2009 Kasm Anneleri

kızlarrrrrrrr 4 gundur gıremıyorum ve caaaaaaaat dıye catlamak uzereyım.....sıze bır haberım var ayyyyyyyy cok heycanlıyım yaaaaaa....veeee haberımı verıyorum.malum ben 20 gün once dr a gıtmıs ve bebısımın kalp atısını duymustum.bakın dıkkatınızı cekerım bebısımın dıyorum:)))))4 gun once yıne gıttım veee bebişlerim coğalmışşşş ikizlerim gelıyorrr kızlar hemde tek yumurta.haber veremedım sıze bursaya gorumceme gıtmıstım bugun geldım hemen yazayım ıstedım ayyyyyyyy cok garıp ve cok heyacan verıcı işteeeeee böyleeeeeeeeee

oyyy oyyy oyy birbirine tipatip benzeyen iki minik melek gelio:dance:
cok sevindim valla hayirli saglikli olsun ikiside insallah
ne zaman bölündü acaba yumurtan doktor bisey demedi mi

karakız .!.:
Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr herkese günaydınnnn ay geçmişi okumadan hepinize heyecanla c.tesi yi anlatmak istiyorum öncelikle hepinize iyi haftalarrrrr
c.tesi dr a gittik ya inanmıyacaksınız ama bebğim elleri kolları ayakları hop hop hop luyo zıp zıp zıplıyo el salladı bize çok duygulandım sürekli bir hareket halindeydi ya dr maşallah pek hareketli bişey olcak bu dedi ayrıca kızlar dr bana erkek gibi geliyo ama hadi hayırlısı bıraz daha zaman geçsin belki önümüzdeki ay kesinleşir dedi cinsiyeti ayy çok duygulandım ya parmaklarını bile gördüm ağladım oracıkta kocamda cep telefonuna kaydetmeye çalıştı hareketeleri ama heyecandan kayıt düğmesine basmamış akıllı kocişkom herşey şimdilik gayet iyi allaha çok şükür dr da maşallah karakızcım sen hiç kilo almıyacan heralde diye takıldı bana hemen ya şeyma hn benim göbeğimde çıkmadı diye atıldım güldü e daha iyi işte belini fazla zorlamaz dedi hem karakızcım zaten senin kocaman göbeğin olmaz bak görürsün böle top gibi ufak bi göbeğin olur dedi boyu uzun bıde zayıfsın ya ondan dedi
bu arada midemdeki yanmalar için rennie duo şurup birde megadyn vitamin ilacı verdi
ayy kusura bakmayın çok uzun yazdım ama herişeyi anlatayım istedim şimdi ben bi geçmişi okumaya başlayayım anam çokta yazmışsınız oku oku bıtmez şimdi bunlar
ilk cinsiyet senden geldi galiba hayirli olsun..bende gittigimde kipir kipirdi ama cinsiyetini söylemedi yaaa
bak annesi görüsün birdahaki kontrolde pipisini de gösterir sana:roflol:nede olsa sen annesisinnaniknanik

mart09 .!.:
Kızlar yaaa bende öğrenmek istiyorum ama merak ediyorum acaba ultrasona cok girmenin bebeğe bir zararı olurmu? Biriniz bunu doktora sorsanız. Çünkü simdi girersem gelince bir daha test için bir daha neredeyse her hafta ultrasona girmiş olacağız:KK43:

benimm bildigim zararli durmadan ultrasona girmek anormal bir durum yoksa bizim burda 4 haftada 1 aliyolar ultrasona fazlasi zarar diye duymustum ama doktordan degil hamile bir arkadastan
ebisce .!.:
selam kızlaar biz de cumartesi günü gittik dr. doktor ellerini ayaklarını gözlerini ağzını burnunu hatta omiriliğini gösterdi (balık kılçığı gibi ) herşey normalmiş gayet güsel dedi ama benim velet hiç sizin annattığınız gibi hareketli değildi :KK43: niye ama ... 2 li test için kan verdik bakalım 3-4 güne çıkar inşallah
cinsiyet için tahmin bile yürütmedi dr. yaa çok sinir oldum sordum da üstelik 14. haftadan sonra ama gene de kesin değil en kesin 25 hafta dediii artık sabretcez napalımm
uyuyodu belki annesi rahatsiz etmeseydinizyerimseniben
cinsiyeti aslinda görmüstür doktorun ama emin olmadigi icin söylelemistir.benimkide öyle yapiyo..7.aydan evvel söylemiyo kimseye herhalde kasim anneleri topiginde en son ben ögrenirim cinsiyetinikaydirigubbakcemile3

mart09 .!.:
Kızlar yaaa benimde cok canım sıkılıyooooooo hadin konusunda okuyayım baaariiiii
benimde o dediuginden oluyo üstelik birde midem bulaniyo
keske annem yanimda olsaydi diyorum valla en zaindna kahvalti hazirlardi bana azcik ilgi sefkat istiyorum galiba

kızlarrr ya ben resim eklicem buraya ama nasıl yapıldığını unuttum biri bana anlatsın şunu hele

tara0001o.jpg

kızlarrr bakın bu bebişimin zuzumun ilk resmiii tam 11 + 2 günlükken

oyy oyyy yerim ben onu canım yaa maşallahhhh Allahım çok güzel karakızzım yaa Rabbim sana bağışlasınn :Saruboceq:

ya kızlar acayip heycan yaptım eşimi aradım şimdi test sonuçlarım gelmiş yakınımda ama elim ayağım çekildi eşim git öğren dedi kaldım böyle yok dedim tamam dedi azıcık işim var geliyorum inanın kalbim yerinden çıkacak Allahım nolur hayırlı haberler nasip et yarabbim :Saruboceq:

karakızz nasıl da insan evledı olmuş oo öölee maşşallahhhh
nazlıcım inş. güzel haberlerle gelirsin canım

karakız maşallah ya ne kadar güzel. bi de ben görsem off 7 haftalıkken gördüm en son :KK43: daha bir hafta var kontrole. çok özledim bebişimi

tara0001o.jpg

kızlarrr bakın bu bebişimin zuzumun ilk resmiii tam 11 + 2 günlükken

canımm ne güzel benimki en son 8 haftalıkken 1.69 cm idi şimdi yaklaşık 4.5-5 cm oldu demekki ne kadar hızlı büyüyolar allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin göreceğim günü iple çekiyorum ben de

oyy oyyy yerim ben onu canım yaa maşallahhhh Allahım çok güzel karakızzım yaa Rabbim sana bağışlasınn :Saruboceq:

ya kızlar acayip heycan yaptım eşimi aradım şimdi test sonuçlarım gelmiş yakınımda ama elim ayağım çekildi eşim git öğren dedi kaldım böyle yok dedim tamam dedi azıcık işim var geliyorum inanın kalbim yerinden çıkacak Allahım nolur hayırlı haberler nasip et yarabbim :Saruboceq:

nazlıcım çok teşekkürr ederimm amin inşallah rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin sende sakın heyecan yapma sakin ol allahın izni ile herşey gayet iyi çıkacak test sonuçlarında çokk sağlıklı çıkacak inşallah :Saruboceq:

kartanesi sorma ya hala rüyada gibiyim hatta ya o kadar tuhaf bir duygu ki rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah hepimiz yavrularımızı sağ salim kucağımıza alırız allahın izni ile :Saruboceq:

Ayy karakız maşallah ne kadar belirgin olmuş :eek:
benim en son gördüğümde minicikti ayy benim bebişişmde böyle olcak dimi yaa :emir_bebek:
süper bir mutluluk Allah bütün insanlara yaşatsın bu duyguyu :CüvCüv:
Allah annali babalı büyütmeyi hayırlı evlat olmayı nasip etsin canım
:Saruboceq:

nazlı canım inşallah senden de süper haberler alırız alkisalkisalkis
kız heyecan yapma :sm_cool:

İnşallah Kartanem telefondan gözümü ayırmıyorum Allahtan panik halimi eşim anlıyor inşallah hemen gelir hayırlı haberler alırız :Saruboceq: :Saruboceq:

nazlıcım çok teşekkürr ederimm amin inşallah rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin sende sakın heyecan yapma sakin ol allahın izni ile herşey gayet iyi çıkacak test sonuçlarında çokk sağlıklı çıkacak inşallah :Saruboceq:

kartanesi sorma ya hala rüyada gibiyim hatta ya o kadar tuhaf bir duygu ki rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah hepimiz yavrularımızı sağ salim kucağımıza alırız allahın izni ile :Saruboceq:

Ayy karakız maşallah ne kadar belirgin olmuş :eek:
benim en son gördüğümde minicikti ayy benim bebişişmde böyle olcak dimi yaa :emir_bebek:
süper bir mutluluk Allah bütün insanlara yaşatsın bu duyguyu :CüvCüv:
Allah annali babalı büyütmeyi hayırlı evlat olmayı nasip etsin canım
:Saruboceq:

nazlı canım inşallah senden de süper haberler alırız alkisalkisalkis
kız heyecan yapma :sm_cool:

ayy okadar sakin olan ben kızın sesini duydum telefonda istediğiniz zaman gelin sonuçlarınızı öğrenin doktor bekliyor dedi resmen elim ayağım çekildi eşim ısrarla git al cnm diyor yok yok yok tık yok dua edin kızlar nolur hepimizin duası kabul olur hayırlı haberle gelelim inşl. :Saruboceq: :Saruboceq:

e

ayy uniquee al benden de o kadar 1 cmdi ben en son gittiğimde yarın gidiyom bakalım nasıl? çok merak ediyom yaaa korkuyorum biraz da :sm_confused:

ooff ben de korkmaya başladım :bbo:... ayın 30 unda gidicektik aslında o zaman 12. hafta dolmuş olmuyo biraz daha geçsin de belki cinsiyeti de söyler dedim, 4 ünde gitmeye karar verdik ama bekleyemicem sanki...bu gece uyandım nasıl midem bulanıyo bu sefer aklıma kötü kötü şeyler geldi bi ara azalmıştı kötü bişey mi oluyo acaba gene niye başladı diye düşüne düşüne uyuya kalmışım....bi görsem de rahatlasam ben de....benneyaptımki

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr herkese günaydınnnn ay geçmişi okumadan hepinize heyecanla c.tesi yi anlatmak istiyorum öncelikle hepinize iyi haftalarrrrr
c.tesi dr a gittik ya inanmıyacaksınız ama bebğim elleri kolları ayakları hop hop hop luyo zıp zıp zıplıyo el salladı bize çok duygulandım sürekli bir hareket halindeydi ya dr maşallah pek hareketli bişey olcak bu dedi ayrıca kızlar dr bana erkek gibi geliyo ama hadi hayırlısı bıraz daha zaman geçsin belki önümüzdeki ay kesinleşir dedi cinsiyeti ayy çok duygulandım ya parmaklarını bile gördüm ağladım oracıkta kocamda cep telefonuna kaydetmeye çalıştı hareketeleri ama heyecandan kayıt düğmesine basmamış akıllı kocişkom herşey şimdilik gayet iyi allaha çok şükür dr da maşallah karakızcım sen hiç kilo almıyacan heralde diye takıldı bana hemen ya şeyma hn benim göbeğimde çıkmadı diye atıldım güldü e daha iyi işte belini fazla zorlamaz dedi hem karakızcım zaten senin kocaman göbeğin olmaz bak görürsün böle top gibi ufak bi göbeğin olur dedi boyu uzun bıde zayıfsın ya ondan dedi
bu arada midemdeki yanmalar için rennie duo şurup birde megadyn vitamin ilacı verdi
ayy kusura bakmayın çok uzun yazdım ama herişeyi anlatayım istedim şimdi ben bi geçmişi okumaya başlayayım anam çokta yazmışsınız oku oku bıtmez şimdi bunlar

canımm benimmm hadi gözün aydınn... :lepi: valla rahatladımm...ayy bi de kendim görmüş kadar sevindimmmm inankiiihihoyyyt allah nazarlardan korusun hep böyle güzel haberler alırsın inş :nazar::asigim:
çubukluğun dr tarafından da onaylandı yani... alkisalkisalkis valla hele de erkek olursa hiç kilo almazsın erkek bebekte sadece sivri bi göbek çıkıyomuş basenlerden falan hiç kilo alınmıyomuş... kaydirigubbakcemile3

kuşlarr,
ben yataktayım yine, arada kalkıp bakıyorum :çok üzgünüm:
reflü yerini yine yoğun kusmalara bıraktı. Yok anam benim çekeceğim var bu sıpadan.

ahh canım benim... biraz daha sabır elbet geçicekkk :1hug:a.s.

bende bugün doktora gidiyorum kızlar saat 12 de randevum varr..çok heyecanlıyım..bebişimi özledim bakalım ne kadar büyümüş bıdığımmmdelikafadulden

hadi bakalımm bi hasret gider de gel annesi :teytey: :1hug:

şimbi bebişim büyüdü artık inş alltan bakmaz doğuma kadar bir daha:1no2:

evt destnam yaa benim de hep vajinal baktı...ikili test de hassasiyet gerektirdiği için bu sefer de öyle bakıcak gibi geliyo, ben de hiç istemiyorumm yasakkelime

karakız dur beratefenin bana attığı msj ı göndericem sana...çok kolay oluyo....

ooff ben de korkmaya başladım :bbo:... ayın 30 unda gidicektik aslında o zaman 12. hafta dolmuş olmuyo biraz daha geçsin de belki cinsiyeti de söyler dedim, 4 ünde gitmeye karar verdik ama bekleyemicem sanki...bu gece uyandım nasıl midem bulanıyo bu sefer aklıma kötü kötü şeyler geldi bi ara azalmıştı kötü bişey mi oluyo acaba gene niye başladı diye düşüne düşüne uyuya kalmışım....bi görsem de rahatlasam ben de....benneyaptımki

canımm benimmm hadi gözün aydınn... :lepi: valla rahatladımm...ayy bi de kendim görmüş kadar sevindimmmm inankiiihihoyyyt allah nazarlardan korusun hep böyle güzel haberler alırsın inş :nazar::asigim:
çubukluğun dr tarafından da onaylandı yani... alkisalkisalkis valla hele de erkek olursa hiç kilo almazsın erkek bebekte sadece sivri bi göbek çıkıyomuş basenlerden falan hiç kilo alınmıyomuş... kaydirigubbakcemile3

korkma canım korkma ayy inş.. biz de görcez taklaları :emir_bebek:
sana diyomm ama benim de içim içimi yiyo valla bu kadar geç mi çağırılır yaaa daha erken çağırsaydı ya bu dr. kafamçokkarıştı
ay benim sadece göbeem büyüdü basenlerde falan bişi yokk
kalçam 90 dı 93 falan olmuş galibaa benim de mi oğlum olcekkii :1shok:

kızlar ben artık şu 2. trimester denen zımbırtıya girmek istiyom çünkümm çok uykum geliyo yaa
perş. gircem galibaa

AnnemBirMelek, ebisce, EliFatihEFU, karakızz, leyya, unique_____ pişt yazsanızaa

slm kızlar gittim geldım doktora...
doktor erken gelmişsiniz dedi ben nisan sonu die duymuştum.heyecandan anlamadım heralde.10-15 mayıs arası gel 2 li test yapalım dedi..ama ultrasonda gördük bebişi nasıl büyümüş..hafif çıkmış elleri ayakları gördük ama daha mınnacık.doktor hersey normal iyi gidiyo dedii...yavrum çok mutlu ettı bizi.eşim bile acayıp duygulandı bak nasıl büyümüş annesi dedi ultrason kağıdını sevıyo...ağlıcaktım yaa zor tuttum kendımı valla.

X