2009 Kasm Anneleri

Geçen hafta testlerde ultrosanla baktı ya uzun süre bakınca sordu eşim bunun bir zararı olurmu bebeğe diye? Yok dedi doktorumuz endişelenecek hiç birdurum olmadığını söyledi zaten yanılmıyorsam bu testten sonra artık ayda bir çağırırlar öncesi öyleydi çünkü.Ama teknoloji hızla ilerliyor bir sürü test vs hayırlısı..

ttalım çok ekşi olmayan yeşil elmalardan alıyorum, sulu sulu onlardan yiyorum, zaten benim 1 ile 5 arası falan ateşkes zamanlarım, akşam da çok hafif yiyip toparlıyorum ama işte sabahları beziyorum canımdan.
Ben geçen çarşamba yaptırdım ikiliyi. Normal muayeneye gidip söyleyince ikili için randevu veriyor doktorlar, hatırlarsın belki ben hiç bişey söylemeden haftaya gel yapalım demişti doktor. T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İSTANBUL YAKACIK DOĞUMEVİ VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ - Ana Sayfa burdan web randevudan alıver hemen sıranı da

canım zararlı deilmiş bende sordum yerimsenibendoktoraa Xışını yaymadığı için tehlikeli deilmiş röntgen gibi deil ultrason ses dalgalarını görüntüye çevriyormuşş banada doktor vajinal ultarsonla baktı ya hep korkuyodum uzunca konuştuk bu konuyu içim rahatladı şimbi bebişim büyüdü artık inş alltan bakmaz doğuma kadar bir daha:1no2:

13 senedir görmediğim ortaokul arkadaşıma denk geldim nette, yakınlarda oturuyomuş
ben ev basmaya gidiyom şimdi, hem hava alayım birazcık. Öpüyorum hepinizia.s.

canım yani öncelikle normal muayeneye randevu mu almak gerekiyo şimdi ben normal muayeneye gidip dr a ikili test yaptırmak için geldim desem kovalamaz dimi beni yani kaydirigubbakcemile3

Ben Türkiyeye gelince öğrenecegim az kaldı aldım artık biletimide zaten:)
hadi gözün aydın sayılı gün çabuk geçer -tatlicadiarzu-
ben de içiyom -tatlicadiarzu-
kızlar yarın doktora gitcem 12+6 oluyorum acaba cinsiyeti belli olurmuki.çok merak ediyorum
dilmuuuh merak ettim gel de öğrenelim cinsiyeti ben de yarın gitcem 12+5 de sölermi acep
cinsiyetler belli diil canım tahmin içimize doğanı falan yazdık
Ya ben niye donuyorum peki :1shok: hala içim yanıo ama donuyorum tuhafım demi:tomato:
ayy ben de herkezden daha çok üşüyomm -tatlicadiarzu-
niye gelemedi annenler 3 senedir yaaa senağlama
annem burdaydı geçen hafta da mükemmeldi yaa dün gitti ben napcam şimdi senağlama

ben de bilmiyom kim bakcakkk zamana bıraktım
çikolata da ye 2 saat once bebegi iyice hareketlkendirirmiş diyetisyenim soyledi
hihoyyyt hihoyyyt
benim annem de badem yağı sürmüş hiiç çatlamamış ama sarkmış onu napcaz yaa
inanmıyoruuuummm
süpeeer kaydirigubbakcemile5
acaba bizde de böle bişi olurmukii
a.s. a.s.

ooh ne güzel valla zapzayıf bana da öle desin dr.umm :teytey:

selam kızlaar biz de cumartesi günü gittik dr. doktor ellerini ayaklarını gözlerini ağzını burnunu hatta omiriliğini gösterdi (balık kılçığı gibi ) herşey normalmiş gayet güsel dedi ama benim velet hiç sizin annattığınız gibi hareketli değildi niye ama ... 2 li test için kan verdik bakalım 3-4 güne çıkar inşallah
cinsiyet için tahmin bile yürütmedi dr. yaa çok sinir oldum sordum da üstelik 14. haftadan sonra ama gene de kesin değil en kesin 25 hafta dediii artık sabretcez napalımm

canım kaç haftalık seninki ben 11+2 de gittim c.tesi dr a ama ben nerdeyse 1 litre meyve suyu içtim hareketlensin diye bide sabah sıkı bir kahvaltı yaptım sırf bebişim bana oynasın diye dr da biz sormadan kendisi söyledi bana erkek gibi geliyo ama hadi hayırlısı dedi sağlıklı sıhhatli olsunlarda önemli değil cinsiyetleri canım :1hug:

kıs ebiscee meyvesuyu içmedinmii bacımm yaza yaza parmaklarım ağrıdı boşver canım

herşey yolunda olsunda varsın uyusunn:dance:ay canım benim yaa kemikler bilem olmuşş
ya geçen adım adım hamilleik diyee aradım bir belgesel çıktıı bu en baştan yumurtayı dölleyene kadar spremlerin verdiği mücadeleyii görseniz şaştık valaa bbeğin gelişimii hareketlerii hafta hafta okadar ilginçki gerçekten içimizdeki mucize :ecrin_bebek:

kartanesi canım annen gitmiş Allah kavuştursuna.s. yarın gidiyon doktora öğrenicen bak hemen yaz yoksam küserimmkaydirigubbakcemile3

bende bugun rüyemda kızım oluyodu ayy cok mutlu oldum :ecrin_bebek: aynı eşıme benziyordu annesi yesin onu tatlı melek bi belli olsa cinsiyetı kızlar çatlıcam meraktan 9 haftalıgım daha

Aynen canım yaa bekleyeceğiz ama hiç sorun değil iyi olsunda ben 9 ayda beklerim alkisalkisalkis Hayırlı haberler al inşl. canım sende :Saruboceq::1hug:

canliz Allah gönlündekini nasip etsin canım sağlıkla :CüvCüv:

destna cicimm sabah kahvaltı yaptım güzel bide yolda gidene kadar meyve suyu içtim ama 1 lt felan diil 1 bardak içtim dr. gittiğimizde 12+1 idik neyse hayırlısı artık :) sağlıkla gelsinde yaramazlığıda gelince yapsın varsın demiikaydirigubbakcemile

saol nazlı allah herkese nasıp etsın bu mutlulugu bebeklerımız saglık bı sekılde gelse artık ben cok merak edıyorum onu...nazlı senın cınsıyetı bellı mı

saol nazlı allah herkese nasıp etsın bu mutlulugu bebeklerımız saglık bı sekılde gelse artık ben cok merak edıyorum onu...nazlı senın cınsıyetı bellı mı

Yok canım doktor söylemiyor eşimde anlıyor ama poposunu dönüyor zorla 2 li test için çekim yapabildi doktor ama bizi uğraştırdı kalktık yürüdük su içtik yarım saati buldu:)))Sanki sitem yapıyor uyandırıyor diye dönüveriyor popoyu ne güldük ama yaa :roflol::roflol:

bende bugun rüyemda kızım oluyodu ayy cok mutlu oldum :ecrin_bebek: aynı eşıme benziyordu annesi yesin onu tatlı melek bi belli olsa cinsiyetı kızlar çatlıcam meraktan 9 haftalıgım daha

sabır canım valla çoğu dr. 5. ay sölüyo boşver hayırlısıyla gelsinlerde... ayyy o rüyalardan bende de bol miktarda var ama benimki o kadar masum rüyalar değil ... hayır annatcam ama dilim varmıyo

kartanesiiiii kıııız bi ses ver aa iki kelime ettin bitti ayoll kız senin gittiğin hastaneye gittim ben cumartesi temiz güsel bi yer dr. da iyi biri sevdi bebişimi ultrasondan bakarken bak annesi bak ellerine bak falan şeklinde senağlama duyhgulandım çokk kıs sen nilgün hn. gidiyodun ?

canımm Allah kolaylık verir inşallah
yaa biz neler yaptık bakalım annelerimize -tatlicadiarzu-
geçmiş olsun canım tez zamanda atlatırsın inşallah :Saruboceq:
ben hiçbişi yapmadım :dilcikar:

ayy inşallaahh :CüvCüv:
ben kaçtım kızlar çıkayım anca hazırlanırım.sonra heyecandan elım ayağım birbirine giriyo...
hepinizi öptüm kızlar...dikkat edin olur mu kendinize bebişinize...
sevgiyle kalınn....:1hug:
hadi haberlerini bekliyozz

oooff benimki de öle mi dicekkiii benneyaptımki
sağol canımmm
döner dönmez yazcemm
sabır canım valla çoğu dr. 5. ay sölüyo boşver hayırlısıyla gelsinlerde... ayyy o rüyalardan bende de bol miktarda var ama benimki o kadar masum rüyalar değil ... hayır annatcam ama dilim varmıyo
nası yaanii :1shok:

veriyom kıız
deneme 1..2..3
napem bee geçmişi okuyam dedim sona geldim baktım hala sona gelmemişim çenesi düşükler siziiii :mymeka:
benim dr. aylin hn. canım, hastaneyi ben de beğeniyorum sakin temiz bir de tek doğum ve tüp bebek için olması güzel sakin oluyo
ayy bana da desin doktorum yarın öölee ooof bugün geçmezkiii -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…