2009 Kasm Anneleri

kizlar ben bugun doktora gittim
5 haftalık hamilesin dedi
iki tane kese var dedi
biri 0,85 cm biri 0,65 cm
şoktayım kızlar

hemde ikiz maşallah subanallah :emir_bebek::emir_bebek:
Allah hepinizinkini hayırlısı ile kucağınıza almak :CüvCüv: nasip etsin heyecanınızı okuyorum valla kendim geliyo gözümün önüne ne tatlı bi heyecan yaa

iki tane kese var dedi
şoktayım kızlar

gözün aydın canım. senin adına çok sevindim.:1hug: senin kan değerlerin yüksek miydi?

Rabbime çok şükür benim de kesem göründü. kızlar bu ne hız? yazdıklarınızı okurken uyuyacaktım. arada bir özet geçilse ne güzel olur.

bi ara strese girip bakmamaya karar vermiştim burayı yok dış gebelikmidir kese görünmüşmüdür filan diye. ama şimdi okudukça rahatladım kızlar. hepinizin gösü aydın.

esterya cım çok sevindim canım ya Rabbim hayırlısıyla kucağıan almayıda nasip eder inşallah bütün stresler boşaymış şükür.

nesli cim canım ya ne güzle için rahat etmiştir hep böyle güzel gider inşallah..

beratefecim maşallah herkes öğrenmiş mutlu olmuş :)

ben daha dr ye gitmedim biraz daha bekleyip inşallah gidince keseyi ve kalp atışını duymak istiyorum hayırlısıyla. epey stres yapmıştım ağrılarım çok fazlaydı ama bugün toparlanmaya başladım. umarım herkes için herşey yolunda gider kızlar ..

iki tane kese var dedi
şoktayım kızlar

ayy maaşallahh ne güzel bi mutluluk....
yaa inşallah ikizdir :sm_cool:
keşke bende iki kese görsem
çifte bayram valla ne güzel...

aklıma geleen basıma geldi
değerim yüksek cıkmadı
iki gün sonra tekrar gitcem senağlama
bişi olmaz dimi senağlama

daha önce kaçtı şimdi kaç oldu değerin. hemen üzülme bakalım, Rabbim o kadar büyük ki.

benimde dünden beri kasıklarım ağrıyor ara ara. doktorum progestanın dozunu yükseltti birde her ihtimale karşı her hafta olmam içim iğne verdi. aman bebeğim sağlıcakla gelsinde herşeye razıyım ben.:çok üzgünüm:

hepinize merhaba kızlar Allah bebeklerinzii sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. benide alırmısınız aranıza bende bugün öğrendim hamile olduğumu benim tahminime göre 4+1 bugün. kasımda doğacak meleğim yani inşallah. ben hala inanamıyorum ve çok tedirginim benimle aynı durumda olan varmı

tebrik ederim canım hosgeldin aramızaa yerimseniben

iki tane kese var dedi
şoktayım kızlar

süperrrrrrr :lepi: ya ikiz cocuklra karsı öyle bi sempatim varki keske benimde olsa

merhaba kızlar sanırım bende hamileyimm:))

tebrikler lucky sağlılla kucağına alırsın insallah
yeni gelen arkadaslar yaş ve son adet tarihini yazsınlarda listeye asalım yerimseniben

daha önce kaçtı şimdi kaç oldu değerin. hemen üzülme bakalım, Rabbim o kadar büyük ki.

regli geciktikten iki gün sonra 167 idi
altıncı günü 421
doktor iki gün sonra tekrar gel dedi
kan testi yaptırcaz
o zaman kesin belli olacak ne olacağı

Guzelim hic moralini bozma bol bol dua et
Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin..
bir arkadasım derki.. rabbim can verdiyse iki tas arasinda olsa yeşerir .. der..

O nedenle rahatla , ve O na guven..

hepinize merhaba kızlar Allah bebeklerinzii sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. benide alırmısınız aranıza bende bugün öğrendim hamile olduğumu benim tahminime göre 4+1 bugün. kasımda doğacak meleğim yani inşallah. ben hala inanamıyorum ve çok tedirginim benimle aynı durumda olan varmı
tabi ne demek gel sende gel daha çok yerimiz var.. ama sana bir şey diyeyim mi rumuzunda tam sana göre olmuş.mart+kedi= HAMİLE :roflol:
iki tane kese var dedi
şoktayım kızlar

ESTERYAAAAAAA süper süper ya mütiş bir haber.. normal yollamıydı yoksa tedaviiydi özür dilerim hatırlayamadım........ inanmıyorum ya ne denir ki keyfini cıkar sen özel bir annesin....:lepi::lepi:

aklıma geleen basıma geldi
değerim yüksek cıkmadı
iki gün sonra tekrar gitcem senağlama
bişi olmaz dimi senağlama

dur hele bir yvaş yavaş ilerliyordu kaç cıktı hem .... salma kendini toparla lütfen yaaaaayasakkelime

merhaba kızlar sanırım bende hamileyimm:))

ohhhhhhhhh sende gel arkadaş hoş geldin sende tebrik ederim

Guzelim hic moralini bozma bol bol dua et
Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin..
bir arkadasım derki.. rabbim can verdiyse iki tas arasinda olsa yeşerir .. der..

O nedenle rahatla , ve O na guven..

saol canım
doktorun bir ümidi
ilk testi orda yapmamamız
baska yerde yaptırmam
o yüzden umudumuz var
2 gün sonra belli olacak

beratefecim insallah dediğin gibidir
ama bilmiyorum
etrafımdaki kötü olaylara bakıyorum
arkadasımda 7 haftada gebelik durmustu
ya öyle olursa
şimdi yavas ilerliyo ya durusa :çok üzgünüm:

cnaımcım guzel dileklerin icin sagol

benimki normal yolla tedavi degil canım..

ama tabi daha erken 2 kese var biri 0,85 cm biri 0,66 cm

bakalım gelişecek mi?

Dua ediyorum insallah ikisini birden kucagima alabilirim.

Ama tabi su da var hayatim feci zorlasicak :)

herkese günaydın arkadaşlar dunden beri ne çok şey yazmışsınız oku oku bıtmedi vallahi hemde aramıza bir sürü hamiş gelmiş ikizler gelmiş hepiniz hoşgeldiniz kızlar çok bereketli bir ay yaşıyoruz oh maşallah.

cnaımcım guzel dileklerin icin sagol

benimki normal yolla tedavi degil canım..

ama tabi daha erken 2 kese var biri 0,85 cm biri 0,66 cm

bakalım gelişecek mi?

Dua ediyorum insallah ikisini birden kucagima alabilirim.

Ama tabi su da var hayatim feci zorlasicak :)

esteryacım hayırlı olsun ne kadar güzel bir haber bu ikizlerin olacak allahın izni ile bende o kadar cok severimki ikizleri hem niye öyle düşünüyosun şimdiden hayatım feci zorlaşacak falan diye düşünme bence şimdi sadece bu hamileliğimiz tadını yaşayalım keyfini sürelim.:CüvCüv::emir_bebek:

X