2009 Kasm Anneleri

nazlıcığım hoşgeldin
bu arada resmini eklemişsin süper olmuş alkisalkisalkis
bende çekip ekliyeyim bari delikafadulden
benim göbiş en erken çıkanlardan sanırımhihoyyyt
çoğu kişden küçüğüm ama hamiş olduğum belli oluyor
göbiş büyüdü çünkü

Kartanesi
asabem hoşbuldum canım ekleyin canlarım yaa yerim ben o göbişleri kaydirigubbakcemile3 Dün midem iyice çoştuktan sonra bugün gayet iyi kalktım umarım öylede güzel bir gün geçer sadece bana değil tabiki hepimize kaydirigubbakcemile5Günaydın dünyanın en tatlı en güzel anneleri :asigim:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr herkese günaydınnnn ay geçmişi okumadan hepinize heyecanla c.tesi yi anlatmak istiyorum öncelikle hepinize iyi haftalarrrrr
c.tesi dr a gittik ya inanmıyacaksınız ama bebğim elleri kolları ayakları hop hop hop luyo zıp zıp zıplıyo el salladı bize çok duygulandım sürekli bir hareket halindeydi ya dr maşallah pek hareketli bişey olcak bu dedi ayrıca kızlar dr bana erkek gibi geliyo ama hadi hayırlısı bıraz daha zaman geçsin belki önümüzdeki ay kesinleşir dedi cinsiyeti ayy çok duygulandım ya parmaklarını bile gördüm ağladım oracıkta kocamda cep telefonuna kaydetmeye çalıştı hareketeleri ama heyecandan kayıt düğmesine basmamış akıllı kocişkom herşey şimdilik gayet iyi allaha çok şükür dr da maşallah karakızcım sen hiç kilo almıyacan heralde diye takıldı bana hemen ya şeyma hn benim göbeğimde çıkmadı diye atıldım güldü e daha iyi işte belini fazla zorlamaz dedi hem karakızcım zaten senin kocaman göbeğin olmaz bak görürsün böle top gibi ufak bi göbeğin olur dedi boyu uzun bıde zayıfsın ya ondan dedi
bu arada midemdeki yanmalar için rennie duo şurup birde megadyn vitamin ilacı verdi
ayy kusura bakmayın çok uzun yazdım ama herişeyi anlatayım istedim şimdi ben bi geçmişi okumaya başlayayım anam çokta yazmışsınız oku oku bıtmez şimdi bunlar

:teytey: :teytey:Yerim ben onun el sallayan parmaklarınııııı hayırlısı olsun canım benim çok sevindim Şeniz

kuşlarr,
ben yataktayım yine, arada kalkıp bakıyorum :çok üzgünüm:
reflü yerini yine yoğun kusmalara bıraktı. Yok anam benim çekeceğim var bu sıpadan.

ayy canım ya çok mutlu olmuşsundur şimdi kaydirigubbakcemile3
yerim ben o elleri yerinde durmayan bir çocuk (erkek) olacak yani alkisalkisalkis
işin çok zor arkadaşım onu nasıl zaptetcen bakalım kolay gele şimdiden

Allah'ım insanı ağlatan o mükemmel görüntüleri hepimize görmeyi nasip eder inşallah :Saruboceq:
böyle bir duyguyu anlatmak için bence az bile yazmışsın alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

kuşlarr,
reflü yerini yine yoğun kusmalara bıraktı. Yok anam benim çekeceğim var bu sıpadan.

canımm Allah kolaylık verir inşallah
yaa biz neler yaptık bakalım annelerimize -tatlicadiarzu-
geçmiş olsun canım tez zamanda atlatırsın inşallah :Saruboceq:

canımm Allah kolaylık verir inşallah
yaa biz neler yaptık bakalım annelerimize -tatlicadiarzu-
geçmiş olsun canım tez zamanda atlatırsın inşallah :Saruboceq:

valla asebacığım abimde çok çekmiş anacığım, doğumu da nerdeyse bir buçuk gün sürmüş..
Ben de ise ne bulantı ne bişey, bi saatte doğuruvermiş.
Yani eşek abimin cezasını ben mi çekiyom acepkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

karakız çok sevindim bu güzel haberlere umarım bir an önce biz de bebişimizi hareket ederken görürürüz kaç haftalıksın ki dr cinsiyeti görebildi

Neslim dinlen canım yaa kıyamam biliyorum ne demek olsuğunu bulantıların dün pazarada giremedim bu yüzden Allahım herkezin içinde içim dışıma çıktı Allahtan kusmuyorumda ama o bulantı kendimi kasmam sonrası bütün enerjimi alıyor ne renk kalıyor ne birşey

Ya bu arada biz senle aynıydık senin tıcker neden büyüdü daha yeni 13 haftaya girdik anlamadım canım ya tarihte bir değişiklikmi oldu?

nesliciğim annen de ilk hamilelikte çekmiş baksana :CüvCüv:
kız anneye çekermiş yaa seninde ilk hamişlik olunca çekiyosun tabii kafamçokkarıştı

kuzu beni ekim analarına postalamayın diye +2 gününü de girmedim, Epey erken döllenmiş benim yımırtaa + 9 güne çıktı farkım kaydirigubbakcemile3

( bu arada evet gidip uzancam ama netten
ikili test sonuçlarını görmeyi bekliyorum ) :)

Son düzenleme:
nesliciğim annen de ilk hamilelikte çekmiş baksana :CüvCüv:
kız anneye çekermiş yaa seninde ilk hamişlik olunca çekiyosun tabii kafamçokkarıştı

öyle galiba tatlım, ay inşallah abimden değil de kendimden bi model çıkartırım kaydirigubbakcemile3:dance:
diyom ya hep, "kız ola geç ola"

Karakızzzzz çoooook sevindim canım, haftasonu meraktan öldüm valla; böylece cinsiyeti ilk öğrenende sen oldun, hepimize uğurlu gelirsin insallah:)
Nesli sanada cok gecmiş olsun merak etme illaki gececek hepsi birazcık daha sabır...

kuzu beni ekim analarına postalamayın diye +2 gününü de girmedim, Epey erken döllenmiş benim yımırtaa + 9 güne çıktı farkım kaydirigubbakcemile3

Yaa bu zamandan sonra gitcem de sen göndermeyiz zaten :1hug: Birtanesi bende sezeryandan dolayı ekim 26 vs olabilir diyor doktor ama net tarih 2- Kasım zaten şuan gelişimide herşeyde 2 Kasımla uyumlu gidiyor..Oğluş sezeryan oldu inmedi aşağıya buda arkadan sezeryan olacak nasipse o yüzden öne alınırsa ekim alınmazsa kasım yerimseniben

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Nasıl göreceksin ki?

hastane laboratuar sonuçlarını netten de veriyo nan ordan görcem, sayfa yenileyip duruyom a.s

hmm bu hafta benimde sonuçlar gelecek bekliyorum doktor kendisi arayacak sonuç için yanıma gelecksin dedi endişelenmekte yok iyisede kötüsede telefondan söylemeyeceğim dedi allam yarebbim yaa :Saruboceq: :Saruboceq: Hayırlı sonuçlar inşallah Neslim yaaaa.s.

karakızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
cıldırttın bizi ya kızım
bir daha böle bizi meraktan çatlatırsan o zaman sorarım sana
anlat bakalım hadi

işte geldim burdayımmmmm hemde çokk heyecanlıyımmm hihoyyyt

ay canım yaa allahıma çok şükür bende bebişte çokkk iyiyizzz kaydirigubbakcemile2

:uhm:Hakikatten ya! Bak akşamüstü de girmişsin KARAKIZZ.

Kuzum tatsız bişey yoktur umarım.
Aman karam iyi haberler ver de geç ver sorun değila.s.

yok yok tatlı şeyler var bebiş böle takla tattı anasına hihoyyyt

günaydınnnnnnnnn 3 4 günde benridir giremedim.... çok zöledim sizi diyecektim ama
karakızla ilgili bir şeymi var....... Allah korusun bir şeymi oldu

alah korusun hiçbişeyim yok bebişimi gördüm bana bi el salladı ordan hihoyyyt

kuşlarr,

ayy neslii mide yanması benide mahfetti dr bana rennie duo şurup verdi sende dr a sor istersen tatlım kaydirigubbakcemile5

ayy canım hemde nasıl mutlu oldum anlatamam inşallahhh allahım hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder yavrularımızı

karakız çok sevindim bu güzel haberlere umarım bir an önce biz de bebişimizi hareket ederken görürürüz kaç haftalıksın ki dr cinsiyeti görebildi

canım inşallah sende tez zamanda görürsün çok güzel bir duyguydu inan ben şuan 11 + 4 üm :CüvCüv:

ayy canım ya evde misafirler ağırladım kalabalıktık hafta sonu pek giremedim girdiğimdede yazamadım ama o kadar mutluyumki hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…