2009 Kasm Anneleri

öglen 1 de randevum var ..yemekten sonra gidecem ..

hadi hayırlı haberlerde dön canımmmmm

berat efe benim neyim olcek yerimseniben
cin takvimine göre kız diyoo :lepi:

dur transa gevmem gerekkkkkkk hımmmmmm hımmmmmmm hımmmmm tamam geldiiii kesin erkek yacaş ilerliyorya ağır abi olcek ondan ağır ağır ilerliyor :roflol:

anam inşallah :)))

inşallah allah gönlüne göre versin

evet nesli öyle onları giydirip süslemesi ne bileyim daha sevimli oluyorlar..ama bana nedense hep erkek gibi geliyor ve benim çevremde her kes ama herkes ve birbirinden habersiz erkek olcak galiba içime birden öyle dogdu dediler..hayırlısı olsun tabii hiç farketmez sonuçta o benim melegim olacak..

juli kız ben buradaki netten bazı yerleri göremiyorum yani işyerinde sistemden dolayı yasak ben bazı çin takvimlerini görüyorum hatırlıyorum bakmıştım daha önce ama bazı siteler açılmıyor buda o sitelerin içinde sanırsam açılmadı sen yerime bakarmısın..yaş 24

evet esterya ne güzel olur bir kız diğeri erkek .. esoş varmı senin ailede ikiz olan... erkekde olması bir şey ifade etmiyormuş.. kadının tarafında olursa ikiz ikhtimali yüksekmiş. birde kuşak felan atlar diyorlar... benim babannem ikiz eşiymiş onunda tek kızı olmuş oda hala bekar anlıyamadık yani kuşak işini

ya şu çin işi bende tutmuyor cunkü ..... efede kız göründü ama pipi gelldi.. o yüzden inanmıyorum ... ama bu bebekde dikkat ettim kız günlerini ( bu nasıl inanmamaksa) :p:p

berat efe cin takvimi kız diyii
birde ben erkek tarafında ikiz olursa olma sansı daha yüksekmiş diye duydum
bende seviniyordum
eşimin tarafında ikiz var diyee

kızlar bızde bu sabah eşimle konuşuyoduk acaba kızmı olacak erkekmi bizim için önemli olan sağlıklı olması ama eşimin demesine göre kız çünkü onlarda hep ilk cocukların kız doğmuş gerçektende saydı tüm ailenin doğan ilk çocukları hep kız hatta erkek hiç yok bende çin takvimine baktım erkek çıktı allah hayırlısını nasip etsin bende kız çocuklarını giydirip süslemeyi çok severim ama sağlıklı olsunda gerisi önemli değil

juli bakmadınmı bana...bende kadın tarafında ikiz varsa olma ihtimali yüksek diye duymuştum..benimde eşimin tarafında var...hatat görümcemmin kızları ikiz ama hem onun hemde eşinin tarafında var zaten..benim ikiz olacagını sanmıyorum...zaten kan testindede deger fazlalıgından anlaşılıyormuş sanırım..

allah sağlıklıısnı versin kızmıs erkekmiş farketmez
hem benim hemde eşimin ailesinde ilk cocuklar hep kız
bizde kız olur tahmin ediyoruz yerimseniben
kısmet

kızlar ben hamileyim :nazar: 10 aylık birde oğlum var ne yapcamı bilmiyorum içim çok sıkılıyor bebğime kıyamam kürtaj olamam napmalıyım doğum yapmaktanda çok korkuyorum bi akıl verin çıldırıcam valla.senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

hımm hayırlısı olsun en başta ama ne bileyim hala erkek olacak mış gibi geliyor bana..tabii belli olmaz rabbim herkesi şaşırtır kız verir..yaw aslınd acinsiyetler şimdiden belli ama görünmüyorki...

kızlar ben hamileyim :nazar: 10 aylık birde oğlum var ne yapcamı bilmiyorum içim çok sıkılıyor bebğime kıyamam kürtaj olamam napmalıyım doğum yapmaktanda çok korkuyorum bi akıl verin çıldırıcam valla.senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

opsssssssssss biraz zor bir durum anne için ama bundan bir 5 sene sonbra iyikide yapmışım dersin...ne güzel beraber büyüyecekler...

birde zaten oğlun 19 aylık olcak 2 yaşıan gelmiş olcak .. biraz zor olcak ama anneyiz biz altından kalakbiliriz

hayırlı olsun canım

birsucum hosgeldin a.s.
şimdi gözüne zor gibi gözüksede
ilerde rahat edeceksin
iyi yapmısım diyeceksin yerimseniben
senelerce cocuk sahibi olamayanlar var
bu yüzden şükret canım

X