2009 Kasm Anneleri

APPLEARZU, elifsun, Nesli+, sgumus
kızlaar nerdesiniz yahuu aa yazsanıza bak şurda 12 dk. var yarın da tatil zaten
bak giderim bak -tatlicadiarzu-

nesli canım doğum günün kutlu olsun....
ekim topiğine gitme bence burda kal ama arada da oraya bi göz atarsın...
kartanesi canım napıyosun bakim? bi gelişme varmı sende gittin mi bi daha doktora?

yok canım yaa hala gidemedim randevum haftaya salı oooff meraktan çatlıyooruz babasıyla kafamçokkarıştı

sgumus sağol güzelciğim Şeniz
nan nesli o zaman seni de yukarı taşıyalım listede ilk sen doğurcan heralde
ay doğrusu da o elbet ammaaaaakaydirigubbakcemile3 ayıp olur nan.
mart'ı gördüm turser yokken dayılanıyodu. 3. sıra bile dar geldi gacıya
ilk üçe girmez sonna dellenir falan kaydirigubbakcemile3

ay ondan didim zateeen seni başa taşımazsak mart üzerimizde hakimiyetini ilan edecek
yandık vallahh lülülülülülü

senin tahmini doğum tarihin kaç çıkıo ultrason kağıdındaa

anladım canım seninde baya oldu dimi gitmeyeli
bende senin gibi haftaya salı gidecem,nerdeyse 1 ay olucak
merkatan ölecem acaba nasıl iyimi,kalbi hala atıyo mu büyüdü mü ne oldu :)))
bir sürü soru var kafam da :))

ayy aynen ööle valla ben de gelişmedi mi acaba falan diye korkuyom bazen bu kadar da geç çağrılmazki yaa millet gördüü herşeyini bebişinin

boşver canım aslında daha iyi geç gitmemiz, çünkü görünce baya bi şaşırıcaz gibi geliyor,öbür türlü anlayamazdık çok fazla ne olup bittiğini..
bundan sonra böyle uzun aralıklarla gidilecek zaten sanırsam...

nesli canım 28 ekim yine akrep burcuna denk geliyor
gel sen 2 gün için ekim topiğiine gitme :))) bakarsın 2*3 gün geç gelir bebiş :))

aseba da gitmiş beni bırakıp kendime uğraşcak yeni birilerini bulem 20 dk. var daha :teytey:[/QUOTE]

ben gönüllüyüm cicimkaydirigubbakcemile3

demekki hep aynı endişelerimiz :) ben de çok endişe ediyorumm

ben çıkıyorum kızlar bebelere iyi bakın cuma günü hepsine sorcam tek tek bakem ilgilenmişmisiniz ii bakmışmısınız.

kızlar selam...
nasılsınız? ben biraz halsizim bugün giremedim nete de.

geçmişe şöyle bi gözgezdirdim ama çok okuyamadım tek tek. nesli doğumgününmüş sanırım. kutlarım nice yaşlara...

listemizde tahmini cinsiyet bölümü açılmış gördüm hemen dedim bakayım cinsiyet tahmin etme yöntemlerine ama ben çözemedim kıza da uyuyorum erkeğe de. dedim ben erkek yazdırayım çünkü kendimi bildim bileli oğlum olsun isterim. sonracığıma KK'da bi topicte bir arkadaş kızıyla fotosunu koymuş gördüm. ay ben onu görür görmez bi ağla bi ağla senağlama ah dedim eğer kızsa benimki onu istemiyorum gibi hissetmiştir diye ağla ağla öldüm. belki saçma ama hala öyle düşünüyorum. bi de ben çok zor hamile kaldım allah bana bunu nasip etmiş ben tutturmuşum erkek erkek diye. ohh anasını satayım lükse bak dedim allah bi bebek nasip etmiş ben cinsiyet beğenemiyorum dedim. çok moralim bozuldu. senağlamasenağlama o yüzden kızlar ben listeye bişey yazmıcam sanırım benneyaptımki
bugün çok mu duygusalım anlamadım kiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…