrafta, kötü hikaye var :dilcikar:
bence değerler kabul edilebilir oranlar dahilinde yükselmiş, bu yaptığında da yükselmeye devam ediyorsa ne ala! şimdi böyle dertlenip kendini üzmeye hakkın yok, benim susamıma yazık değil mi orda huzur, sevgi ve umut beklerken:mymeka:

tamam bee ne bağrıyon senağlama ağlamıcam

regli gecince2 gün sonra ( 7 subatta günü) 167 cıktı
11 subatta 421 cıktı
cok düşük değilmi
yarın yine yaptırcam doktor dedii

11 subatta 421 cıktı
cok düşük değilmi
tamam madem, iyice için rahat etsin diyosan aynı saatte vermeye çalış he mi datlum.
çok tartakladım biraz da seveyim şimdii:1hug:

OOOO OOOO OOOO cevremizdeki kötü olaylara bakarsak hiç birimizimin gülmemesi ve yaşadıklarımıza sevinmemesi lazım ya bir şey olursa diye.. vallhi oyle hikayaler duydum ki Allahım yeterki istesin imkansız olan bir şey yok yani....Bak dayımın kızı 29 yaşında erken menopoza girdi ve fazla kilolarından dolayı rahim duvarı kalınlaştı drler kanser olursun dedi 4 tane dr cocğun olmaz kıksırsın dedi adet olmayan kadın bir gün sadece bir iki damla kan ile adet oldu ve o ay hamile kaldı düşünebiliyormusun ................

senin konunla alakalı değil ama yarabbim yeterki istesinnnn değerin geriyede bile gitse SEN duanı eksik etme...... biizmde dularımız seninle

DİMİ AMA KIZLAR CATLAĞIM FELAN AMA DOĞRU DİDİM DİMİİİ -tatlicadiarzu-

iyiki varsınız kızlar :1hug:
yoksa bütün gün ağlayıp zırlamıstım
şimdi rahatladım
bebişim benimle
beni hissediyo bende onu hissediyorum
ayy bak tekme attı :roflol: :roflol:

canım ya sen harıkasın bayılıyorum sana bana da cok moral vermıstın :)

hoşgeldin sende meleginde..bizde tedirginiz emin ol hepimzide şuan tedirginlik heyecan sıkıntı var..bundan sonra böyle 9 ay boyunca hep birşyeden tedirgin olacaz..

kizlar ben bugun doktora gittim
5 haftalık hamilesin dedi
iki tane kese var dedi
biri 0,85 cm biri 0,65 cm
şoktayım kızlar

maşallah ikiz hee..bende ikizleri severim yigenim var ikiz ama biliyorum biraz bakımı masrafları çok oluyor..aman olsunlarda onlarda bir şekilde geçer..hayırlı olsun bu arada hoşgelniz..

aklıma geleen basıma geldi
değerim yüksek cıkmadı
iki gün sonra tekrar gitcem senağlama
bişi olmaz dimi senağlama

julicim dur cnm ya inş birşeycik olmaz allah izin verirse..sen önce ferah tut kendini aklına kötü birşey getirme..degerin çok düşük degil sanırım normal degerler arasında olmalı..hadi bir silkelen hayırlısı il inş.degerinde çogalır keseyide görürsün..

11 subatta 421 cıktı
cok düşük değilmi

cnm doktorunmu düşük oldugunu söyledi..dua et balım hakkında hayırlısını iste lütfen sonuç ne olursa olsun üzme kendini önce senin saglıgın..içini ferah tut bebegin seninle..kaydirigubbakcemile5

YA AZICIK HAVA DEĞİŞSİN

ben siz bir şey soracam akşam yaprak dökümünü izlediniz mi... benim anlamadığım bir şey var

leyla ( manyağı Çok üzgünüm çoook) ile oğuz ( nöğğğğ) bizim bu aralar bebeklerden dolayı yapamadığımız işimi yaptılar ben çok şey edemedim konuyuda:jeyyar::jeyyar:Şeniz

normalde sabah ufaktan bulantı öğleden itibaren şiddetli bulantı olurdu.
Dün belki biraz da heyecandan iyi hissettim kendimi hatta geçiyo galiba dedim.
Ay eşekler kovalasınmış beni.
Artık tam usulüne uygun boş mideyle sabah aktivitesi başladı.
Doktor civanımın dediği zencefil bal sıcak su kokteyline başladım (eccük de limon sıktım)
karabiberli gibi. Bakam işe yarayacak mı.
Nan kendimi piyon gibi hissediyom öyle önden önden!
Ekim analarına gidicemkaydirigubbakcemile3

neslüü neree gidiyoooon

berat efe bende yarım yamalak izledim
ama çicek falan geldi leyla ya oğuz dan dimi
ayy allahım dizininde pohunu cıkardılar

tekmeledi heee juli..maşallah size.. kızlar bugün keseyi görmeye gidecem...inş görürüm dua edin lütfen hayırlısı ile gidip gelmek nasip etsin..

nesli senin KIZIN olcak bak gör catlak demişti dersin içime doğdu-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile5

nesli bende bu sabah bulantısı uyandım hatta öyle güzel bir kahvaltı yaptımki beratefe gibi beslenmeye başladım :)

iyiki varsınız kızlar :1hug:
yoksa bütün gün ağlayıp zırlamıstım
şimdi rahatladım
bebişim benimle
beni hissediyo bende onu hissediyorum
ayy bak tekme attı :roflol: :roflol:

jjuliettcim takma kafana bebişini düşün relax ol bu arada tekmeyi ben bile burdan duydum -tatlicadiarzu-

berat efe göya yatmışlar ama bilmem belki öyle izlenim vermek içindi ..anlamadım bende..belkide degin gibi..

tekmeledi heee juli..maşallah size.. kızlar bugün keseyi görmeye gidecem...inş görürüm dua edin lütfen hayırlısı ile gidip gelmek nasip etsin..

mavideniz bak bende heyecanlandım şimdi kaçta gideceksiniz hadi inşallah görüp gelirsiniz bizide merakta bırakma dörtgözle yolunu bekleriz ayy bende haftasonu gideceğim ne kadar heyecanlıyım.hadi hayırlısı ile git gel

kızlar 1 buçukta mesaim başlıyor geri doktordan çıktıgı gibii pırr işte olacam..inş görürüm ya kızlar kasık agrılarınız varmı benim hala tek tarafta genelde agrım oluyor..

juli nerde idi bu takvim..bana da sanırım kız diyordu bu takvim tam hatırlamıyorum ama..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…