2009 Kasm Anneleri

aranızda ki samimiyet güzel hoşuma gitti ama ne bileyim benim sizinle öyle henüz olmadı bende biraz çekindim ama katılmakta istedim aranıza..

çekinicek bişey yok kiii
bende kimseyi tanımıyorum julietten başkaaa
ama hiç senin gibi de düşünmedimmm
lütfen öyle düşünmeeee, ayrıca ben seni hiç öyle görmedim
gayet güzel paylaşımlar da bulunuyosun iletişimin de gayet açık...
bak daha birlikte göbişleri büyütücez
dur daha bu başlangıcı
:CüvCüv:

ayyyy ne güzel yazdın oyle ya bir an hayal ettimmm İnşallah ben gece uyumadık şikayetinini bile yapmak için sabırıszlanıyorum :jeyyar:-tatlicadiarzu-

herkese iyi akşamlar kızlar
ben kaçar
belki hastaneye giderim
aklımda durcağına karnımda dursun dimi :roflol: :roflol:

saolun kızlar ya dyanıldıgım görmek sevindirdi beni tşk edrim..berat efe hala agrıyormu dişin? turser ne tedavisi oldu tüp bebekmi? elifcim inş dedigin gibi o günlerde gelirde mamalarınıda konuşuruz.sagolun kızlar tekrar..

ya ben hala kendime güzel bir avatar yapamadım
hele bacılar bir el atı verinnn de yapalım yaw eksik kalmayayım ama malum iki bıdık var oana göre şey ederseniz pek sevnirimmm

deniz vallaha bak kedni de yazmış misal olsun ben şu beratefe çatlağını ilk defa görüyom:1shok: deli eccük galiba ama ona da kollarımız açık. Ya da onun kolları bize açık ya da ya da hepimizin kolları açık. Ay susturun beni . Deniz de get işine ya! Asıl ben kaçırıyom muhabbeti samimiyeti. Lavaboyla haşır neşirim bu ara, En baba dostum o!:roflol:

juli yapacakmısınız bugün sürprizi..gül güle git..elifcim zaten konuşmasını paylaşmasını çok seven bir insanım sadece yeterince kaynaşamadık snaırım diye üzüldüm..neyse henüz yeni tanıştık..sizleri sevmeyey başladım inanın bana çok ama çok samimiyim...

Son düzenleme:
neslüüü kıyamam sana cicim..madranı unutma be bacım yabana atme dedigimi bulantılara iyi gelir kusmayıda keser inş..pınar madran su okk madran ama bak unutma heeee

maviiiiiiii hemide nasılllllllll arkadaş aradı rakı bas dedi .. bende tabi kokudundan sarhoş olna ben pamukla rakı basavakmışımm düşünseneize ben leyla . haha evin yolunu bulalam bee
ayy leyla dedimde bu akşam yarak dökümü var dimi öğğğğ geldi o diziden bana ya

saygıyla önünüzde eğiliyorumdelikafadulden-tatlicadiarzu-sengözlerimebaksanablülülülülülü:sm_cool:laelaelaelaelae

neslüüü kıyamam sana cicim..madranı unutma be bacım yabana atme dedigimi bulantılara iyi gelir kusmayıda keser inş..pınar madran su okk madran ama bak unutma heeee
reklam spotu gibi oldu :)
madran madran, madran
gezmeyin o olmadan
yaşayın hamişliği
adam gibi çıkarmadannndelikafaduldendelikafadulden

he valla var bende izliyorum ama baydılar artık bakalım bu sezon son...bu bölüm yine işler çıgırından çıkacak ..helede bende bir wc ye gidem amma su içtim bakteriler gitsin diye..zaten 6 da çıkıyorum işten..mesaim bitmeden bir wc ye gidem ..hadi bana eyvallah ..hepiceginizi öptm..kendinize ve bebişlerinize iyi bakın güzeller..

beratefe canım yaprak dökümün de dilin sürmüş sanırsam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
haydi ben kaçarrrr azcık uzanıcam biraz ağrım varrr
görüüşürüz hamişşşşlerrr

neslüü delüüü kız valla reklam gibi oldu ama senin deyiminle daha çok benzedi reklama tamam tamam ben gidiyorum wc ye yoksa ahada buraya bırakacam..

ozaman bu çaltla kacar ... bak kaçar dedim aklıma behlül geldi ........ tamam tamam öptüm hepinizi

hepinize merhaba kızlar Allah bebeklerinzii sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. benide alırmısınız aranıza bende bugün öğrendim hamile olduğumu benim tahminime göre 4+1 bugün. kasımda doğacak meleğim yani inşallah. ben hala inanamıyorum ve çok tedirginim benimle aynı durumda olan varmı

hoşgeldin canım :)
merak etme o tedirginlik hepimizde var...önce keseleri görelim diyoruz, onu görünce kalp atışını duyalım diycez..sonra ense kalınlığı vs başlıcak...anlayacağın 9 ay 9 doğurucaz...kaydirigubbakcemile3

ama merak etme paylaştıkça azalıyo sıkıntılar...hepimiz birbirimiz için dua ediyoruz...:Saruboceq:

kizlar ben bugun doktora gittim
5 haftalık hamilesin dedi
iki tane kese var dedi
biri 0,85 cm biri 0,65 cm
şoktayım kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…