2009 Kasm Anneleri

nesli gece gece ne işin var kız senin
tabi yarın tatil diye uyuyacanız dimi
kıs nesli nan sen napıon bu saatte aaa leyyada burdaymış zeytini saymıyom bilemm kaydirigubbakcemile3
ay yatıcam yatıcam da son hazırlıklar işte, yatak odacağızımda benim mini ofisim, pijama giyiyom iki satır bakıyom, krem sürüyom iki satır daha bakıyom :1rolleyes:
kıs yarın tatilya uyumadım kaydirigubbakcemile3 sen napıyon nan
kıs midem nası yanıyo nası yanıyo varya anlatamam yaaaa maden suyu içtim limon sıkıp banamısın demedi
bende de dünden beri bulantı yerini reflü müymüş neymiş ona bıraktı. Yemek borumda asit çalkalıyolar sanki:bbo:

zeytin sen ne zaman gitcen dr a
ben c.tesi gidiyorum
gittiğimdede sorcam bu mide yanmasını benimde ağzıma kadar geliyo midem varya alev alev yanıyo

canım bana ay sonu dedi
bende 30 nisanda yani haftaya perşembe gidecem
mide yanmasına bi ilaç verse aslında iyi olur
gerçi bende mide gazı oluşuyo ondan yanma oluyo bide sıkışıyo çıkaramıyomda
ben de söleycem olmadı

hadi uyuyalım o zaman
iyi geceler
tatlı rüyalar
rüyamızda bebişlerimizi görelim
öpüyooooooooooooooom hepinizi

Selam kızlar.. Uyuyosunuz demek..Yordumu bebişler sizi bakalım kaydirigubbakcemile3 2009 kasım ayının taze anneleri :CüvCüv: ve minik bebekleri Allah'ım korusun hepinizi.. Amiiiiiiinnnn

ewvet cadıları anca bitirdim kusuruma bakma canım neler yapıosun bakalım keyifler iidir umarım

uniguie korkma canın istemez markaziti gümüşe benzeyen daha değerli takı türleri midyatta ünlüde rotasyoncular gitmeden doldurup gidiyolar bir daha nerde karşılaşcaklar diye ama senin canın çekermi bilmem benim canım yeni bir ev çekiyoda

kartanesi yada karazeytin biriniz yazdınız ama anam adlarınız benziyo tutamıyorum aklımda kara koydu adını herkes biz izin için gidemedik çünkü kontrolüm haftaya soramadım bebişim iice büyüsünde öle giderim diyodum neyse bana kızmayın ha karıştırdım diye

iidir ne olsun canım yarın tatilya onun rahatlığı var yatamadık daha misafirlikteydik eve geldik arkadaşlarla bir kahve içtik uykumuz kaçtı sen neler yapıosun canım

iyiyim canım senden senidemi uyku tutmadı
heh şimdi oldu kaydirigubbakcemile3 evet uyku tutmadı canım bugün biraz geç uyandımda
ewvet cadıları anca bitirdim kusuruma bakma canım neler yapıosun bakalım keyifler iidir umarım
iyiyim canım yavaş yavaş toparlanmaya çalışıyorum biliyosun bana 1 sene gebelik yasak..Ondan da geçtim riski varmış 1 sene ondan bu duruma kendimi alıştırmaya çalışıyorm kendimi.Geleyim topicime hamiş arkadaşlarımla biraz konuşayım dedim ama kimse kalmamış yahu.. uykucu hamişler sizi.. sende birazdan sızarsın :roflol:
iidir ne olsun canım yarın tatilya onun rahatlığı var yatamadık daha misafirlikteydik eve geldik arkadaşlarla bir kahve içtik uykumuz kaçtı sen neler yapıosun canım

napıyım işte evdeyim hcg değerimin düşmesini bekliyom önce yükselsin diye dua ettim şimdi de düşsün diye ediyom kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…