2009 Kasm Anneleri

destna bende kanama geçirdim canım.
çok zor günlerdi.
ama şimdi iyiyim.
sanada çok geçmiş olsun...

sadece çok halsizim.

erkek bebekler 12. haftada genelde belli oluyor.
ama bazen drlar söylemiyor.yanılma payı çok yüksek diye.

2li testlerinizi yaptırdınız mı?
ben daha yaptırmadım.
bide 11 haftalıkım 5 6 kg almışım.
hemde 2. bebeğim.:eek:klava::eek:klava:

ohh ablacım maşallah hızlı gidiyorsunn yarasın bebişee olsunn benimde karnım aç eşim maça gitti gelmesini bekliyorummcokacimcoook benim doktorum 2 li testi yapmıyor 3.lü test yapıcakmışş :jeyyar:

destna bende kanama geçirdim canım.
çok zor günlerdi.
ama şimdi iyiyim.
sanada çok geçmiş olsun...

sadece çok halsizim.

saol canım sanada çok geçmiş olsun kanaman niye oldu senin .benimkii bebekle ve keseyle alakalı deilmiş çok yukarda bi yerde kan birikmiş ondan dedi 10.haftada az bi lekelenme oldum hemen gittim oyerden eser yok dedi doktor geçmiş dedi ama yinede herşey yasak ilişkii süpürge temizlik arabaya fazla binmek sürekli progestan hapı kullanıcakmışım mayısın başında gdidcem doktora bakalım ne diycekyerimseniben

2li testlerinizi yaptırdınız mı?
ben daha yaptırmadım.
bide 11 haftalıkım 5 6 kg almışım.
hemde 2. bebeğim.:eek:klava::eek:klava:

canım,biz 3 haftada bir gidiyoruz.o nedenle 13.haftada yapılacak.
İlk hamileliğinde kaç kilo almıştın toplamda?

kızlar merhaba.Biz bugün dr.a gittik ve bebişimizi 3 boyutlu gördük.Çok tatlıydı ve elini yüzüne götürmüştü.Burnu,çenesi o kadar net belli ki.Mide bulantılarına devam doktorumuz 1 ay daha sürer dedi zaten 2,5 kilo vermişim 2 haftada.

canımm gözün aydınn... :nazar: allah nazarlardan korusunn :Saruboceq: onu öyle görünce insan her zorluğa katlanırım diye düşünüyo di mi bulantı falan vız geliyoo hihoyyyt ben de görmek istiyorum yaa son gittiğimizde 1 cm di, hiç bişey anlayamadık kalp atışlarını duyduk uça uça çıktık :eek:hihoyyyt 4 mayısda bi dahaki randevum çok merak ediyorummm :CüvCüv:

canım,en doğru tahmin 16 haftalıkken oluyor.Benim dr.um ondan önce tam söylememişti çünkü yanıltıcı olabiliyor.

benimki de söylemicek gibi geliyo kaydirigubbakcemile

canımm gözün aydınn... :nazar: allah nazarlardan korusunn :Saruboceq: onu öyle görünce insan her zorluğa katlanırım diye düşünüyo di mi bulantı falan vız geliyoo hihoyyyt ben de görmek istiyorum yaa son gittiğimizde 1 cm di, hiç bişey anlayamadık kalp atışlarını duyduk uça uça çıktık :eek:hihoyyyt 4 mayısda bi dahaki randevum çok merak ediyorummm :CüvCüv:

sağol canım hepimizinkini inşallah.Okuduğum kadarıyla seninde sanırım zor geçiyor .Biz 2 haftadır annemlere yerleştik,çünkü oğluma yemek bile yediremiyorum.Yemek yapmak sanırım bir kabus asla düşünemiyorum.Her sabah kalktığımda yine mi yemek yiyeceğim ama ne yiyeceğim diyorum ama açlıktan ölüyorum ve de bu da mide bulantısını tetikliyor.Bugün dr.3 haftaya kadar hafifler,1 ayda biter dedi.Umarım öyle olur ve de umarım sende hemen atlatırsın.

[/QUOTE

sağol canım hepimizinkini inşallah.Okuduğum kadarıyla seninde sanırım zor geçiyor .Biz 2 haftadır annemlere yerleştik,çünkü oğluma yemek bile yediremiyorum.Yemek yapmak sanırım bir kabus asla düşünemiyorum.Her sabah kalktığımda yine mi yemek yiyeceğim ama ne yiyeceğim diyorum ama açlıktan ölüyorum ve de bu da mide bulantısını tetikliyor.Bugün dr.3 haftaya kadar hafifler,1 ayda biter dedi.Umarım öyle olur ve de umarım sende hemen atlatırsın.

evt canım ben de aynen anlattığın gibiyim...bi daha hiç yemek yapamıycakmışım gibi geliyo... hem karnım aç hem ne yiyeceğimi bilmiyorum...bi yediğimi bi daha görmek istemiyorum ... normalde hiç ekmek yemezdim şimdi sürekli tost ve peynirli sandvic yiyorum... evt herkes 4 aydan sonra tamamen geçer o zamanda aklın fikrin yemekte olur diyo ... bakalım ne zaman geçicek....:CüvCüv:

evt canım ben de aynen anlattığın gibiyim...bi daha hiç yemek yapamıycakmışım gibi geliyo... hem karnım aç hem ne yiyeceğimi bilmiyorum...bi yediğimi bi daha görmek istemiyorum ... normalde hiç ekmek yemezdim şimdi sürekli tost ve peynirli sandvic yiyorum... evt herkes 4 aydan sonra tamamen geçer o zamanda aklın fikrin yemekte olur diyo ... bakalım ne zaman geçicek....:CüvCüv:

ben de keşke yiyebilsem tost falan.Ben ise sadece yumurta,zeytin ve haşlanmış patates yiyorum.Peynirin adını bile duyunca tüylerim diken diken oluyor.Acıktıkça ben de kuru kuru ekmek yiyorum .Benim de umudum en çok 4 aya kadar geçmesi.Bu benim 2. bebeğim olduğu için kıyaslama yapabiliyorum tabi.İlk hamileliğimde de yaşadım ama bu kadar çok değildi.Kokulara karşı duyarlıydım yine bir çok şey yiyemiyordum ama bu kadar seçeneksiz değildim ve maalesef 6,5 ay sürdü.Hatta geçenlerde baktım not almışım 5 aya kadar 1.5 kilo almışım o zamanlar tabi geçtikten sonra saldırmıştım herşeye.cokacimcoook

saol canım sanada çok geçmiş olsun kanaman niye oldu senin .benimkii bebekle ve keseyle alakalı deilmiş çok yukarda bi yerde kan birikmiş ondan dedi 10.haftada az bi lekelenme oldum hemen gittim oyerden eser yok dedi doktor geçmiş dedi ama yinede herşey yasak ilişkii süpürge temizlik arabaya fazla binmek sürekli progestan hapı kullanıcakmışım mayısın başında gdidcem doktora bakalım ne diycekyerimseniben

benim keseden geliyodu kan.
bazen kıpkırmızı adet kanı gibi
bazen kahverengi.....
2 ay evimi süpüremedim.
ilişki yasaktı.
15 gündür falan iyiyim
herşey yolunda.
progestanıda bıraktım tabiki
sende kendine dikkat et.a.s.

canım,biz 3 haftada bir gidiyoruz.o nedenle 13.haftada yapılacak.
İlk hamileliğinde kaç kilo almıştın toplamda?

ilk hamileliğimde 62 den 76 ya çıkmıştım.
zaten normaldede çook zayıf değilimdir.
balık etli yani...
ama bunda daha hızlıyım kilo konusunda.
nerdeyse 2 ay yattım.
belkide ondandır.
ama aşermem hiç yok kızımda da yoktu.
aslında burnum çok ii koku alır,hassastır ama kokulardanda rahatsız olmuyorum.soğan falan....

bide başka bi sitede de hamiş arkadaşlarım var da sizden iyi olmasın....
12. haftada cinsiyeti belli olanlar var.
şaşırdım onlara.kızım nerdeyse 4 4.5 aylıkken belli olmuştu da.
cinsiyeti belli olanların hepsi erkek.
2li testler iyi çıksında şimdiki düşüncemiz o allah izin verirse

kızlar bide 2009 ağustos bebeklerinin cicileri diye topik var.
hepi topu bizden 3 ay fazlalar.
gerçi biz cinsiyet bile öğrenmedik.
ama o kadar çok eşya almışlar ki...
şaşırdım..
vede çok güzeller....
bir çoğunun odaları bile hazır.
benim 2. bebişim olduğu için çok acele etmiyorum.
her gördüğüme saldırmam sanırım.
1 eylül olmadan hiç bişey almam dedim ama
onları böyle görünce valla meraklandım.

7 yaşında kızım var parasını biriktiriyo kardeşine kıyafet alcakmış...

nesli ablan mı var ne şanslısınnn...:asigim: senelerce annemle kavga etmiştim bana niye abla yapmadınız da abi yaptınız diye :roflol::roflol: zavallı annecim bi türlü anlatamazdı :roflol:yaa dün akşam eşim bu doğsun seneye hemen bi tane daha yapalım, kardeşsiz olmaz dedi...dedim valla senin için yapmak kolay öyle olsa ben hergün yaparımmmm :roflol::roflol: siz düşünüyo musunuz 2.yi..
nan unique nerden uyduruyon nan! Ablam yok benim uyuzdan hallice bi abim var sadecekaydirigubbakcemile3
2. bebek konusuna gelince; daha birinciyi sindiremedik ama ne yalan söyleyeyeyim ben de yalnız kalsın istemem:çok üzgünüm:

kimse yok ama ben yine de bi selam çakayım dedim.

iki gündür evde temizlik yaptırıyorum. ben çok fazla bişey yapmasam da çok yoruldum ondan giremiyorum nete. geçmişi okudum herkes iyi maşallah. bi tek mehlika'dan haber gelmiş. ona gerçekten çok dua etmiştim, çok üzüldüm. ama allah böyle istedi diyelim. onun için hayırlısını versin rabbim. mehlikaya çok üzüldüm ama arkasından güzel bi haber aldım. onu da sizlerle paylaşmak isterim. kuzenimin 6 senedir bebeği olmuyodu. karı koca ikisinde de problem vardı. almanyada yaşıyolar. hem orada hem burada bir çok doktora gittiler. tüp bebekten başka bi ihtimaliniz yok dedi doktorlar. ama dün hamile olduğu haberini aldık. doğal yolla, imkansız derken... sevinçten önce zıpladım sonra ağladım. allahım ne büyük, ''OL'' diyo ve oluyo. bu bu kadar basit.

mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim kızlar...

ohh ablacım maşallah hızlı gidiyorsunn yarasın bebişee olsunn benimde karnım aç eşim maça gitti gelmesini bekliyorummcokacimcoook benim doktorum 2 li testi yapmıyor 3.lü test yapıcakmışş :jeyyar:

bence de ikili test o kadar gerekli değilmiş canım.bizim dr istemseydi bende yaptırmam
hem üçlü daha garanti oluyormuş.ama bizimki istiyormuş yaptırcaz artık.ben şu tahlil olaylarından çok sıkıldım da bide

[
evt ama 10 sene sonra :CüvCüv:

yuhhh.tabi yaş küçük olunca böle düşünürsün.ben herhalde 10 sene sonra düşünsem 40 yaşında olurum.ama ben 2 sene sonra bebişime bir kardeş istiyorum kıslar

slm arkadaşlar bende 2009 kasım annelerindenim :sm_cool::sm_cool:umarım hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucaklarız... sizden ricam banada sizinkileri gibi bir imza ekleyebilirmisiniz sat = 13 şubat şimdiden ilgilenen arkadaşa teşekkürler

hoşgeldin canım.allah devamını erdirir inşallah.dah çok görüşecez canım.kendine ve bebişimize iyi bak.öptüm

karakızz ne kötüsün yawww
meraktan çatlatacan mı kızz
insan bir girerde eccük bahseder be
hadi hayırlı haberlerini bekliyoz cadııı
tabi yaa bebişini gördü bizi sildi hemen piss sattın bizi

mehlikacım canım bende ne dicemı bılemıyorumama Rabbım büyük.Hersey Allahtan.vardır hayırlısı inş en kısa zamanda Rabbım bi bebiş verir güzel haber verirsin bize canım :Saruboceq:

okudum sayfaları gece gece kızlar ya ben 56 kg oldum sanırım 2 kg fln aldım.karnım gazdan dolayı çok şiş kocaman oluyoo yaa sıkıntı veriyo sürekli ama olsun sabredicez bebiş için demı?
ben dayanamayıp p.tesi ye randevu aldım dr dan.gidip bebişi görmek istiyorum yaa özledim yaa..bende vede süpürge fln yapmıyorum sadece canım istediğinde toz alıyorum eşim süpürgfe yapıyo ayda bir de bir kadın gelcek temızlığee...bende kıyafet konusunda sabredıcem bebiş için 8.ayda almaya başlıcam inş sabredip...
dualarım hepinizle kendinize dikkat edin olur muuu.aramıza yenı arkadaşlar gelmiş hoşgeldın diyorum onlarada...
sevgiyle kalın öpüldünüz güsel anneler...a.s.

Ay öldürdün beni kız Allah iyiliğini versin sırnaşık şey güzelim yasakmı sizede yoksa kendi tedirginliğinmi

yok canım dok yasakladı 4 haftalıkken kücücük bir lekelenme olmuştu bir hafta sonra ağrım olmuştu çok o gün bu gündür yasak zaten hamileliğimde aşılama ve bir kerede ilişkiye giirerek gerçekleşmişti zor bulduk kaybetmek olmas değilmi sabredicez artık ne yapalım:roflol:

şu cinsiyetler belli olsun zaten
sonrada isimleri paylaşamaz olucaz herhalde
ben de kız olursa ırmak-ela-başak falan diye aklımdan geçiriyom
eşimde zeynep diyo benimde pek hoşuma gitmiyo
erkek ismi pek düşünmedim ama
aklıma ilk olarak efe-can-ege falan geliyo kısa isimler yani
hem can olursa mesala canım derim ikside gelir diye düşünüyom:))

niye öle diyonki zeynep adı çok güzel bikerem benim adım diye söylemiyorum ama değerli taşlar anlamına gelio a.s

kızlar ben dün hamilelikte ne kadar kilo alındığıyla ilgili topiclere baktım... yaa kimi 5 ayın sonunda sadece 1 kg almış :1shok: kimi de 3 ayda 2-3 kilo... ayy çok merak ediyorum biz nasıl olucaz yaa .... CADIARZU

ben simdiden 5 kilo kaybettim. 10. haftadayim ve bulantilarim devam ediyor.ama ilk cocugumdaki gibi istahim acilirsa farki kapayim 25 kg. bile alabilirim.cokacimcoook

X